מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(09-Mar-2016 20:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(09-Mar-2016 19:45)אופיר34 כתב: [ -> ][quote='פיליפצ'וק' pid='52503' dateline='1457531695']

אכן זה לא תפקידה (אז למה היא מתעסקת???)
אתה מכיר את השיר "אישה בונה, אישה הורסת"??? הוא נכתב עליה.
בקדנציה שלה נסגרה קבוצת הכדורסל בעיר, בקרוב גם קבוצת הכדורגל.
תתקדמו אתה והיא ביחד...

נ.ב:
כל המחאה הזו מבחינתי כל עוד היא לא כוללת את "הבולדוזר" בתוכה היא שווה לתחת.

למה היא מתעסקת ???
כי אם היא (או מי מטעמה) לא תתעסק יבואו משה וטל מ. ויתלוננו איך זה שראש העיר נותנת לקבוצת הדגל שלה להתפרק מול העיניים . בדיוק כמו שקורה בפ"ת \ אשדוד\כפ"ס ועוד ועוד....

היא הצילה אותך השנה מפירוק, הגדילה את ההקצבה השנתית לקבוצה, עושה ימים כלילות למצוא משקיע ואתה וכל שאר הטרחנים מנסים להסית את האש אליה כאילו שהיא בחרה את החלוץ האימפוטנט שלנו, הבלם המבוהל והשוער שלא מביא נקודות...

אז נכון שבחירתה באוסידון התבררה כשגויה ונכון שהיא עדיין לא הפנימה שהוא לא הדמות הראויה לנהל מועדון ,אבל מפה ועד להפוך אותה "לאישה הורסת" המרחק עוד גדול...

אני יודע שקשה לך לשמוע את זה אבל נכון להיום בלי פיירברג אין לך הווה ויותר חשוב אין לך עתיד.

אני בכל מקרה מציע לך להכין נאום התנצלות על כל "צרה" שלא תבוא....

בינתיים היא גם מתעסקת וגם מפרקת (אישה בונה, אישה הורסת...)
"קבוצת הדגל שלה" הצחקת אותי, כל מה שעניין אותה זה הכיסא שלה ושתושביה לא יבואו בטענות למה בנית את האצטדיון מנקר העיניים הזה, בשביל רעננה, כפ"ס?
שתמשיך "לחפור" בלמצוא משקיע, מעניין איזה הזוי תורן היא תביא הפעם.

יש לך פיתרון אחר?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(09-Mar-2016 20:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]בינתיים היא גם מתעסקת וגם מפרקת (אישה בונה, אישה הורסת...)
"קבוצת הדגל שלה" הצחקת אותי, כל מה שעניין אותה זה הכיסא שלה ושתושביה לא יבואו בטענות למה בנית את האצטדיון מנקר העיניים הזה, בשביל רעננה, כפ"ס?

פופוליזם לא יעזור פה...
איזה הזוי היא הביאה בעבר ??
למה סתם להגיד דברים ?

בינתיים היא היחידה שגם "חופרת" אבל גם פועלת. זה שעוד לא נסגר כלום לא אומר שהיא לא מנסה ולא עובדת על הנושא. בינתיים לא רואה אף אחד מהמקורבים לקבוצה \ ספונסרים \ אוהדים שעושים יותר ממנה בתחום הזה.
אני בעניין הזה סומך עליה ,ואין לי בעיה דרך אגב, שעל הדרך היא גם תזכה בעוד קצת קולות בזכות המהלך הזה. שתביא לי בעל בית רציני ומצידי שתרוץ גם לראשות הממשלה...
(09-Mar-2016 22:45)אופיר34 כתב: [ -> ]
(09-Mar-2016 20:33)פיליפצוק כתב: [ -> ]בינתיים היא גם מתעסקת וגם מפרקת (אישה בונה, אישה הורסת...)

פופוליזם לא יעזור פה...
איזה הזוי היא הביאה בעבר ??
למה סתם להגיד דברים ?

