מכבי נתניה

גירסה מלאה: שוב שחקן בית מועזב השיטה נשארה אותה שיטה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(18-Aug-2015 20:44)ORENARIEL כתב: [ -> ]לדעתי עידו לא היה עושה את המהלך הזה אם לא היתה לו קבוצה ב-100%
זה תרגיל בשיתוף עם קבוצה כדי לחסוך כסף... צעד כזה עלול לפגוע מאוד בקריירה של שחקן

לדעתי יחתום בק״ש או ברעננה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(18-Aug-2015 20:48)אלון כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 20:44)ORENARIEL כתב: [ -> ]לדעתי עידו לא היה עושה את המהלך הזה אם לא היתה לו קבוצה ב-100%
זה תרגיל בשיתוף עם קבוצה כדי לחסוך כסף... צעד כזה עלול לפגוע מאוד בקריירה של שחקן

Good Lack
(18-Aug-2015 20:51)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 20:48)אלון כתב: [ -> ]

Good Lack

Good Luck *
לא אורן youtube בניגוד אלייך שמאחל לכישלונו של מישצ'נקו בכל בוקר שאתה מתעורר, אני ממש אבל ממש בלי כוכבית.
שיעלה ויצליח, אני לא מחזיק ממנו אבל זה לא סותר.
(18-Aug-2015 20:48)עידן444 כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 20:44)אייל ס כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 20:06)עידן444 כתב: [ -> ]אני לא מאמין שחיימוביץ׳ מגיע תמורת שכר של בקושי 100 אלף ש״ח. מצטער.

עזוב מספרים...זה לא הגון.
פער העלות בין השניים מעט מעל חצי מיליון ש"ח.

זה חשבון פשוט. לדעתי אתה לוקח בחשבון משהו אחר, אין לי מושג מה. מבחינת שכר זה ברור שעידו לוי לא היה אמור להרוויח פי 3 ממה שחיימוביץ׳ ירוויח.

עידן,לא משווים מין בשהינו מינו.
.יש שכר נטו ויש עלות מעביד,יש תוספות שעולות ויש אין תוספות שלא עולות.
לנתניה כמעביד נחסך מעל חצי מיליון שקל ישראלי חדש.
(18-Aug-2015 21:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא אורן youtube בניגוד אלייך שמאחל לכישלונו של מישצ'נקו בכל בוקר שאתה מתעורר, אני ממש אבל ממש בלי כוכבית.

אולי תפסיק כבר עם האובססיה הזו? כל פעם אתה מחזיר את הקטע הזה שוב
דבר איתי עליו בעוד חודש וחצי...

מה יצא לי מזה שהוא יכשל? , גם ככה הוא יישב בספסל וחיימוביץ יפתח במקומו בקרוב
כולנו רוצים בטובת הקבוצה.. אם אפשר להתיר את החוזה של ווקוביץ אז לא תהיה בעיה להתיר את החוזה שלו בעתיד

ודרך אגב אתה אמור להיות שמח שעוד שחקן של טוברוק ישחק על פני שחקן בית..
אורן,במשחק האחרון היו קרוב ל3000 אוהדי מכבי נתניה ועוד עשרות אלפים צפו בשידור המשחק,המכנה המשותף לכולם היה החשש שהפציעה של הבלם תשבית אותו לתקופה.
רד מהעץ,אתה היחיד שכרגע חושב שמדובר בחתול בשק.
(18-Aug-2015 21:34)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 21:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא אורן youtube בניגוד אלייך שמאחל לכישלונו של מישצ'נקו בכל בוקר שאתה מתעורר, אני ממש אבל ממש בלי כוכבית.

אולי תפסיק כבר עם האובססיה הזו? כל פעם אתה מחזיר את הקטע הזה שוב
דבר איתי עליו בעוד חודש וחצי...

מה יצא לי מזה שהוא יכשל? , גם ככה הוא יישב בספסל וחיימוביץ יפתח במקומו בקרוב
כולנו רוצים בטובת הקבוצה.. אם אפשר להתיר את החוזה של ווקוביץ אז לא תהיה בעיה להתיר את החוזה שלו בעתיד

ודרך אגב אתה אמור להיות שמח שעוד שחקן של טוברוק ישחק על פני שחקן בית..

