מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(12-Mar-2016 15:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Mar-2016 14:45)עידן444 כתב: [ -> ]אצטדיון בינוני?
אצטדיון הכי מושקע בארץ.
כן, גם יותר מסמי עופר ואם יגיע יום ויסיימו אותו הוא גם יהיה הכי יפה בארץ. ומי שקצת קשה לו לדמיין יכול להסתכל על הדרגאו של פורטו כדי להבין איזה קלאסה של אצטדיון בנו כאן והיופי- שלהבדיל מטרנר הוא גם יוכל לשרת את הקבוצה להמון שנים- בעזרת ה׳ גם בימים יפים יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה אתה מקשקש, לשרת את מי? למה זה אנגליה/גרמניה פה, כמות הקהל בנתניה רק הולכת ויורדת, איזה ביתיות יש באיצטדיון הזה?
טרנר כדוגמא זה איצטדיון ביתי שמתאים למידותיה של קבוצה כמו מכבי נתניה, בשביל מה בנו מפלצת כל כך יקרה? כולם כולל העירייה יודעים שזו היתה טעות (הם לא יודו בכך כמובן) טעות שעולה בהפסדים בכל יום ויום.
למה אתה חושב העירייה מוכנה שיקרעו את האמא אמא של הדשא בהשכרת האיצטדיון לכל דורש אם לא בשביל לכסות הפסדים?!
אתה חי באילוזיה, דימיונות, עולם שכולו טוב.

נו, עוד ישראלי טיפוסי שחושב שבונים אצטדיון ל 5 שנים קדימה בלי להסתכל טיפה מעבר.
כמה אוכלוסיית נתניה הולכת למנות עד 2040 יש לך מושג?
אני יודע שזה לא עולה בדעתך אבל אולי כן מתישהו תגיע הגאולה ותהיה כאן קבוצה תחרותית?
אתה מבין את ההבדל בין טדי, נתניה ופ״ת לעומת טרנר ובלומפילד והיתרון בבניה מודולרית?

(12-Mar-2016 14:45)עידן444 כתב: [ -> ]אצטדיון בינוני?
אצטדיון הכי מושקע בארץ.
כן, גם יותר מסמי עופר ואם יגיע יום ויסיימו אותו הוא גם יהיה הכי יפה בארץ. ומי שקצת קשה לו לדמיין יכול להסתכל על הדרגאו של פורטו כדי להבין איזה קלאסה של אצטדיון בנו כאן והיופי- שלהבדיל מטרנר הוא גם יוכל לשרת את הקבוצה להמון שנים- בעזרת ה׳ גם בימים יפים יותר.

הלכת רחוק מידי
תסתכל על האיצטדיון של ברייטון קבוצתם של חמד וכיאל העתק מושלם
נו, עוד ישראלי טיפוסי שחושב שבונים אצטדיון ל 5 שנים קדימה בלי להסתכל טיפה מעבר.
אני יודע שזה לא עולה בדעתך אבל אולי כן מתישהו תגיע הגאולה ותהיה כאן קבוצה תחרותית?
אתה מבין את ההבדל בין טדי, נתניה ופ״ת לעומת טרנר ובלומפילד והיתרון בבניה מודולרית?

[/quote]

נו, עוד חכמולוג שחי בסרט ולא מבין את המקום והמעמד שלו בארץ הזו ואוהב לראות פילים לבנים.
אתה נתניה, אתה לא ת"א ולא חיפה ולא ירושלים וגם לא ב"ש.
גם אם נתניה תכפיל את כמות תושביה וגם אם תבוא "הגאולה" לשיטתך (30 שנה מחכים נמשיך לחכות, אולי עוד בימינו), מכבי נתניה תהיה עדיין קבוצה מתחת לשתי התל אביביות, ירושלים וחיפה, למה? ככה.
האוכלוסייה של נתניה גדולה היום יותר משנות ה- 90 אני לא רואה את הקהל גדול יותר ובכלל כמות האוהדים של התושבים שגרים מחוץ לנתניה (תושבים לשעבר) עולה לדעתי על התושבים שגרים בעיר, למה? כי מי שנולד בנתניה אז נשאר אוהד נתניה היום ומי שנולד היום בנתניה, לא אוהד נתניה בהכרח כי הוריו שהיגרו לנתניה אוהדים קבוצות אחרות וגם כי נתניה זה לא "סחורה" מה לעשות, לא אטרקטיבית לילד בן 8.
קפיש?????
(12-Mar-2016 19:04)פיליפצוק כתב: [ -> ]נו, עוד ישראלי טיפוסי שחושב שבונים אצטדיון ל 5 שנים קדימה בלי להסתכל טיפה מעבר.

