מכבי נתניה

גירסה מלאה: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
בגלל זה ערן לוי היה הקפטן ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
ערן לוי מונה ע"י יוסי מזרחי והשחקנים בעצמם שבחרו בו כמובן בגלל שאין הרבה שחקני בית וכולם שכירי חרב
אבל תעשה חיפוש טל . מ ותווכח גם אתה שיש עוד מה ללמוד מזקן כמוני
(19-Aug-2015 0:27)זאב רווח כתב: [ -> ]מהדיבורים שלך מבינים שלא שיחקת כדורגל בחיים פיליפצ'וק תשאל כל מי ששיחק בחייו מגיל ילדים עד בוגרים את מי ממנים לקפטן ואולי תלמד משהו לפני שאתה כותב עליו

בטוח לא ילד שעדיין לא אחראי מספיק על המשחק שלו עצמו ועל ההגנה שלו.
וואלה אתה עקשן כמו פרד פיליפצ'וק אתה מעייף אותי
תגיד כשחיים בר לא שיחק מי היה קפטן במכבי נתניה ? עודד מכנס או דוד לביא ?
כששרגא בר לא שיחק מי היה קפטן בזמנו טופולנסקי או סולומון ?

תמיד בחרו את הכי וותיק אני לא טוען שפירס לא מתאים הוא מתאים יותר מעידו לוי אבל זה שחקן זר ולא שחקן בית יש הבדל גדול
גם אם כבר מדברים מיטרוביץ' או ליבוביץ' הקשר האחורי החדש הכי מתאים כולל ערן לוי
אבל בגלל שהוא זר לא שמים בחיים שחקן חדש זר כקפטן

קפטן זה לא רק על המגרש הוא בא והולך ומדבר עם המאמן בקשר לשחקנים עם ההנהלה בעיות אישיות וחברתיות זה לא רק שים סרט על היד ותזרוק מטבע זה מלא דברים מסביב זר או שחקן חדש לא יכול לעשות זאת כשיש וותיקים ממנו בקבוצה
אם עידו לוי היה שנה ראשונה בבוגרים וכולם שכירי חרב וודאי שלא הייתי בוחר בילד כקפטן אבל בגיל 25 הכי וותיק בקבוצה כן למה לא ? וזה בתנאי שהמאמן מחזיק ממנו שחקן הרכב בטוח
רווח, לא תשכנע אותי גם אם תחזור לשנות ה- 50.
עידו לוי יכול בשלב זה בחיים להיות קפטן נבחרת ביה"ס וגם לזה אני בספק.
תתקדם...
כשקבוצה בנויה משחקני בית,כמו נתניה בשנות ה70/80 הקפטן באופן טבעי נתנייתי,כבר שנים רבות שנבחר קפטן בנתניה(ע"י כל המאמנים),לא על פי ארץ הולדת הסבא מצד האמא שלו,אלה ע"פ תכונותיו האחרות.
פירס שנבחר העונה,היה הדמות שגרמה לשקט בחדר ההלבשה בזמן ש"נתנייתי" הנהיג את אלו שרצו לשבות,ראינו זאת היטב ב2 המשחקים שבהם שימש כקפטן.
במשחק האחרון באופן טיבעי נבחר ירין שמאז היותו ילד שימש קפטן בכל הקבוצות ובין אלו ששיחקו נגד ב"ש כשבוחנים את כל הפרמטרים הוא המתאים ביותר.
למה אתם מדברים על פירס כקפטן. את הסרט לא קיבל לבסוף עומר פרץ?
חברים נקסט! חבל על האנרגיות ברוך הבא חימוביץ להתראות לוי

בואו נווה שישחררו את החלוץ ב 1.90 שדורה הנחית בלי יום אחד של מבחנים
(19-Aug-2015 8:09)עידן444 כתב: [ -> ]למה אתם מדברים על פירס כקפטן. את הסרט לא קיבל לבסוף עומר פרץ?

כשעומר פרץ משחק הוא הקפטן, כאשר הוא על הספסל, פירס הקפטן.
ועוד מילה ל"רווח" ההיסטוריון, אם זה אמור ללכת לפי ותק לשיטתך, אז למה במכבי ת"א זה זהבי ולא אלברמן? ולמה במכבי חיפה זה בניון ולא קינן?
(18-Aug-2015 16:54)אייל ס כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 16:34)עידן444 כתב: [ -> ]איתן טיבי עזב במרמה.
שיר צדק התגעגע הביתה וכנראה לא עשו מספיק כדי לשכנע אותו להישאר.
קשה לקרוא למקרים הללו מחדל.

מדוייק.

מה מדוייק מאיפה המצאת ששיר צדק התגעגע הביתה ???
שיר היה אחד השחקנים האינטלגנטיים שהכרתי תלמיד מצטיין פנימייתי .
פשוט לא נספר ע״י שום מאמן שהיה פה בנוער כולל במנהל המקצועי שרק היה מוריד לו את הבטחון וקובר אותו גם בנבחרת אורט הסיפור חזר למרות ששם כמובן שיר היה שחקן מוביל אבל עדיין המנהל המקצועי שאימן את אותה נבחרת ציפה ממנו להרבה יותר, אגב אני זוכר שדווקא נוסה פעם בהרכב בנוער כמגן שמאלי...
התגעגע איזה שטויות הבחור מבית שאן ובר אח״כ לק.שמונה כולל מגורים , אז התגעגע זה שטות ....טעויות קורות וזה יכול לקרות ....
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's