מכבי נתניה

גירסה מלאה: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
מה עושים עם עידו לא ימצא קבוצה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עדיין לא פתרנו בכל מקרה את הבעיה בחלק הקדמי..
כמו גם את בעיית המגן השמאלי...
בכל מקרה נגד מכבי פ"ת אנחנו בהרכב חסר בעיקר מההיבט ההגנתי...
(18-Aug-2015 20:08)mordii2 כתב: [ -> ]מה עושים עם עידו לא ימצא קבוצה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידו חופשי כמו ציפור.
אותי מעניינת רק עוד סוגיה אחת:
במסגרת ההסכם בין השחקן למועדון (חוזה תמורת כרטיס) האם עדיין עומדת לרשות המועדון הזכות לדרוש דמי השבחה?
אני חושב שהבנו ממקרה הרוש שלכל מועדון יש זכות לקבל דמי השבחה. אפילו אם הלין את שכרו!!!
(18-Aug-2015 20:29)עידן444 כתב: [ -> ]אני חושב שהבנו ממקרה הרוש שלכל מועדון יש זכות לקבל דמי השבחה. אפילו אם הלין את שכרו!!!

אני לא בטוח, האומנם הוא קיבל את כרטיסו לידיו אבל דמי השבחה גבוהים שהמועדון יכול לדרוש, יכולים לטרפד מעבר לקבוצה אחרת.
מצד שני על החוזה שלו הוא ויתר והמועדון מעכשיו לא חייב לו שקל לכן אני שואל.
שילך לאן שרוצה(כפי שהרוש הלך עפ״י החלטת הבורר שהוא משוחרר מבית״ר לאלתר ללא תמורה) ולאחר מכן תתבע את המגיע לך. לדעתי דמי השבחה נקבעים עפ״י קריטריונים(כך לפחות אייל הסביר כאן מספר פעמים) ולא עפ״י דרישה של המועדון.
(18-Aug-2015 20:39)עידן444 כתב: [ -> ]שילך לאן שרוצה(כפי שהרוש הלך עפ״י החלטת הבורר שהוא משוחרר מבית״ר לאלתר ללא תמורה) ולאחר מכן תתבע את המגיע לך. לדעתי דמי השבחה נקבעים עפ״י קריטריונים(כך לפחות אייל הסביר כאן מספר פעמים) ולא עפ״י דרישה של המועדון.

אם מה שאתה אומר זה נכון, אז הויתור על עידו לוי הופך להיות עוד יותר שווה ונכון לכלכלת המועדון.
(18-Aug-2015 20:06)עידן444 כתב: [ -> ]אני לא מאמין שחיימוביץ׳ מגיע תמורת שכר של בקושי 100 אלף ש״ח. מצטער.

עזוב מספרים...זה לא הגון.
פער העלות בין השניים מעט מעל חצי מיליון ש"ח.
לדעתי עידו לא היה עושה את המהלך הזה אם לא היתה לו קבוצה ב-100%
זה תרגיל בשיתוף עם קבוצה כדי לחסוך כסף... צעד כזה עלול לפגוע מאוד בקריירה של שחקן
(18-Aug-2015 20:44)אייל ס כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 20:06)עידן444 כתב: [ -> ]אני לא מאמין שחיימוביץ׳ מגיע תמורת שכר של בקושי 100 אלף ש״ח. מצטער.

עזוב מספרים...זה לא הגון.
פער העלות בין השניים מעט מעל חצי מיליון ש"ח.

זה חשבון פשוט. לדעתי אתה לוקח בחשבון משהו אחר, אין לי מושג מה. מבחינת שכר זה ברור שעידו לוי לא היה אמור להרוויח פי 3 ממה שחיימוביץ׳ ירוויח.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's