בינתיים היא היחידה שגם "חופרת" אבל גם פועלת. זה שעוד לא נסגר כלום לא אומר שהיא לא מנסה ולא עובדת על הנושא. בינתיים לא רואה אף אחד מהמקורבים לקבוצה \ ספונסרים \ אוהדים שעושים יותר ממנה בתחום הזה.
אני בעניין הזה סומך עליה ,ואין לי בעיה דרך אגב, שעל הדרך היא גם תזכה בעוד קצת קולות בזכות המהלך הזה. שתביא לי בעל בית רציני ומצידי שתרוץ גם לראשות הממשלה...

1.יאמר בדיעבד היה איש הזוי, משקיע לרגע (או לשיטתו לחמש שנים).
2.לתת את מפתחות המועדון לנער מועדונים מת"א על סמך איזה המלצה.
3.למה היא לא נתנה את המפתחות לקבוצת מאור באותם תנאים שהיא נתנה לנער המועדונים?
4. מה היא מחפשת בדיוק אוליגרך או משקיע? מה התנאים הדרושים לאיש שהיא מחפשת, מדוע זה לא מתפרסם?
1. היא לא הביאה את יאמר! יאמר הגיע מיוזמתו. זה שהיא פרסה לו שטיח אדום עדיין לא אומר שהיא הביאה אותו.
2. כנראה שנער המועדונים השאיר רושם חיובי על אלה שהמליצו עליו בפניה, מעבר לזה שהיה לה כבר נסיון איתו בפרויקט אחר בעבר. לא זוכר שעמדו בתור לקחת את הג'וב הזה.
3. לא יודע למה רק זוכר שאותה קבוצה לא כזה היתה סגורה על עצמה.
4. אמרה שמחפשת רוכש. לא יודע אם צריכה לפרסם עכשיו את דרישות התפקיד בכותרת של ידיעות... הדרישות נראה לי ברורות. בוא נראה מי יהיה אותו אחד ואז נשפוט. בינתיים לא נראה לי שמישהו אחר יצליח לעשות עבודה טובה יותר מנה שהיא עושה בנושא הזה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
תמשיכו לקשקש אתם בשביל אוסידון כמו כלבים שנובחים והשיירה עוברת ....

במיוחד אייל סגל מקשקש בלי הכרה על מספרים וחשבונות

הכל טוב ויפה בוא נגיד שכל מילה שלך היא עבירה פלילית של האסון אוסידון

מתי תבין בקבסה שלך שראש העיר היתה מתה להעביר את המושכות מאוסידון למישהו אחר אפילו בתנאים משופרים ? אבל אין לה למי לתת , אין אחד שהוא מספיק מוכשר ורציני שהיא תראה בו לוקח את הקבוצה עליו רק מבחינת ניהול ...

לכן תמשיך לברבר ולקשקש אבל כל עוד לא תראה את המוכנות שלך לקחת על עצמך את הניהול המצב רק יחמיר
צר לי לדבר אליך ככה אני אוהב אותך מאוד ומעריך אותך מאוד אבל או שאתה לא מבין או שאתה מחפש לערבב חרא יבש
קח על עצמך את הניהול או שתתרכז רק בהמשך המחאות שאוהדים לא יכנסו למשחקים לא העונה ולא עונה הבאה

כל המשך הבירבורים לא מקדמים את המועדון בכלום
אם אתה לא מאמין לי כנס את קובי ואת ירון ולנד ודבר על הרעיון אתה תראה בעצמך שהם יתלהבו ומכאן הדרך לראשת העיר יהיה קצר
אם הייתי מכיר אדם אחר שיכול לנהל כמוך בניקיון כפיים עם לב ואהבה וביתר שכל ומקצועיות מזמן לא הייתי מתייחס לכל הברברת שלך כאן והייתי פונה אליו , אתה לא צריך לחשוש מכובד האחריות רק להיעזר בחברים ובאנשים טובים שטובת המועדון קודמת לאינטרס שלהם ...

