מכבי נתניה

גירסה מלאה: יישארו עם לויטה בלי בעלים.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(30-Aug-2014 1:51)טל.מ כתב: [ -> ]כמה אנשים כבר נותנים כסף בנתניה ..? איזה ספונסר או ההוא מהגז . לא רואה מישהו אחר עומד בתור. מה האינטרס דווקא את הרוש - אין לי מושג.

טל,שתי הערות
הראשונה כללית,אתה מסמן מטרה והולך איתה הכי רחוק שאפשר,לעיתים רחוק מדי.
השניה לגבי נותני הכסף בנתניה,מכבי נתניה(בזכות קובי בלדב) בלטה ובולטת בגיוס נותני חסות/ספונסרים/תורמים,בעונה שעברה(למרבית הפלא),זה שבר שיאים בזכות הצטרפות יוסי מאורהלמערכת והשניים(בלדב ומאור),הפכו את סעיף ספונסרים/נותני חסות/תורמים לסעיף מרכזי בתקציב.
כך בעבר היתה הצעה למממן את שדרוג החוזה של חן עזרא,כך היה שימוש בכרטיסו של איתי שכטר,כך הגיעו חיזוקים בשלהי תקופת יאמר,כך מומנה הבאת הרוש.
חלק ניכר מאותם אנשים לא רוצים בחשיפה מסיבותיהם ו"ציפורה" לא עושה טוב לסעיף הזה בתקציב.
קודם כל ולפני הכל דבקות במטרה היא ערך !
אייל אם המטרה לא קיימת והכל תמים והמאמן שלנו מכל העמדות במגרש מתוך כל החולשה הכללית בחלק הקדמי והתחושה שגם אם נשחק שנה לא נבקיע, אם מתוך כל זה ... המאמן בחר להחליף את השוער, ואם אתה אכן צודק וזה לא מישהו שיתרום לעוד שחקן או שניים... תאמין לי אכלנו אותה.
(30-Aug-2014 10:45)טל.מ כתב: [ -> ]קודם כל ולפני הכל דבקות במטרה היא ערך !
אייל אם המטרה לא קיימת והכל תמים והמאמן שלנו מכל העמדות במגרש מתוך כל החולשה הכללית בחלק הקדמי והתחושה שגם אם נשחק שנה לא נבקיע, אם מתוך כל זה ... המאמן בחר להחליף את השוער, ואם אתה אכן צודק וזה לא מישהו שיתרום לעוד שחקן או שניים... תאמין לי אכלנו אותה.

אכלנו אותה שלא ידענו להחזיק ביאמר,כל השאר היסטוריה.
אני הולך השנה למשחקים (ובעצם מחצי הגמר ) עם שניים מהבנים שלי למשחקים. האחד חולה כדורגל ואוהד הקבוצה השני אוהב כדורגל ומגיע יותר למען האוירה והחוויה בלי זיקה מיוחדת לנתניה דווקא. לא הייתי מגדיר אותו אוהד שלנו. הלכתי ושאלתי אותו אתמול, אחרי שראית את שני משחקי גביע הטוטו נגד מכבי והפועל תא, נגיד שאתה מחליט ואני נותן לך כסף לשחקן אחד בלבד בכל עמדה במגרש, איזו עמדה אתה בוחר ? התשובה הכמעט מיידית היתה בחלק ההתקפי. לפעמים לא צריך תעודת פרו כדי להבין מה שכל אחד רואה. כדורגל הוא משחק פשוט זה לא מדע טילים ואת החיסרון הבולט רואה כל אחד מהיציע. אני ממש מקווה שמזרחי בחר בעמדת השוער מתוך ידיעה שיהיו עוד שינויים.
(30-Aug-2014 9:49)amir כתב: [ -> ]תודה אייל, ובוקר טוב לכל הספקנים למיניהם ידידי לפורום.

מה חשוב שם המממן,טובת הקבוצה חשובה והרוש טוב יותר מלויטה,טל אפילו בעולם שלך מי שלא מתאים מפנה את המקום שארגז לאיסוף חפצים נמצא על שולחנו...
(30-Aug-2014 11:16)davidb7 כתב: [ -> ]
(30-Aug-2014 9:49)amir כתב: [ -> ]תודה אייל, ובוקר טוב לכל הספקנים למיניהם ידידי לפורום.

