מכבי נתניה

גירסה מלאה: יישארו עם לויטה בלי בעלים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
כן לצערי .....
אהבתי שיבדקו במצלמות כאילו לא יודעים מי זה.
חבורה של מטומטמים, מה הם רוצים בדיוק?
בא מאמן ואומר בקולו שזו החלטה שלו והוא עומד מאחוריה.
אני רוצה לראות את אותם דפקטים מממנים את החוזה של לויטה אחרי ששגב יעזוב.
מזרחי הוסיף: "יש לנו ים של בעיות, אני מסכים עם זה לחלוטין. אנחנו לא ישנים בלילה כי אנחנו בדרך לעונה קשה. בעונה הראשונה צריכים להילחם בשיניים, ואז אולי נחזור להיות נתניה האמיתית. מכבי פ"ת בעונה שעברה עלתה ליגה, השקיעה הרבה כסף ורק בשנייה האחרונה שרדה. אתם לא מבינים אתם המשמעות של לעלות מליגה שנייה ולהחליף סגל, כי הסגל הזה לא התאים. אני מספיק ותיק בכדורגל ואם אני לא היה פה אז יהיה לי מועדון אחר. אני מבקש מכם לא לגרום לבעלים לעזוב. יש לנו בעלים שגם שאין לו כסף הוא משקיע"
גם למחות צריך לדעת וחייבים להבין משמעות מחאה,ההפקט של מחאה כזו שלילי,למרות שברור לי לחלוטין שהמוחים הם מהאוהדים היותר חיוביים שרצים עם הקבוצה באש ובמים.
(29-Aug-2014 11:38)אייל ס כתב: [ -> ]גם למחות צריך לדעת וחייבים להבין משמעות מחאה,ההפקט של מחאה כזו שלילי,למרות שברור לי לחלוטין שהמוחים הם מהאוהדים היותר חיוביים שרצים עם הקבוצה באש ובמים.

שמענו על "האוהדים החיוביים" האלה.
אולטרס הפועל,לא פמיליה, אולטרס מכבי, קופים ירוקים הכל אותו חרא.
רצים עם הקבוצה באש ובמים וגם רוצים לקבוע מי ינהל, מי ייאמן, מי ישקיע, באיזה צבע נשחק.
זה אחד הסיבות מדוע כדורגל פה בארץ נראה כמו בית שימוש.
חברים יקרים.צריך להרגיע לרבים מאיתנו המהלך עם לויטה צורם מאד.
מכאן ןעד להפגנות בבית הבעלים או מחאות באימון הדרך ארוכה.
הקבוצה עולה לכותרות חדשות לבקרים לרוב באור שלילי.
אך צריך לזכור שכוחנו באחדותנו אחרי הקבוצה בכל מצב.
מותר להביע דעה אך בגבולות המותר.
וכל זאת עוד לפני ששוחק משחק אחד בליגה.
שיהיה לכולנו שבת שלום ובהצלחה בליגה
יוסי מזרחי יצא היום גדול.ניגש לאוהדים והסביר להם שהוא אחראי למהלך וכשהאוהדים אמרו לו כשבפעם האחרונה התנהלנו כך ירדנו ליגה,הוא השיב להם שהוא עשה את המהלך כדי שלא נרד שוב.עוד אמר שיש לנו ים של בעיות והם לא ישנים בלילה.רצו להביא שחקנים אחרים אבל אותם שחקנים סכומים לא הגיונים.אמר גם ששגב משקיע גם כשאין לו ואין לו(מזרחי) בעיה שיקללו אותו,אם לא יעבוד פה יעבוד במקום אחר,הוא כבר מעבר לקריירה שלו והוא פה בשביל המועדון.ביקש שיעזבו את שגב בשקט ואם הוא משלם למוטלה ולב זה לא צריך לעניין את האוהדים וזה יוצא מהכיס של הבעלים ולא מתקציב השחקנים.
הדברים הנ״ל מצוטטים מסרטון שהאוהדים פירסמו בפייסבוק.
אז בואו אני יאמר לכם למה באמת היתה המחאה הזאת: הרוש ובן שושן שפיגלר זה היה רק התוספת הכעס הגדול של הארמי הוא על כך שהם כמו שראיתם התחילו מהלך של מכירת מוצרים וביגוד שונים של מכבי נתניה כדי לקיים את הארגון, הקבוצה בחרה לא לשתף איתם פעולה ופתחה קו מכירה מקביל של מוצרים ולא משתפת את הארגון , הארמי חי וקיים רק מכספי תרומות וממכירת מוצרים, על כך הכעס מול הבעלים והיום זה היה סוג של הפגנת כוח.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's