מכבי נתניה

גירסה מלאה: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(18-Aug-2015 23:47)זאב רווח כתב: [ -> ]אופיר 34 כמה לדעתך או לידיעתך הרוויח עידו לוי ? היה לו חוזה בתחילת העונה שעברה שקוצץ ב 10-15% ע"י שגב
לקראת סיום העונה נדרשו שוב לקצץ בשביל לקבל כסף
לפני הגעת אוסידון דובר על פירוק כשהגיע אוסידון דרש קיצוץ רוחבי וכולם כולל עידו לוי הסכים
עכשיו מבקשים מעידו לוי עוד קיצוץ , למה כמה הוא מרוויח ? באמת אין לי מושג !!! מישהו יודע כמה הוא מרוויח ?
או שהעיקר ללכלכך כמו על רן רול אחרי שהסכים לקצץ באו אליו בהצעה משפילה כדי שיילך ולא שכואב לי על רן רול אבל השיטה תמיד אותה שיטה

אני מאוד מאוכזב מרוני דורה שהיה שותף מלא בהטעייה כשאמר שעידו לוי נשאר בנתניה התברר שהוא גם נערת גומי כמו עטר בזמנו

מברבר את עצמך למוות,דורון ביקש קיצוץ רוחבי פעם אחת בלבד,עידו היחיד שלא הסכים ולכן דורון החליט על סיום תפקידו,לגיטימי ומקובל.
איש לא ביקש מימנו לקצץ העונה פעמיים.
אגב,מי זה רוני דורה?
ומרן רול איש לא ביקש לקצץ,כי הוא לא תחת חוזה.
זאב היקר נראה לי שאכלת משהו מקולקל היום... משהו עם השמות לא מסתדר לך....
מיטרוביץ, רוני דורה....עוד מעט תתחיל לדבר על אלון שרייר....

לא יודע כמה הרוויח, יודע שהחזיק את אחד החוזים הגבוהים בקבוצה, ואם אייל אומר את שאומר אני מאמין לו.
בוא נגיד שהמקורות של אייל יותר אמינים מהמקורות שלך
אייל התכוונתי לשלומי דורה רוני דורה זה אבא שלו שגם אימן פעם פרק קצר בנתניה
אז תן להבין החזירו את רן רול הוא חזר להתאמן ואחרי כן אמרו לו זאת ההצעה קבל או תדחה ? זה לא מסתדר עם מה שפורסם מה שכרגע אתה אומר

בתאכלס עזוב מודיעין וקורצי עין ראית מספרים של זה או זה ? לי נראה שהכל זה סיפור כיסוי בשביל למכור או לעשות עוד כמה לירות בשחרור עידו לוי .... למה להוציא למחנה אימון להרכיב אותו במשחקים ואז לבקש ממנו או קיזוז או שחרור ??? ואני לא מדבר שהחוזה של עידו לוי עבר בבקרה התקציבית
למה לטרוח ואז לשבור כלים ???

אופיר 34 אני זוכר את אלון שרייר מאמן נוער טוב
אבל ברצינות שמת לב ?
מתפרסם שהשחקן לא מסכים לקצץ מישהו יודע מה וכמה הוא מרוויח וכמה ביקשו ממנו לקצץ ??? ולמה עכשיו דקה לפני פתיחת הליגה ? כי מישהו הציע סכום יפה עליו ???
כדי שלא תייחס לביבי קרבת משפחה לשלומי דורה,נעשה סדר.
רוני דורה הוא דוד של שלומי דורה מצד האבא וטל בנין מצד האמא.
יוסי דורה שמשחק בהפועל חיפה הוא אח של שלומי דורה
טל בנין הוא בן דודה של שלומי דורה

רן רול ועומר פרץ היו נטולי חוזה בתחילת העונה,את עומר החליטו להחתים ואת רן לא.
היו אחרים שלא מימשו איתם אופציות היו כאלו שמימשו.
עידו לוי יצא למחנה מתוך תקווה שיסכים לאותו קיצוץ רוחבי מהשבוע הראשון של אוסידון,כשיתברר לדורון שאין עם מי לדבר,החליט מה שהחליט.
נושא קיצוץ השכר התחיל ימים ספורים אחרי שאוסידון הגיע. זה לא נפל על עידו כרעם ביום בהיר.
אני משער גם שהיות והוא מחזיק באחד החוזים הכבדים הקיצוץ אצלו היה יותר מורגש.
למה עכשיו ? כי מתישהו צריך לחתוך דברים. שני הצדדים דברו ודברו ולא התקדמו לשום מקום. בסופו של דבר הגיעו להסכמות ונראה לי ששני הצדדים מרוצים. אל תפגע בשמו של עדו כי לא נראה לי שהוא לוקח את ללב כמוך.
בלי קשר, אני עדיין מקווה שדמי השבחה נקבל עליו. זה מה שאומר ההגיון.
שוב אתה לא מדייק,השחקן לא השתתף בשום משחק בגביע הטוטו בגלל חוסר הרצון לקיצוץ ואיש לא הציע עליו שקל,הוא ישוחרר חינם אין כסף.

אגב,זה שאני כותב את שאני כותב,רחוק מלהעיד שאני בעד שחרורו חינם ובטח ובטח לצרוף חימוביץ במקומו.
העיקר רצה להיות קפטן.
אז למה אתה לא פעלת לכך שישאר ? למה לא דיברת איתו ? ואיך הסכמת שיגיע חיימוביץ' במקום להעלות צעיר מהנוער או להחזיר בלם מושאל כמו שפעלת בשביל דודי תירם ??

פיליפצ'וק עידו לוי , טגה , ירין חסן , הם שחקני הבית היחידים שמשחקים כמעט בטוח בהרכב למרות שטגה וירין חסן לא באים בהרכב לפני עידו לוי מי רצה למנות לקפטן ? שחקן מושאל ? זר ? תהיה רציני בחייך אתה זורק מילים בלי לחשוב בכלל

ממנים קפטן בדרך כלל שחקן בית הכי וותיק ועידו לוי ענה לתפקיד הזה
איפה זה כתוב רווח? תנאי הסף של קפטן בקבוצת כדורגל עפ"י רווח.
קפטן לטעמי זה הרבה אישיות, מנהיגות, אחריות, יוזמה ( כל מה שאין לעידו)
פירס הרבה יותר קפטן ממנו.
מהדיבורים שלך מבינים שלא שיחקת כדורגל בחיים פיליפצ'וק תשאל כל מי ששיחק בחייו מגיל ילדים עד בוגרים את מי ממנים לקפטן ואולי תלמד משהו לפני שאתה כותב עליו
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's