נו, עוד חכמולוג שחי בסרט ולא מבין את המקום והמעמד שלו בארץ הזו ואוהב לראות פילים לבנים.
אתה נתניה, אתה לא ת"א ולא חיפה ולא ירושלים וגם לא ב"ש.
גם אם נתניה תכפיל את כמות תושביה וגם אם תבוא "הגאולה" לשיטתך (30 שנה מחכים נמשיך לחכות, אולי עוד בימינו), מכבי נתניה תהיה עדיין קבוצה מתחת לשתי התל אביביות, ירושלים וחיפה, למה? ככה.
האוכלוסייה של נתניה גדולה היום יותר משנות ה- 90 אני לא רואה את הקהל גדול יותר ובכלל כמות האוהדים של התושבים שגרים מחוץ לנתניה (תושבים לשעבר) עולה לדעתי על התושבים שגרים בעיר, למה? כי מי שנולד בנתניה אז נשאר אוהד נתניה היום ומי שנולד היום בנתניה, לא אוהד נתניה בהכרח כי הוריו שהיגרו לנתניה אוהדים קבוצות אחרות וגם כי נתניה זה לא "סחורה" מה לעשות, לא אטרקטיבית לילד בן 8.
קפיש?????
[/quote]

הכל עניין של הצלחה.
אם עוד לא הבנת אתה מוזמן היום לפתוח טלויזיה בשעה 19:30 ולראות את מובילת הטבלה(אם עדיין תוביל) שעד לפני כמה שנים מכרה 500 מנויים בעונת שיא, או לפתוח משחקים של הפועל חיפה מעונת 99' לעומת היום, או אפילו מכבי ת״א שהיום יש לה רשימת המתנה של 10,000 איש ובשנים הרעות שלה היא בקושי מילאה שני שערים בר״ג. כנ״ל הפועל ת״א, כנ״ל הפועל פ״ת שמביאה היום פחות קהל ממכבי פ״ת.
באמת מעניין אותי כמה הוכחות אנשים צריכים כדי להבין שהקהל בארץ הוא קהל הצלחות.

מה הקשר קהל של הצלחות???? אתה אשכרה לא מבין או עושה את עצמך?
מכבי ת"א מצליחה תביא 20,000
הפועל ב"ש מצליחה תביא 15,000
מכבי נתניה מצליחה לא תביא יותר מ- 10,000 למה? ככה!
מכבי נתניה זה עוד עיר בשרון, גדולה האומנם אבל מסביבה עוד ערים דומות לה.
ת"א זה מטרופולין, ב"ש זה סוג של מטרופולין בדרום, חיפה זה סוג של מטרופולין בצפון, ירושלים זו בירת ישראל.
נתניה לא שם וגם לא תהיה שם, וטוב היה אם ראשת העיר ומי שתיכנן את האיצטדיון, היה בונה את האיצטדיון למידות של המועדון ולא למידות של "שופוני".
(12-Mar-2016 19:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]מה הקשר קהל של הצלחות???? אתה אשכרה לא מבין או עושה את עצמך?
ת"א זה מטרופולין, ב"ש זה סוג של מטרופולין בדרום, חיפה זה סוג של מטרופולין בצפון, ירושלים זו בירת ישראל.
נתניה לא שם וגם לא תהיה שם, וטוב היה אם ראשת העיר ומי שתיכנן את האיצטדיון, היה בונה את האיצטדיון למידות של המועדון ולא למידות של "שופוני".

אם אתה לא מבין את האפקט של השילוב בין עיר גדולה עם מעל 300,000 תושבים לקבוצת צמרת מצליחה לאורך 3-5-10 שנים והאפקט שזה יכול לייצר- צר לי.
הדיון הזה חסר ערך.

(12-Mar-2016 19:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]מה הקשר קהל של הצלחות???? אתה אשכרה לא מבין או עושה את עצמך?