מה חשוב שם המממן,טובת הקבוצה חשובה והרוש טוב יותר מלויטה,טל אפילו בעולם שלך מי שלא מתאים מפנה את המקום שארגז לאיסוף חפצים נמצא על שולחנו...

בהחלט אתה צודק דוד לגבי העולם שלי (חוץ מהקטע של הארגז, אגדה אורבנית). אבל כשאתה יכול להחליף רק אחד! לויטה הוא לא הבעיה שלך. מעבר לזה להרוש היתה עונה חלשה מאוד בביתר ומופע האימים שלו בנבחרת רק מראה שהוא לא כזה שוער טוב. אין הבדל גדול בינהם.
(30-Aug-2014 6:46)אייל ס כתב: [ -> ]היחיד כאן שפוגע ב"סיפורים שלו מהחדר" זה אמיר.
המממן לא בסדרי גודל של הגז והמממן הוא יותר ממממן אחד והמממן לא אינטרסנט ספיציפית בהרוש אלה בעזרה למכבי נתניה ומה שביקשו מימנו נעשה,באותה מידה יכלו לנסות לבקש משהו אחר(וכניראה היה נאתר) ולא ביקשו.
אגב לא מדובר בכאלו שמחר יאתרו לבקשות נוספות,למרות שהכל אפשרי בעולם הכדורגל.

ולגבי הבקשה לחשיפת שמות,יש כאלו שנהנים לחסוך מעצמם חשיפה והחשיפה רק תפגע בתרומה העתידים שלהם ולכן עדיף לכולנו(למרות הסקרנות) לשמור על חסיונם.

מייד יתעורר אופיר וישאל,איך זה מסתדר עם זה שאתה לא מעורב והידיעה שלך בנושא?
כמו שפנו אליו(אליהם),פנו גם לאחרים וחלקם מאלו שפנו אליהם מחליפים איתי דעה/מחשבה/רעיון מפעם לפעם.

