מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(14-Mar-2016 10:54)אופיר34 כתב: [ -> ]
(14-Mar-2016 6:35)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,מי שהעביר את שוינפלד ואת פאדי והשאיל את חמזה והכל בכמיליון ש"ח(במקרה הטוב),לא יקבל על המעט אחוזים שנשארו סכומי עתק שיממנו את הצ'קים החוזרים/הצ'קים שניתנו ועוד לא חזרו/הצ'קים שעדיין לא ניתנו/שכר פברואר-מאי.
יצירת האשליה מתחילת הדרך שאני דורון הכל יכול היא מקור כל הרע.
.את שכתבתי בחודשים האחרונים לא ניתן למחוק ולצערי,כאשר יגורתי בא לי וזו עונה שניה ברציפות.

60% שוינפלד ו -80% פאדי במליון שקל (בהנחה שזה באמת מליון) לא נשמע לי כזאת עסקה רעה. נגמרו הימים שעל שחקנים כמו ימפולסקי ודגני היית מקבל 1.5 מליון לשחקן.
ולגבי הגרעון והמצב המיקצועי , ימים יגידו עד כמה הם נוצרו בגלל התנהלות קלוקלת וחובבנית ,בגלל סיבות אוייביקטיביות או משילוב של שניהם גם יחד (אני הולך עם האופציה האחרונה) . לצערי המועדון הזה כבר עשרות שנים מתנהל בצורה לא אופטימלית , חי מהיד לפה, סוחב גרעונות משנה לשנה וכך שורד.

אני תקווה שבסופו של יום ימצא האדם שיגאל אותנו לפחות כלכלית וגם אתה תוכל לצפות יחד איתי בסרט הכל כך טוב שאני חי בו לטענתך כבר הרבה מאד שנים....

כבר כמה שנים ששום דבר לא ניראה רע בעולמך,זה בערך כמו ההודעות בוואלה ובone,לא מפריע שם לאיש שלפני שבועיים היינו ברווח תפעולי והיום לא ניתן לשלם שכר וכמובן האשמה בעיריה.
.מה שאיש שם(ואצלך) לא בוחן,זה שנניח שהיה עובר הכסף מהעיריה והיו משלמים את שכר פברואר,מה לגבי שכר מרץ/אפריל/מאי והצ'קים שחוזרים והצ'קים שיחזרו?
ונניח שהאמריקאים היו מעבירים את החצי השני,אז היה משולם שכר מרץ,אך מה עם שער אפריל ומאי והצ'קים שחזרו והצ'קים שיחזרו.
ולמען ההגינות העיריה לא אמורה להעביר כסף,כי כל הכסף נוצל(ומדובר ב2.8 מיליון ש"ח) וידוע כבר תקופה ארוכה שהאמריקאים לא יעבירו כסף ולכן העיריה הגדילה את ההקצבה.
אך למה לבלבל את המוח בעובדות,כשהספינים הרבה יותר סקסיים.

ולך אופיר,שתדע שאני מת שאתה תיהיה צודק,כי אז יהיה לנו מועדון,לצערי בשנים האחרונות החלומות שלך נשארים חלומות והעובדות מפרקות אותנו לגזרים.
זה כבר לא חלומות, זה הזיות.
אבירם היקר, ידידי מאייסוקר העלה בדף האוהדים 2 כתבות של פשכצקי- האחת על רווח תפעולי והשניה מאתמול על האין משכורות.
אם זה לא היה עצוב זו היתה אחלה בדיחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אייל, הכל בחיים עניין של גישה.
מי כמוך יודע עד כמה המועדון הזה הצליח לשרוד בימים לא פחות קשים מאלו. תאמין לי שאני יכול 24X7 לבכות פה בפורום, להפחיד את כולם, לנבא את הסוף ולרדת למקלט.... לא עשיתי את זה שכמעט ירדנו לליגה שלישית לפני 18 שנה, לא עשיתי את זה לפני שנתיים שהמועדון בהנהגת לב-בלדב היה שנייה מפירוק, ולא עשיתי את זה גם בתקופת שגב.
ההסטוריה עד היום הוכיחה שהמועדון חזק יותר מכל מנהליו הכושלים.

איכשהו אנחנו תמיד מצליחים לשרוד ולדעתי זה לא יד המקרה. ואני לא חושב שצריך לבנות על זה כי בסוף אולי עוד יקרה האסון שאתה לא מפסיק לדבר עליו ,אבל הגיע הזמן להפחיד פחות ולעשות יותר, ואתה בניגוד לכולנו שמקשקשים פה את עצמנו לדעת, גם מסוגל לעשות.

