שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עודד גביש
13-Oct-2014, 19:04
הודעה: #31
RE: עודד גביש
(13-Oct-2014 18:52)פיליפצוק כתב:  
(13-Oct-2014 17:14)אייל ס כתב:  משה לא שמעתי קריאות רבות לפטר את המאמן(מעבר ללחישות ששומעים תמיד) וכן שמעתי ביקורת וביקורת חריפה כי הוא לא פיספס שום בור...
לא שמעתי היסטריה רבה בקהל וכן מרגישים היסטריה מכיוון הצוות המקצועי וההנהלה.
לא חושב שיש לנו בספסל או על המגרש בלמים טובים מגביש ולמרות שלא בטוח שהוא הפתרון,לא הייתי פוסל אופציה לבדוק אותו.
אתה חוזר פעם אחרי פעם אחרי פעם על המנטרה של אבו עבייד,כמה דקות משחק ראית של הבחור כבלם?

כאן בפורום יש לא אחד ולא שניים שרוצים בהחלפתו וגם ביציע (במיוחד מאחורי הספסל) כבר התקבצה לה חבורה שמקללת ודורשת את החלפתו, אתה כנראה עוצם עין או אוזן אחת.
כאשר ראיתי את אבו עביד בעיניים אני ראיתי בלם ושלא כמו צמד הרכיכות לוי את חסן הוא שחקן חזק שצריך פשוט להריץ אותו בתפקיד הטיבעי שלו.
בנוסף ראיתי אותו אשתקד בטלוויזיה במדי טוברוק, מאוד הרשים אותי וכבר שם הוא סומן כהבטחה.
אני יודע, קשה לך עם העובדה ששוב פעם מטוברוק צומח משהו יותר איכותי אבל אין מה לעשות, זאת המציאות.
תתפלא,ממש לא קשה לי Smile ההפך יש לי חיבה מיוחדת לשחקן הזה(שהתחיל במכבי נתניה) והיה שחקן מפתח בנבחרת אורט(שגם קרובה לליבי) וראיתי משחקים שלו,כמו דקות המשחק שאתה ראית Smile ואכן מדובר בשחקן טוב,אך לא טוב(בשלב זה) מירין חסן,למרות הכותרות בשנה שעברה על חצי אירופה שרודפת אחריו.
לגבי המקללים,הם קיללו גם בעונה שעברה..אצלם זה לא קללות,זה ברכות ומי כמוך יודע Smile.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Oct-2014, 19:19
הודעה: #32
אני ראשון כאוהד בעד מת על שחקני בית
ורשמתי לך אתמול איזה צעירים משחקים אצלנו עידן 444 שים לב :
דין גל ,כחלון , ירין חסן, מסראוה , צלישר , מנצור , דיע סבע , אביב אברהם , לירן שריקי , גרשמוב , דאבור ....
אתה לא יכול במצב שהקבוצה נמצאת לזרוק לזירה את הצעירים האלו צריך סבלנות , לקדם אותם לאט לשלב אותם בהצלחות כשאתה מוביל 3:0 רבע שעה אחרונה !!!

אני לא אומר להביא את עודד גביש רק אומר שאם זה מה שייתן יציבות להגנה אז כן גם על חשבון ירין חסן ועידו לוי הקבוצה מעל כולם !!
עם הרכב כזה : הרוש , קנדה , שטרית , ירין חסן וסרגי , פירס וג'ורג'ו , ערן לוי ורודי חדד (או דיע סבע ) , בן שושן וקיודה !!! אתה מנצח חצי מקבוצות ליגת העל ...