בוקר טוב אייל,
1. מצד אחד אתה רושם שאתה מנותק ולא בקיא ומצד שני אתה מפגין ידע ואף טוען שפונים/פנו אליך.
2. כאשר אני כתבתי שבתקופה הזו "צצים" כל מיני אנשים/גופים שבאים לעזור הטלת ספק וראה איזה פלא.
3. נניח ורק נניח שמה שאמרת נכון, זו החלטה של מזרחי שאפשר להתווכח עליה בכל מקרה הוא יימדד כמו תמיד במבחן התוצאה בלבד.
4. בפורום הזה כותבים אוהדים מן המניין כמוני ללא שיוך כלשהו או אינטרס, כל מיני בעלי אינטרס ואנשים מטעם, עובדים לשעבר וכדומה, ואתה שהיית חלק משדרת הניהול ויצאת משם לא בחיבוקים ונשיקות בוא נגדיר את זה ככה.
אני עוקב אחרי מה שאתה כותב ומה שאחרים כותבים וקשה לי שלא להרגיש שנוצר כאן בפורום הרישמי מעין "אופוזיציה" לאלי שגב שמורכבת מתומכי יוסי מאור המנודה שיושב עד היום הזה בצד ומחכה אני לא יודע למי.
אני לא ממעריצי אלי שגב ואני גם התרעתי כאן על הנזק שיגרום הזקן כל עוד הוא במערכת עוד הרבה לפני שהילדים שהפגינו אתמול ידעו מי נגד מי בכלל. אבל אני יודע שאלי שגב +הזקן זה מקשה אחת ואני יודע שאין אלטרנטיבה בחוץ ומי כמוך יודע מה החשיבות של בעלים לקבוצה ולכן ממך הייתי מצפה פחות לשתף פעולה עם "האוהדים החיוביים" לשיטתך כאן בפורום ובכלל, כדי שלא נחזור בקרוב שנה אחרונה.
משה יקירי,אתה טועה בענק!
חבל שאתה לא קורא היטב את שאני כותב ובשבילך אחזור לפי הסדר.
1.לא הייתי מעולם בעל תפקיד רשמי במכבי נתניה,כשיאמר החליט לנתק מגע בחרתי לעזור לקובי וגיל על מנת שהקבוצה לא תתפרק,דרשתי מהם להשאר אלמוני(אמצעי התקשורת כיבדו זאת עד שקובי בלדב עשה לי האוטינג,מה שגרם לי להבין שזו תחילת סוף העזרה שלי).
2.בשנתיים האחרונות ניסיתי להגשים חלום חינוכי ולשלבו במחלקת הנוער של מכבי נתניה,הרעיון היה להקים מחלקה עצמאית שתשלב חינוך וספורט ותפעיל כ1000 ילדים שמתוכם יצמחו כמה עשרות בודדות של כדורגלנים לקבוצת הנוערהוהבוגרים ו1000 אזרחים טובים יותר למדינה ולצבא ההגנה לישראל.
3.כששגב ומאור הגיעו(והיה לי חלק לא מבוטל בשיכנוע שגב להצטרף),התבקשתי להמשיך בפעילות ולמרות שמשפחתי ביקשה שאתנתק(אחרי סיפורי דג'אני/סבע/בנין).
4.לקראת אמצע העונה(נובמבר/דצמבר) הבנתי שאין בשרותי צורך(על כספי לא רצו לוותר..),הודעתי בצורה היפה ביותר על סיום עזרתי והבטחתי שעד סוף העונה אתן את שהתחייבתי ואף יותר ולגבי העתיד,כאוהד אשמח לעזור.
5.מכבי נתניה חשובה לו יותר מכל דבר אחר,לעדות סיכון התא המשפחתי עסקי והריסקים הכלכליים שלקחתי בשנים האחרונות(ובלעדיהם לא היתה לנו קבוצה).
6.מעולם לא היה לי אינטרס כספי או ניהולי במכבי נתניה,מעולם לא רציתי להחשף ולהנות מפירות החשיפה,למעשה ההפך הוא הנכון,החשיפה גרמה לי רק לנזק וזו חשיפתי הראשונה בכל תחומי פעילותי.
7.אין אחד שרוצה יותר מימני את הצלחת שגב בעיקר שיודע מקרוב,כמה קשה היה להשיג אותו ואת מאור.
8.גם לשתיקתי יש גבולות ואני מרשה לעצמי מפעם לפעם,כאוהד להביע דעה. כך כתבתי שזה נכון מקצועית לצרף את הרוש אך המהלך לא נכון מבחינה התנהלותית וניראה רע כלפי חוץ. כך כתבתי בעבר והיום את דעתי על כל המהלכים של מכבי נתניה/טוברוק והכל בלי לפגוע באיש ובלי להשמיץ.
9.בעבר שדג'אני וסבע ובנין פגעו בי למרות שדאגתי לפרנסתם,בחרתי לשתוק כדי לא לפגוע בקבוצה,לפני שלשה שבועות ששגב בחר יחד עם איזיקוביץ להריץ עלי דחקות בידיעות נתניה,בחרתי לברך את שגב על פועלו כתגובה(על מנת לא לפגוע בקבוצה),איש מהעיתונאים שמבקשים לשמוע מימני,לא שמעו מעולם דבר וחצי דבר נגד הקבוצה.
10.כאוהד הקבוצה זו זכותי ובעיקר חובתי לכתוב דעתי,כך עשיתי וכך אעשה ולעולם לא כאופוזיציה,אני תמיד בקואליצית מכבי נתניה.
(30-Aug-2014 11:26)טל.מ כתב: [ -> ]

בהחלט אתה צודק דוד לגבי העולם שלי (חוץ מהקטע של הארגז, אגדה אורבנית). אבל כשאתה יכול להחליף רק אחד! לויטה הוא לא הבעיה שלך. מעבר לזה להרוש היתה עונה חלשה מאוד בביתר ומופע האימים שלו בנבחרת רק מראה שהוא לא כזה שוער טוב. אין הבדל גדול בינהם.

טל צר לי,אבל לויטה הוא אחת הבעיות ועם ניתן לפתור אותה ,פותרים,יש עוד המון בעיות...לויטה היה חלש בכל משחקי האימון כולל גביע הטוטו,גם נגד מכבי היתה לו שגיאה ביציאה לכדור קרן שכמעט עלתה בשער...לטעמי הרוש עולה על לויטה...הדרך לא דרך,היכולת שלו אבל טובה יותר.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's