אז כן, יש לי חלום שיגיע לפה האיש שיעשה סדר ויחזיר אותנו לקדמת הבמה. אם אתה חושב שזה חלום כזה הזוי זכותך. ימים יגידו....

(14-Mar-2016 11:13)פיליפצוק כתב: [ -> ]זה כבר לא חלומות, זה הזיות.

ותראו מי אומר את זה....

אני עוד מחכה ל 21 נקודות שהגורו שלך הבטיח לנו בינואר....
הוזה עאלק....
יש לכולנו אותו חלום.
.לא לשם אני מכוון באמירתי,אני מתייחס לכל שכתבת כתגובה לכתיבתי במהלך השנתיים האחרונות.
.כל פעם שניסיתי להסביר מה הולך לקרות,אתה נאחזת בטיזרים שששלחו אלי שגב ודורון דרך חבריהם באמצעי התקשורת.
(14-Mar-2016 11:25)אייל ס כתב: [ -> ]יש לכולנו אותו חלום.
.לא לשם אני מכוון באמירתי,אני מתייחס לכל שכתבת כתגובה לכתיבתי במהלך השנתיים האחרונות.
.כל פעם שניסיתי להסביר מה הולך לקרות,אתה נאחזת בטיזרים שששלחו אלי שגב ודורון דרך חבריהם באמצעי התקשורת.

בואו נגיד את האמת ...
עכשיו אחרי שלקחו את כל הנכסים במקרקעין בשחקנים ובכסף מזומן או טובות הנאה....
אחרי כל זה וכשברור לכולנו שאדון אוסידון על זמן שאול...
בוא נראה מי האנשים הטובים שמסוגלים....מי באמת אוהב...גם כשלא נשאר מה לקחת....
(14-Mar-2016 11:40)דוד חטב כתב: [ -> ]

בואו נגיד את האמת ...
עכשיו אחרי שלקחו את כל הנכסים במקרקעין בשחקנים ובכסף מזומן או טובות הנאה....
אחרי כל זה וכשברור לכולנו שאדון אוסידון על זמן שאול...
בוא נראה מי האנשים הטובים שמסוגלים....מי באמת אוהב...גם כשלא נשאר מה לקחת....

נקווה שנאיבים לא מתים,רק מתחלפים.
הסיכוי שהקודמים יעשו את שעשו בעבר והיו מוכנים לעשות בתחילת העונה,נמוך מאוד(כל אחד מסיבותיו).
אני מקווה שעם העיריה תחליט באמת לשלם למרות שכול הכסף כבר שולם לדברי אייל שיכניסו סעיף שבגלל שאוסידון נכשל בתפקידו ישוחרר הבחור

Sent from my iPhone using Tapatalk
ויכול להיות אייל שגם לדברים שאמר פה מנכ"ל העירייה תתייחס כטיזר ?

http://sports.walla.co.il/item/2943315

עפ"י דבריו (והיות ומדובר בוואלה אני יותר בטוח בציטוטים שהובאו) העירייה אכן מחזיקה 700K בידיה (מתוך 2.3 מליון) שאמורים להגיע לקבוצה. הייתה פגישה עם אוסידון ותוך מספר ימים מאמינים שימצא הפתרון.

כנראה שכחת את הדברים שכתבת והתגובות שלי לדבריך לפני עידן שגב ואוסידון....
דפדף קצת אחורה ותראה שלא אני הוא זה שהתהפך פה.
(14-Mar-2016 12:53)אופיר34 כתב: [ -> ]ויכול להיות אייל שגם לדברים שאמר פה מנכ"ל העירייה תתייחס כטיזר ?

http://sports.walla.co.il/item/2943315

עפ"י דבריו (והיות ומדובר בוואלה אני יותר בטוח בציטוטים שהובאו) העירייה אכן מחזיקה 700K בידיה (מתוך 2.3 מליון) שאמורים להגיע לקבוצה. הייתה פגישה עם אוסידון ותוך מספר ימים מאמינים שימצא הפתרון.

העיריה מחזיקה 700 אלף שקל עבור שימוש באיצטדיון ובמתקן האימונים עד סוף העונה.
תשלם,לא תקבל כסף כי אין כסף כי דורון את הכסף באמצע העונה...וכאחריות היא לא מעבירה בשלב זה את הכסף.
ונניח שתעביר וישולם שכר פברואר...מה לגבי מרץ/אפריל/מאי....
מה לגבי הצ'קים שלא כובדו...
מה לגבי הרשויות?
נגמרו הימים שבוא נעבור את החודש ואלוהים גדול....אין יותר אוהדים שיכניסו יד לכיס,העידן נגמר.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's