מכבי נתניה

גירסה מלאה: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
מה פופליסט מה ? אתה ראית את המשחק נגד באר שבע ? חוץ מהשערים ראית משהו ממכבי נתניה ? שיחקנו 80 דקות ליד הרחבה שלנו בבית שלנו עם בונקר כמו הפועל יהוד בשנות ה 70 רק מה להם היו בלמים כמו ויזן ורוזן ולנו יש חסן ומיצ'נסקו יחי ההבדל הקטן

ברק לוי טוב מהרוש מסכים
אל תגמגם אבו עביד טוב מורד ב 3 דרגות
מיצ'נקו ? האחד סחלה , השני גורנייה ....
ירין חסן השתפר הגיע הזמן , חיימוביץ' חילוש לא חיזוק ליד עידו לוי
הרוש בלי שטרית כגיבוי רק לך ולאוסידון פתרונים
מיטרוביץ' חיזוק מודה וחיזוק מצויין
איילה מצא חן בעיני וזהו אין כלום
בארי לא אתה ולא אני יודעים

העיקר לרשום שהתחזקנו כשערן לוי וקיודה רוב האחראים לשערים בעונה שעברה לא איתנו
פיליפצ'וק דבר איתי במוצא"ש כשהאוויר יירד לך
(18-Aug-2015 22:58)זאב רווח כתב: [ -> ]אופיר 34 גם אותי אף פעם לא ענין איזיקוביץ' , וגם אני תמיד בעד שיביאו שחקנים טובים יותר ממה שיש , אבל אני חולק על הקביעה שלך שזאב חיימוביץ' בלם טוב מעידו לוי !!!

ושוב אייל סגל אומר שהוא יעלה רק 1/3 חוזה של עידו לוי אני לא ראיתי את אייל סגל עושה מו"מ לא עם חיימוביץ' ולא עם עידו לוי , אז הוא אמר ....

שורה תחתונה האם ההגנה והקבוצה כולה נחלשה או נתחזקה ? לדעתי נחלשה !!!!

כשאין לי מה לכתוב,אני ממש לא כותב ובטח ובטח לא אכתוב דבר שקר,כדי להצדיק מהלך שאני לא אוהב.
וזה שאני לא אוהב אות המהלך לא ישנה את העובדה שעלות שכרו ותנאיו של עידו לוי גבוהה ביותר מ500 אלף ש"ח מעלות שכרו ותנאיו של חיימוביץ.
וגם אחרי שהחליטו לשחרר את עידו,לא הייתי מביא את חיימוביץ,אך מכיוון שאני לא ממקבלי ההחלטה,כל שנשאר לי זה לכבד את מקבלי ההחלטות,בעיקר שיש הגיון(שונה משלי) בהחלטה.

(18-Aug-2015 23:26)זאב רווח כתב: [ -> ]מה פופליסט מה ? אתה ראית את המשחק נגד באר שבע ? חוץ מהשערים ראית משהו ממכבי נתניה ? שיחקנו 80 דקות ליד הרחבה שלנו בבית שלנו עם בונקר כמו הפועל יהוד בשנות ה 70 רק מה להם היו בלמים כמו ויזן ורוזן ולנו יש חסן ומיצ'נסקו יחי ההבדל הקטן

ברק לוי טוב מהרוש מסכים

אורן,קיבלת חיזוק ממקום צפוי.
אייל מהיכן לך לדעת שהפער הוא חצי מליון שקל אם אתה לא יודע כמה זה מרוויח וכמה זה חתום בחוזה ??
או שאתה בפנים ויודע הכל או שאתה משחק אותה בפנים כשאתה לא יודע כלום

תחליט אתה חלק מההנהלה או רק משקיף ?

לדעתי אתה לא חלק מההנהלה ולכן אין לך מושג במספרים שמדוברים אני לא מאמין שחיימוביץ' הסתכסך עם רעננה על כסף בזמן שעידו לוי מקבל פי 3 בנתניה וחיימוביץ' שהסתכסך על כסף משחק בנתניה תמורת 1/3 מחיר מעידו לוי