משה, גם אם מה שאתה אומר נכון, כלומר מכבי נתניה מצליחה, מביא 10,000 איש (למרות שאני מאמין שיותר), אזי איצטדיון טרנר לא מסיפק, כמו שהוא לא מספיק להפועל ב״ש היום. קח את המשחקים נגד הגדולות ותראה שהקבוצה מפסידה כסף על כך שהיא לא מנצלת את פוטנציאל הקהל שיכול להגיע. קבוצות בעלות פוטנציאל אוהדים גדול לא יכולות לבנות איצטדיון בשביל 10,000 צופים.
הלוואי ויגיע לכאן אחד כמו אלונה או גולדאהר ותראה שהצטדיון הוא לא הבעיה אלא מתקן מצוין.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
פאקינג ק״ש בשנים האחרונות בלי קהל, בלי מסורת ולאצטדיון חרא מצליחה להביא בממוצע בין 5 ל 10% מהאוכלוסיה שלה למשחק ולפעמים אף יותר ואתה מבלבל לי את המוח על מטרופולינים ועל למי יש יותר גדול.

(12-Mar-2016 20:10)אלון כתב: [ -> ]

משה, גם אם מה שאתה אומר נכון, כלומר מכבי נתניה מצליחה, מביא 10,000 איש (למרות שאני מאמין שיותר), אזי איצטדיון טרנר לא מסיפק, כמו שהוא לא מספיק להפועל ב״ש היום. קח את המשחקים נגד הגדולות ותראה שהקבוצה מפסידה כסף על כך שהיא לא מנצלת את פוטנציאל הקהל שיכול להגיע. קבוצות בעלות פוטנציאל אוהדים גדול לא יכולות לבנות איצטדיון בשביל 10,000 צופים.
הלוואי ויגיע לכאן אחד כמו אלונה או גולדאהר ותראה שהצטדיון הוא לא הבעיה אלא מתקן מצוין.

היה פה דניאל יאמר, כמה קהל הגיע לקופסא?
מספיק כבר לחשוב שאנחנו באיירן מינכן.
מכבי נתניה זה מכבי נתניה, מועדון סדר גודל שני בארץ מבחינת כמות קהל אופציונלית, בואו נשאף להגיע למיצוי הפוטנציאל ולא להיתלות באילנות בלתי אפשריים.

(12-Mar-2016 20:13)עידן444 כתב: [ -> ]פאקינג ק״ש בשנים האחרונות בלי קהל, בלי מסורת ולאצטדיון חרא מצליחה להביא בממוצע בין 5 ל 10% מהאוכלוסיה שלה למשחק ולפעמים אף יותר ואתה מבלבל לי את המוח על מטרופולינים ועל למי יש יותר גדול.

כמה קהל הגיע לק"ש בעונת האלפיות?
2000- 3000 זה היה כמו ה- 15 בגמר הגביע בשביל נתניה.
אמרתי לך, דע את מקומך ותנסה להגיע למיצוי הפוטנציאל הזה בהתאם למעמד שלך במקום לחשוב במונחים של ת"א, חיפה או ב"ש.
(12-Mar-2016 20:17)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Mar-2016 20:10)אלון כתב: [ -> ]

היה פה דניאל יאמר, כמה קהל הגיע לקופסא?
מספיק כבר לחשוב שאנחנו באיירן מינכן.
מכבי נתניה זה מכבי נתניה, מועדון סדר גודל שני בארץ מבחינת כמות קהל אופציונלית, בואו נשאף להגיע למיצוי הפוטנציאל ולא להיתלות באילנות בלתי אפשריים.

(12-Mar-2016 20:13)עידן444 כתב: [ -> ]פאקינג ק״ש בשנים האחרונות בלי קהל, בלי מסורת ולאצטדיון חרא מצליחה להביא בממוצע בין 5 ל 10% מהאוכלוסיה שלה למשחק ולפעמים אף יותר ואתה מבלבל לי את המוח על מטרופולינים ועל למי יש יותר גדול.

כמה קהל הגיע לק"ש בעונת האלפיות?
2000- 3000 זה היה כמו ה- 15 בגמר הגביע בשביל נתניה.
אמרתי לך, דע את מקומך ותנסה להגיע למיצוי הפוטנציאל הזה בהתאם למעמד שלך במקום לחשוב במונחים של ת"א, חיפה או ב"ש.

תגיד, אתה אמיתי? אתה באמת משווה את תקופת יאמר למה שקורה היום בב״ש? איתי שכטר וברוך דגו חצי מת עם אצטדיון כמו הקופסא עם סיכויי אליפות ששואפים לאפס זה פסגת הפנטזיות שלך?

בעם חשבון פשוט 2,000 אוהדים ממוצע בק״ש מקביל ל 20,000 בנתניה. נתניה גדולה מק״ש פי 10 וזה עוד לפני שאני נכנס לאוהדים של נתניה מכל הארץ, מסורת ומתקן+ קהל אורח שנתניה פי כמה נגישה לו מק״ש.
בחיי שלא מבין מה אתה מנסה להראות כאן...

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's