מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
ומה עם משכורות מרץ אפריל ומאי..? אפילו אם אוסידון צודק לגבי החודש הזה ואין לי מושג אם כן או לא, מה לגבי שלוש המשכורות הבאות ? מאיפה הוא יביא אותן ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(13-Mar-2016 23:44)טל.מ כתב: [ -> ]ומה עם משכורות מרץ אפריל ומאי..? אפילו עם אוסידון צודק לגבי החודש הזה ואין לי מושג אם כן או לא, מה לגבי שלוש המשכורות הבאות ? מאיפה הוא יביא אותן ?

מה הבעיה?
שוינפלד יש?
40% משוינפלד יש?
שוינפלד מפגיז בהפועל ומשאיר אותה בליגה.
מני ויצמן בא לאוסידון ואומר לו וותר על ה 40% של שוינפלד ועל ה 20% של בארי- אני דואג למשכורות ולכיבוד במסיבת עיתונאים שאתה מודיע על איציק זוהר כמנהל מקצועי.

אל תדאג, התקשורת כבר תספר שזו אחלה עסקה בשביל נתניה.

אתה רק צריך לטעון שזה או זה או שאין משכורות וסגרנו את הפינה.

אה, ואתה גם מעביר לי את מישצ׳נקו ודיא סבע וזה סגור.

וזכות ראשונים + אופציה לקנות את אביב אברהם ב 200 אלף ש״ח.

מוכן גם לשדרג את המחנה אימון לפנסיון מלא בשביל ההרגשה הטובה.

תצחק תצחק .. אל תתפלא אם חלק ממה שרשמת עוד יקרה

עידן,מי שהעביר את שוינפלד ואת פאדי והשאיל את חמזה והכל בכמיליון ש"ח(במקרה הטוב),לא יקבל על המעט אחוזים שנשארו סכומי עתק שיממנו את הצ'קים החוזרים/הצ'קים שניתנו ועוד לא חזרו/הצ'קים שעדיין לא ניתנו/שכר פברואר-מאי.
יצירת האשליה מתחילת הדרך שאני דורון הכל יכול היא מקור כל הרע.
.את שכתבתי בחודשים האחרונים לא ניתן למחוק ולצערי,כאשר יגורתי בא לי וזו עונה שניה ברציפות.
אבל בעונה שעברה היתה הפקרות.
איפה ההפקרות העונה?
האם המשפט ״נתניה מאוד צימצמה את ההוצאות ביחס לשנים האחרונות אבל גם איבדה המון ממקורות ההכנסה שלה״ נכון?

ומה מקורות ההכנסה שלה ?

שנתיים מופקרות שנוהלו ע"י מפקירים.
ההבדל שמפקיר א' הביא מכספו,מפקיר ב' נהנה מכספנו.
(14-Mar-2016 10:12)טל.מ כתב: [ -> ]ומה מקורות ההכנסה שלה ?

כרטיסים(לדעתי בעונה כזו רחוק מהצפי- אחריות עקיפה לאוסידון).
תורמים- נשאר רק לנד(מתוך לנד,סגל,ירון ישראל, אולי גם רזמוביץ׳, תשובה, אולי עוד כמה שאנחנו לא יודעים את שמם).
מגייסי כספים- בלדב, אבל עם איך שהקבוצה נראית ומנוהלת ברור שגם הוא מצליח פחות.

עובדה שאי אפשר לשלם משכורות למרות שהתקציב מאוד נמוך.
ברגע שהתקציב בנוי מ 4 מיליון כרטיסים ומנויים, 3-4 מיליון ספונסרים וחסויות, עוד תרומות ומתוך ה- 8-10 מיליון האלה אתה מכניס בפועל כמה מיליונים פחות זה כסף שחסר, זה כסף שמלכתיחה הוא לא כסף בטוח ומשום מה כנראה שאין לאורליצקי\אוסידון שום ערבות על הכסף- ומה שנשאר זה להתבכיין ולהטיל הכל על ה 800 אלף המסכנים שהעיריה מסיבה כלשהי לא מעבירה.
ובוא לא נשכח שהיתה כאן גם הכנסה שאף אחד לא יכול היה לצפות ממכירת שחקן שעד לפני כמה חודשים אף אחד לא ידע את שמו. כלומר, יש כאן בור לא קטן בטור ההכנסות כי מבחינת ההוצאות אני באמת לא רואה דברים יוצאי דופן, להפך, בקטע הזה נראה לי שאוסידון עשה עבודה לא רעה.