כאחד שיודע מבפנים כמה הרוויח עידו לוי ?
אבו עביד גבר שבגברים,היה הורג בשביל הקבוצה בשנה שעברה,אך הקשר בינו ובין מגן ימני קלאסי רחוק מהמציאות ולכן לא ניתן להשוות בין ורד לבינו.
לגבי הצד השמאלי,אני מסכים שחסרונה של אלטרנטיבה טבעית פוגם בתוצאה.
.סה"כ ההגנה העונה טובה מעונה שעברה(וזה לא קשה),אני מאמין שהשנה ההגנה תספוג פחות מ40 שערים.
הקישור הדפנסיבי שכולל את פירס סמיליאניץ בגיבוי של לוגסי עולה בסדרי גודל על עונה שעברה.
החלק ההתקפי ניראה שונה לחלוטין מעונה שעברה,החוסר בערן לוי שינה את כל תפיסת המשחק שהתחילה והסתיימה בערן,בחוד לא ימצא חליף לקאיודה.
אני תקווה שסה"כ השחקנים האופנסיבים ישמרו על כמות השערים שהובקעה בעונה שעברה.
אל תגזים אדון רווח.
40 דקות ראשונות מול ב״ש לחצנו אותם כמו שצריך בחצי שלהם. הנענו כדור פה ושם והגענו לשניים שלשה מצבים.
מחצית שנייה זה כבר היה סיפור אחר שאני מקווה שלא יחזור על עצמו יותר מידי השנה.
ואני עומד על שלי - עידו לוי בלם בינוני היה ויהיה. לא התקדם במיל בשנים האחרונות. לא קר רוח כמו שבלם צריך להיות, לא מוציא קדימה את הקבוצה, לא מסוגל לתת פס מדויק. ובוודאי ובוודאי שלא מצדיק את הסכומים שקיבל. חיימוביץ לא פחות טוב ממנו ובטח אם מכניסים את השיקול הכלכלי בפנים.
שוב, אם רצו בלם נוסף לסגל עשו עיסקה טובה.
אם תשאל אותי, את הכסף הייתי משקיע במקום אחר אולי.
(18-Aug-2015 23:26)זאב רווח כתב: [ -> ]מה פופליסט מה ? אתה ראית את המשחק נגד באר שבע ? חוץ מהשערים ראית משהו ממכבי נתניה ? שיחקנו 80 דקות ליד הרחבה שלנו בבית שלנו עם בונקר כמו הפועל יהוד בשנות ה 70 רק מה להם היו בלמים כמו ויזן ורוזן ולנו יש חסן ומיצ'נסקו יחי ההבדל הקטן

ברק לוי טוב מהרוש מסכים

מיטרוביץ' כרגע בשוויץ.
תלמד את השמות של השחקנים קודם, אח"כ אני אדבר איתך.
לו לא היית עסוק בלשרת מחלקי מעטפות והיית קורא אותנו ברצף,היית מכיר את מקורותי ומנסיון העבר אתה אמור להפנים שכשאני מרשה לעצמי לשתף במידע,הוא אמין.
ולאותו קורא נאמן שלא נהנה מהכינוי "מחלק מעטפות" שחוזר על עצמו מפעם לפעם,אני בדעה שעדיף לא להרחיב ת'נושא,למרות שיש כאלו שטוענים שבמשך שנים נוהלה חלוקת כספים סדורה ובמזומן בנ.צ מוכר במרכז נתניה..
אופיר 34 כמה לדעתך או לידיעתך הרוויח עידו לוי ? היה לו חוזה בתחילת העונה שעברה שקוצץ ב 10-15% ע"י שגב
לקראת סיום העונה נדרשו שוב לקצץ בשביל לקבל כסף
לפני הגעת אוסידון דובר על פירוק כשהגיע אוסידון דרש קיצוץ רוחבי וכולם כולל עידו לוי הסכים
עכשיו מבקשים מעידו לוי עוד קיצוץ , למה כמה הוא מרוויח ? באמת אין לי מושג !!! מישהו יודע כמה הוא מרוויח ?
או שהעיקר ללכלכך כמו על רן רול אחרי שהסכים לקצץ באו אליו בהצעה משפילה כדי שיילך ולא שכואב לי על רן רול אבל השיטה תמיד אותה שיטה

אני מאוד מאוכזב מרוני דורה שהיה שותף מלא בהטעייה כשאמר שעידו לוי נשאר בנתניה התברר שהוא גם נערת גומי כמו עטר בזמנו
חיימוביץ׳ בנקודת הזמן הזו לא נופל מעידו לוי ובאלמנטים מסויימים עולה עליו. בעיני גם נתן עונה טובה יותר מעידו לוי בעונה האחרונה. אבל- ברור שזאביק מעבר לשיא(בשיאו רבו עליו מכבי ת״א עם נתניה של יאמר) וקיבל שכר גרנדיוזי בגרוז׳ני(שכנראה מאפשר לו להתפשר בגיל 32 העיקר להמשיך לשחק בליגת העל) ועידו בעיני לפני שיאו.
ברגע שזו ההחלטה ניישר קו ונקווה לטוב.
אתה בפנים או משקיף אייל שאלה פשוטה תשובה בגמגום ?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's