חיימוביץ יתפוס את מקומו של מישצ'נקו, חיימוביץ יתפוס את מקומו של ירין חסן, מרוב בילבולי בצים ונבואות כבר איבדתי אותך.
אולי תגיד לי גם באיזה מקום נסיים, מי תהיה האלופה, מי יהיו היורדות?
סיפרו לך בביה"ס אני מניח למי ניתנה הנבואה, נכון?
כרגיל ההטעיה הידועה וקביעת עובדה מוגמרת על מנת להוציא שחקן בית מחוץ לקבוצה , השאלה שצריכה להישאל אייל מה הכוונה שלך שהקבוצה תחסוך חצי מליון שקל ? אפשר גם עכשיו לשחרר עוד כמה שחקנים ובכלל הקבוצה תצא עוד ברווח בסיום העונה ...

כשאתה מביא את זאב חיימוביץ' במקום עידו לוי אתה עם הגנה מסננת וכבדה נכון יש לו משחק ראש לא רע אבל תזכיר לי איזה חלוץ לא יעבור אותו בליגה ?

יופי אם שם המשחק בנתניה זה חסכון ולדאוג שהחברים של אוסידון בהפועל ת"א לא יתקעו עם שחקנים אז אפשר פשוט לחתוך כל בעל שכר רק חבל שערן לוי נפצע וסבע נפצע יכולנו לחסוך גם את השכר שלהם למעשה אם נשכנע אותם שהעונה הם ימשכו את הפציעה עד סיום העונה נחסוך את השכר של שניהם והביטוח ישלם ....

ואני חשבתי שאוסידון בא לתמוך במכבי נתניה .... מתברר שהוא כמו כולם מה גם שאצל אוסידון מדובר בכספי ציבור עירוניים ......

בעצם למה לדבר הרבה מכבי פתח תקווה תפתח לכם את העיניים כשתבינו איזה הגנה נשארה לנו , היינו עם הגנה שלא ספגה שער דברו איתי במוצא"ש או באיזה יום שישחקו את המשחק
(18-Aug-2015 22:07)זאב רווח כתב: [ -> ]כרגיל ההטעיה הידועה וקביעת עובדה מוגמרת על מנת להוציא שחקן בית מחוץ לקבוצה , השאלה שצריכה להישאל אייל מה הכוונה שלך שהקבוצה תחסוך חצי מליון שקל ? אפשר גם עכשיו לשחרר עוד כמה שחקנים ובכלל הקבוצה תצא עוד ברווח בסיום העונה ...

כשאתה מביא את זאב חיימוביץ' במקום עידו לוי אתה עם הגנה מסננת וכבדה נכון יש לו משחק ראש לא רע אבל תזכיר לי איזה חלוץ לא יעבור אותו בליגה ?

יופי אם שם המשחק בנתניה זה חסכון ולדאוג שהחברים של אוסידון בהפועל ת"א לא יתקעו עם שחקנים אז אפשר פשוט לחתוך כל בעל שכר רק חבל שערן לוי נפצע וסבע נפצע יכולנו לחסוך גם את השכר שלהם למעשה אם נשכנע אותם שהעונה הם ימשכו את הפציעה עד סיום העונה נחסוך את השכר של שניהם והביטוח ישלם ....

ואני חשבתי שאוסידון בא לתמוך במכבי נתניה .... מתברר שהוא כמו כולם מה גם שאצל אוסידון מדובר בכספי ציבור עירוניים ......

בעצם למה לדבר הרבה מכבי פתח תקווה תפתח לכם את העיניים כשתבינו איזה הגנה נשארה לנו , היינו עם הגנה שלא ספגה שער דברו איתי במוצא"ש או באיזה יום שישחקו את המשחק

ההגנה שלא ספגה שער עד כה, עשתה זאת ללא עזרתו של הבלם מס' 1 בארץ.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's