מכבי נתניה

גירסה מלאה: יישארו עם לויטה בלי בעלים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
גם לי קשה להאמין שאם היה כסף אז הוא הופנה להחלפת שוער,למרות שלויטה לא היה בשיאו לאחרונה.חלוץ הרבה יותר נחוץ לקבוצה.
נ.ב-מי שפינטז על דודו ביטון אז הוא חתם בקבוצה מהונגריה...
אני לא אתן שמות אבל הם עוזרים למכבי נתניה לא מהיום אין פה שום דבר אקזוטי.
(30-Aug-2014 0:39)amir כתב: [ -> ]הייתה אפשרות להעביר את שוער הנבחרת בחינם, המאמן שלך רצה אותו הגורם מימן את השכר וזהו לא צריך לבנות תאוריות.

"המאמן שלי"
לא חמוד, יוסי מזרחי עדיין לא עובד אצלי.
יוסי מזרחי הוא המאמן של הקבוצה אותה אני אוהד משהו שאני לא יכול להגיד עלייך ועל החברים שלך שהחליטו לעשות בלאגן ולנהל את המועדון.
אני רוצה לראות את "האוהדים החיוביים" האלו אחרי שיגרשו את הזקן ושגב יילך בעקבותיו.
(30-Aug-2014 0:34)amir כתב: [ -> ]האינטרס שלו לא ברור אבל הכסף לא היה מותנה בלהביא את הרוש דווקא.

מנוגד לכל ההצהרות של מזרחי ולכל הגיון בריא.
(30-Aug-2014 0:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(30-Aug-2014 0:39)amir כתב: [ -> ]הייתה אפשרות להעביר את שוער הנבחרת בחינם, המאמן שלך רצה אותו הגורם מימן את השכר וזהו לא צריך לבנות תאוריות.

"המאמן שלי"
לא חמוד, יוסי מזרחי עדיין לא עובד אצלי.
יוסי מזרחי הוא המאמן של הקבוצה אותה אני אוהד משהו שאני לא יכול להגיד עלייך ועל החברים שלך שהחליטו לעשות בלאגן ולנהל את המועדון.
אני רוצה לראות את "האוהדים החיוביים" האלו אחרי שיגרשו את הזקן ושגב יילך בעקבותיו.
טוב נשמה המאמן שלנו.
אוהב אותך הרבה.
(30-Aug-2014 0:34)amir כתב: [ -> ]האינטרס שלו לא ברור אבל הכסף לא היה מותנה בלהביא את הרוש דווקא.

אני לא יכול לקבל את מה שכתבת עכשיו. זה מנוגד לכל הגיון. יש בנתניה חצי קבוצה שחשוב להחליף לפני לויטה.
(30-Aug-2014 1:13)טל.מ כתב: [ -> ]

אני לא יכול לקבל את מה שכתבת עכשיו. זה מנוגד לכל הגיון. יש בנתניה חצי קבוצה שחשוב להחליף לפני לויטה.

אני דווקא "מקבל".
אני לא יודע ממי הוא שמע את זה או אולי הוא המציא את זה בעצמו.
כך או כך זה אחלה משפט למישהו שרוצה להסית ולהבעיר אש.

אני אוסיף ואומר שאם במקום הרוש מי שדאג להביא את המימון היה מבקש מאותו גורם את ה כסף למי שהוא אחר הוא היה מקבל אותו.
(30-Aug-2014 1:20)amir כתב: [ -> ]

אני אוסיף ואומר שאם במקום הרוש מי שדאג להביא את המימון היה מבקש מאותו גורם את ה כסף למי שהוא אחר הוא היה מקבל אותו.

כן, כן, כן....
(30-Aug-2014 1:18)פיליפצוק כתב: [ -> ]

אני דווקא "מקבל".
אני לא יודע ממי הוא שמע את זה או אולי הוא המציא את זה בעצמו.
כך או כך זה אחלה משפט למישהו שרוצה להסית ולהבעיר אש.
כן מתוסכל אני יושב בבית וממציא תאוריות כמוך לא רוצה אתה לא חייב להאמין.
ואיפה אני מעביר אש זאת האמת גם אם לי היא לא מובנת כ"כ.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's