שתהיה לי בריא כמה שאתה אוהב לטחון מים ועוד מתלוננים שאני כאן פותח פוסטים בלי הכרה ....
(09-Mar-2016 16:51)אופיר34 כתב: [ -> ]
(09-Mar-2016 15:42)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(09-Mar-2016 15:39)אופיר34 כתב: [ -> ]גם אני חושב כך. מרים תעשה את זה ותמצא בסוף את הרוכש. היא נתנה את מילתה, ולמרות שזאת בכלל לא משימה פשוטה, היא בסוף תעשה את זה. אם יש מישהו שהוכיח שהוא גם מסוגל לעשות זאת מריים.
אני גם בטוח שאותו רוכש שיסכים להכנס לסיפור הזה יבין שרכישה של קבוצת כדורגל עולה כסף ו 5-6 מליון ש"ח על מכבי נתניה לא נשמע לי סכום הזוי. לדעתי, רוכש אמיתי עם כוונות רציניות לא יפיל את העסקה בגלל נושא הגרעון.

ובמידה ובכל זאת לא נצליח להביא לפה משקיע נצטרך לפנות לפתרון הישן והכואב שמכבי נתניה נאלצת להשתמש בו מידי פעם ב 25 שנה האחרונות.

ונכון שאין יותר מידי נכסים איכותיים אבל מישנקו, דיא או חסן למשל יוכלו לדעתי לצמצם את עומק הגרעון.

תגיד, יש מצב שאתה הבן שלה?
מרים הבטיחה, מרים אמרה, מרים תעשה.
מרים היא פוליטיקאית ממוצעת שאוהבת הרבה לדבר ומעט לעשות (בכל מה שקשור לספורט בנתניה).

תגיד יש מצב שפעם בחיים תצא מילת פרגון מהפה שלך??

מרים פיירברג אחלה ראש עיר, ביצועיסטית, בולדוזרית שיודעת להזיז דברים ולקצר הליכים. דברים שבלעדיהם במדינתנו לא ניתן לקדם שום דבר. והיא הוכיחה את זה רק לפני מספר חודשים עם אותה הלוואה מפורסמת שמנעה את פירוק הקבוצה.

ונכון שאת טל מ. כמובן שזה לא מעניין כי הכל מבחינתו טריוואלי וברור מאליו אבל אני רואה את הדברים אחרת( למרות שאני יודע שאחד החטאים הגדולים הוא פרגון לאיש ציבור...)

ואם אתה לא מבין שלא מתפקידה להתעסק כל היום במכבי נתניה כנראה שיש לך בעיה קשה בהבנה של הגדרת התפקיד שלה.

אופיר יכול להיות שאתה צודק בעניין מרים כראש העיר ... אבל בספורט היא עושה רק שטויות משקיעה המון כסף בכדורגל חופים שלא מעניין אף אחד ....
לקח לה הרבה מידי שנים לבנות איצטדיון בינוני...
ולגבי מכבי נתניה טעתה העונה בהרבה דברים..
אבל מסכים שכוונותיה טובות...

(09-Mar-2016 17:14)אופיר34 כתב: [ -> ]אני מאד מקווה שהפרסום בוואן שגוי ( ולאור עברם אני די בטוח שהוא שגוי ) כי איציק זוהר מייצג מבחינתי את כל החולאים של הכדורגל הישראלי. איש כזה לא הייתי רוצה לראות במכבי נתניה, בשום תפקיד.

למה אחי אופירה אומרת שהוא עשה מעל 5000 בחורות...
אולי יהיה כדורגל סקסי....
אצטדיון בינוני?
אצטדיון הכי מושקע בארץ.
כן, גם יותר מסמי עופר ואם יגיע יום ויסיימו אותו הוא גם יהיה הכי יפה בארץ. ומי שקצת קשה לו לדמיין יכול להסתכל על הדרגאו של פורטו כדי להבין איזה קלאסה של אצטדיון בנו כאן והיופי- שלהבדיל מטרנר הוא גם יוכל לשרת את הקבוצה להמון שנים- בעזרת ה׳ גם בימים יפים יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
דוד, פיירברג גם כפופה לחוקים ונהלים. היא לא יכולה להשקיע את כל תקציב הספורט שלה על מכבי נתניה. יש עוד ענפי ספורט שצריכים לקבל את הנתח שלהם. לדעתי בסה"כ וביחס לערים אחרות קבוצת הכדורגל מקבלת תקציב בהחלט ראוי. החופים לא באים על חשבון מכבי נתניה.

