מכבי נתניה

גירסה מלאה: יישארו עם לויטה בלי בעלים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
האופטימי הנצחי טל בנין שמרוב אופטימיות...
(29-Aug-2014 12:14)פיליפצוק כתב: [ -> ]האם במכבי חיפה הקופים הירוקים אחראים על מכירת המרצ'נדייז או מחלקת השיווק של שחר?
האם במכבי ת"א האולטראס או השחקן ה- 12 אחראים על המכירה או מחלקת השיווק של גולדהאר?

במכבי חיפה הקופים קיבלו תקציב מהקבוצה ובגלל זה לא שמעת מהם מילה רעה עד לאחרונה במקרה טוואטחה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(29-Aug-2014 12:26)amir כתב: [ -> ]יהיה אל תדאג מכבי נתניה לא חברת סטארט אפ שקמה בשביל לעשות אקזיט היא היתה פה לפנינו ותשאר אחרינו.

בשיפולי הליגה לאומית במקרה הטוב, משהו בין מכבי הרצליה להכח ר"ג, ואז נראה מי יבוא לעודד אותם.
משה,החברה הצעירים האלו שאחראים על הצבע ביציעים של מכבי נתניה נשאבו למכירת אביזרי עידוד כי איש במועדון לא עשה את זה,במשך תקופה ארוכה זה היה נוח למועדון והיום חושבים אחרת .
לי אין דעה בעיניין,מצד שני חושב שהמועדון צריך לטפח את הצעירים האלו ולשתף איתם פעולה,כולם רק ירוויחו מהנושא.
מצד שלישי,בחרתי להתנתק לחלוטין מכל מה שסובב ת'מועדון ולכן הופתעתי מהדינמיקה השלילית,כי זכרתי ימים אחרים ושת"פ ניפלא בין כל הגורמים.
אישית אני מקווה שמישהו מהמקורבים לשגב(ובלדב הוא היחיד מהם שיש לו ת'גן הזה),יקרא להם ויחבק אותם חזרה,כי ההנהלה והשחקנים ושאר האוהדים זקוקים להם הרבה יותר מאשר הם זקוקים להנהלה.
קבלת ההחלטות של ההנהלה כל כך מוטעית לכל דבר צריך שיהיה טיימינג ...
לדוגמא אי אפשר לבקש מהשחקנים לקצץ ואחרי שבוע לעשות מהלך יקר...
לגבי מכירת האביזרים היו צריכים להתנהל מול האוהדים בזמנים יפים יותר ולחכות שהקבוצה תתייצב...
גם האוהדים לדעתי מכניסים גול עצמי כי מחמאה צריך לעשות כשיש אלטרנטיבה ואין לנו אלטרנטיבה היום...
בניגוד למחאה ההיא אצל אשר אלון שידענו שיאמר ממש בעניין ...
האוירה במועדון היום היא בלתי אפשרית . שגב צריך לשאול את עצמו ביושר למה זה קורה מי גרם לכך ואיך משנים. קבוצה שמרגישה שהבית מתנהל ככה לא תיתן מעצמה לא על הדשא ולא בחדר ההלבשה . זו בדיוק הדרך להתרסקות. אלי שגב או גורם ניהולי רציני בנתניה אם יש כזה , צריך לקחת את העסק לידיים.

אם לא יצוץ כאן מנהיג מתוך ההנהלה זה יגמר רע עוד לפני שזה התחיל.

כן למי שתהה זו נבואת זעם.
(29-Aug-2014 15:04)טל.מ כתב: [ -> ]האוירה במועדון היום היא בלתי אפשרית . שגב צריך לשאול את עצמו ביושר למה זה קורה מי גרם לכך ואיך משנים. קבוצה שמרגישה שהבית מתנהל ככה לא תיתן מעצמה לא על הדשא ולא בחדר ההלבשה . זו בדיוק הדרך להתרסקות. אלי שגב או גורם ניהולי רציני בנתניה אם יש כזה , צריך לקחת את העסק לידיים.

אם לא יצוץ כאן מנהיג מתוך ההנהלה זה יגמר רע עוד לפני שזה התחיל.

כן למי שתהה זו נבואת זעם.

מסכים איתך. באווירה כל כך גרועה סביב המועדון איך בדיוק רוצים ליצור קבוצה מגובשת ומלוכדת ?
(29-Aug-2014 14:58)דוד חטב כתב: [ -> ]קבלת ההחלטות של ההנהלה כל כך מוטעית לכל דבר צריך שיהיה טיימינג ...
לדוגמא אי אפשר לבקש מהשחקנים לקצץ ואחרי שבוע לעשות מהלך יקר...
לגבי מכירת האביזרים היו צריכים להתנהל מול האוהדים בזמנים יפים יותר ולחכות שהקבוצה תתייצב...
גם האוהדים לדעתי מכניסים גול עצמי כי מחמאה צריך לעשות כשיש אלטרנטיבה ואין לנו אלטרנטיבה היום...
בניגוד למחאה ההיא אצל אשר אלון שידענו שיאמר ממש בעניין ...

כולם קיצצו, לא רק לויטה.
הכסף על העיסקה הגיע מבחוץ מאנשים שחשוב להם שאריאל הרוש ישחק השנה כדורגל ופחות חשוב להם הבעיות במועדון או הקיצוץ בשכר של ערן לוי או שריקי.
לכמה זמן העסיקה הזו באמת ? בואו נניח שהוא נותן עונה גדולה. בשנה הבאה אנחנו בלי שוער. הוא משתמש בנו בתור מקפצה לחול ת״א או חיפה. גם אם זה לשנתיים אני משוכנע שיש לו אופצית יציאה בקיץ.
כן הסיפור הזה כשר אבל מסריח.
(29-Aug-2014 23:59)טל.מ כתב: [ -> ]לכמה זמן העסיקה הזו באמת ? בואו נניח שהוא נותן עונה גדולה. בשנה הבאה אנחנו בלי שוער. הוא משתמש בנו בתור מקפצה לחול ת״א או חיפה. גם אם זה לשנתיים אני משוכנע שיש לו אופצית יציאה בקיץ.
כן הסיפור הזה כשר אבל מסריח.

החוזה הוא חוזה או לשנתיים או שנה+אופציה לעוד שנה, אחד משניהם.
לאיזה שחקן היום אין סעיף יציאה לחו"ל, גם ללויטה היה אני בטוח.
מה מסריח פה?
השתלבות אינטרסים של מאמן של קבוצה שחושב שהשוער שלו לא מספיק טוב בשבילו ומקורבים של שוער נבחרת שרוצים שהוא יחזור לשחק כדורגל.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's