(14-Mar-2016 6:35)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,מי שהעביר את שוינפלד ואת פאדי והשאיל את חמזה והכל בכמיליון ש"ח(במקרה הטוב),לא יקבל על המעט אחוזים שנשארו סכומי עתק שיממנו את הצ'קים החוזרים/הצ'קים שניתנו ועוד לא חזרו/הצ'קים שעדיין לא ניתנו/שכר פברואר-מאי.
.את שכתבתי בחודשים האחרונים לא ניתן למחוק ולצערי,כאשר יגורתי בא לי וזו עונה שניה ברציפות.

60% שוינפלד ו -80% פאדי במליון שקל (בהנחה שזה באמת מליון) לא נשמע לי כזאת עסקה רעה. נגמרו הימים שעל שחקנים כמו ימפולסקי ודגני היית מקבל 1.5 מליון לשחקן.
ולגבי הגרעון והמצב המיקצועי , ימים יגידו עד כמה הם נוצרו בגלל התנהלות קלוקלת וחובבנית ,בגלל סיבות אוייביקטיביות או משילוב של שניהם גם יחד (אני הולך עם האופציה האחרונה) . לצערי המועדון הזה כבר עשרות שנים מתנהל בצורה לא אופטימלית , חי מהיד לפה, סוחב גרעונות משנה לשנה וכך שורד.

אני תקווה שבסופו של יום ימצא האדם שיגאל אותנו לפחות כלכלית וגם אתה תוכל לצפות יחד איתי בסרט הכל כך טוב שאני חי בו לטענתך כבר הרבה מאד שנים....
(14-Mar-2016 10:54)אופיר34 כתב: [ -> ]
(14-Mar-2016 6:35)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,מי שהעביר את שוינפלד ואת פאדי והשאיל את חמזה והכל בכמיליון ש"ח(במקרה הטוב),לא יקבל על המעט אחוזים שנשארו סכומי עתק שיממנו את הצ'קים החוזרים/הצ'קים שניתנו ועוד לא חזרו/הצ'קים שעדיין לא ניתנו/שכר פברואר-מאי.

60% שוינפלד ו -80% פאדי במליון שקל (בהנחה שזה באמת מליון) לא נשמע לי כזאת עסקה רעה. נגמרו הימים שעל שחקנים כמו ימפולסקי ודגני היית מקבל 1.5 מליון לשחקן.
ולגבי הגרעון והמצב המיקצועי , ימים יגידו עד כמה הם נוצרו בגלל התנהלות קלוקלת וחובבנית ,בגלל סיבות אוייביקטיביות או משילוב של שניהם גם יחד (אני הולך עם האופציה האחרונה) . לצערי המועדון הזה כבר עשרות שנים מתנהל בצורה לא אופטימלית , חי מהיד לפה, סוחב גרעונות משנה לשנה וכך שורד.

אני תקווה שבסופו של יום ימצא האדם שיגאל אותנו לפחות כלכלית וגם אתה תוכל לצפות יחד איתי בסרט הכל כך טוב שאני חי בו לטענתך כבר הרבה מאד שנים....

אופיר, אי אפשר להתעלם מכך(וכמה חזק שאני מנסה, כי בטבע שלי אני כן נוטה לתת קרדיט לאנשים, לא מצליח) שהבחור מתנהל בצורה מוזרה.
אני מתחיל לקלוט את התמונה.
הבחור ניפנף ברווח תפעולי. למה? הוא ידע שהוא הולך לקבל החודש מהעיריה 2.3 מיליון ש״ח. כנראה שזה פלוס עוד כל מיני הקצבות מההתאחדות ומפה ומשם- זה כנראה היה סוגר לו את הפינה עד סוף העונה, אולי אפילו משאיר אותו בעודף אחרי עסקת שוינפלד.
אבל מה? האיש ״שכח״ שגם יש לו חובות לעיריה. אין כאן שום קשר למה שהיה בעבר. הכל ידוע. זה שצריך לשלם על מתקנים ושיש חובות- ידוע. זה שיש 750 אלף ש״ח זה ידוע. אז על מי הוא עובד?

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's