ולגבי האצטדיון, עזוב, אם היו אומרים לך לפני 10 שנים שיהיה לך איצטדיון כזה לא היית חושב שנייה נוספת. כנראה שסמי עופר וטרנר גורמים לנו להיות קצת בררנים....

(12-Mar-2016 15:36)אופיר34 כתב: [ -> ]דוד, פיירברג גם כפופה לחוקים ונהלים. היא לא יכולה להשקיע את כל תקציב הספורט שלה על מכבי נתניה. יש עוד ענפי ספורט שצריכים לקבל את הנתח שלהם. לדעתי בסה"כ וביחס לערים אחרות קבוצת הכדורגל מקבלת תקציב בהחלט ראוי. החופים לא באים על חשבון מכבי נתניה.

ולגבי האצטדיון, עזוב, אם היו אומרים לך לפני 10 שנים שיהיה לך איצטדיון כזה לא היית חושב שנייה נוספת. כנראה שסמי עופר וטרנר גורמים לנו להיות קצת בררנים....

טרנר זו טעות הסטורית! תזכור טוב טוב מה אני אומר לך. מה שקורה עם בלומפילד יקרה בדיוק אותו דבר אבל בהבדל אחד- שבלומפילד נבנה לפני 900 שנה וטרנר יתברר כמחדל של אצטדיון מודרני שאם אלונה חושבת קדימה לשנים- יתקע ויגביל את ב״ש כלכלית הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

היום כולם מתלהבים... ימים יגידו...
ולגבי הכדורגל חופים- חייב להסכים עם דוד- הגיע הזמן להעביר את השרביט למקום אחר. עדיף להשקיע בקבוצת ספורט תחרותית אחת את מירב המשאבים ובנתניה זה כמובן כדורגל. כדוריד אין, לכדורסל אפילו אין היכל ראוי- מה שגרם לקבוצה לוותר על מקומה כקבוצה תחרותית(נטו אחריות הרשות שרק הבטיחה והבטיחה- אולם ישורון זה בושה לעיר של 220 אלף תושבים), לגבי הכדורגל חופים- לדעתי כל תושב נתניה שתשאל וזה מעניין אותו יגיד שהוא מעדיף שהכסף שמושקע בדבר הזה ילך למועדון שמייצג את העיר- ואם לא לקבוצה בוגרת למימון מחלקת נוער רצינית ומפוארת(ושאיזיקוביץ׳ יזדיין!).

(12-Mar-2016 14:45)עידן444 כתב: [ -> ]אצטדיון בינוני?
אצטדיון הכי מושקע בארץ.
כן, גם יותר מסמי עופר ואם יגיע יום ויסיימו אותו הוא גם יהיה הכי יפה בארץ. ומי שקצת קשה לו לדמיין יכול להסתכל על הדרגאו של פורטו כדי להבין איזה קלאסה של אצטדיון בנו כאן והיופי- שלהבדיל מטרנר הוא גם יוכל לשרת את הקבוצה להמון שנים- בעזרת ה׳ גם בימים יפים יותר.

מה אתה מקשקש, לשרת את מי? למה זה אנגליה/גרמניה פה, כמות הקהל בנתניה רק הולכת ויורדת, איזה ביתיות יש באיצטדיון הזה?
טרנר כדוגמא זה איצטדיון ביתי שמתאים למידותיה של קבוצה כמו מכבי נתניה, בשביל מה בנו מפלצת כל כך יקרה? כולם כולל העירייה יודעים שזו היתה טעות (הם לא יודו בכך כמובן) טעות שעולה בהפסדים בכל יום ויום.
למה אתה חושב העירייה מוכנה שיקרעו את האמא אמא של הדשא בהשכרת האיצטדיון לכל דורש אם לא בשביל לכסות הפסדים?!
אתה חי באילוזיה, דימיונות, עולם שכולו טוב.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's