אני בעד סבלנות אבל המערכת כולה לחוצה וזה לא טוב
13-Oct-2014, 19:21
הודעה: #33
מי "הגאון" שוויתר עליו לטוברוק?
שנה שעברה לדעתי הוא נפצע ולא שיחק גם חצי שנה עובדה שקצת עצרה את ההתקדמות.
בכל אופן אני שמתי עליו את העין, אולי אני טועה ואולי לא אבל בניגוד לחסן את לוי מהם כבר התייאשתי, לגביו יש לי עדיין ציפייה, רק שלא יעשו ממנו שפן ניסיונות ושישחק בתפקיד אותו הוא יודע לעשות הכי טוב - בלם.
13-Oct-2014, 19:33
הודעה: #34
(13-Oct-2014 19:21)פיליפצוק כתב:  מי "הגאון" שוויתר עליו לטוברוק?
בכל אופן אני שמתי עליו את העין, אולי אני טועה ואולי לא אבל בניגוד לחסן את לוי מהם כבר התייאשתי, לגביו יש לי עדיין ציפייה, רק שלא יעשו ממנו שפן ניסיונות ושישחק בתפקיד אותו הוא יודע לעשות הכי טוב - בלם.

אני לא מכיר את הסיפור סביב עזיבתו,למעשה הוא רק עבר במועדון אחרי ששיחק במכבי חיפה/הפועל חיפה/הפועל חדרה ,לא מצא מקומו והמשיך לטוברוק בגלל שבקבוצת הגיל שלו היה את ירין ודודי תירם(שנה מעל),הוא בחר לעזוב(מדובר על גילאיים שאין בעיה לעזוב,ראה מקרה צלישר שעזב בנערים)
בעונה שעברה הוא נפצע במשחק נגד מכבי נתניה,אך הפציעה לא הפריע לא לשחק בכל העונה עד סוף מרץ.
13-Oct-2014, 19:37
הודעה: #35
דודי תירם זה עוד אחד שנשלח להתחשלות ולא הצדיק את ההחזרה שלו למועדון, ראיתי את השם שלו בקריית גת לדעתי, אפילו לא שחקן הרכב.
13-Oct-2014, 20:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Oct-2014 על ידי 20:16 עידן444.)
הודעה: #36
(13-Oct-2014 19:19)זאב רווח כתב:  אני ראשון כאוהד בעד מת על שחקני בית
ורשמתי לך אתמול איזה צעירים משחקים אצלנו עידן 444 שים לב :
דין גל ,כחלון , ירין חסן, מסראוה , צלישר , מנצור , דיע סבע , אביב אברהם , לירן שריקי , גרשמוב , דאבור ....
אתה לא יכול במצב שהקבוצה נמצאת לזרוק לזירה את הצעירים האלו צריך סבלנות , לקדם אותם לאט לשלב אותם בהצלחות כשאתה מוביל 3:0 רבע שעה אחרונה !!!

אני לא אומר להביא את עודד גביש רק אומר שאם זה מה שייתן יציבות להגנה אז כן גם על חשבון ירין חסן ועידו לוי הקבוצה מעל כולם !!
עם הרכב כזה : הרוש , קנדה , שטרית , ירין חסן וסרגי , פירס וג'ורג'ו , ערן לוי ורודי חדד (או דיע סבע ) , בן שושן וקיודה !!! אתה מנצח חצי מקבוצות ליגת העל ...

אני בעד סבלנות אבל המערכת כולה לחוצה וזה לא טוב
יש לך גם כעת הרכב מבוגר להפליא. עידו לוי ממש לא עומד ״בהגדרה״ של שילוב צעירים וגם לא דיא סבע- הם כבר שנתיים שלוש משחקים בקבוצות בוגרות. ירין חסן הוא ככה ככה ואולי אפילו ויקי כחלון וזה לא סוף העולם אם אחד מהם ישחק מידי פעם למרות שאני אישית בעד החוליה האחורית המקורית שנבנתה(אם סרגי שהוא קטסטרופה מתחילת העונה לא מפנה את המקום לא רואה סיבה להתייאש מקנדה(למה להמשיך להרוג את אבו-עביד שאני ההחלט מתעקש שהוא פוטנציאל להיות הבאדיר הבא בתפקיד שזר לו) והרוש(איך פתאום שטרית שבגלל שלא ספרו אותו רכש ראשון היה מגן שמאלי פתאום הופך להיות המועמד המועדף?). אבו עביד, אביב עזריה, ראול גרשומוב, ונור ביסאן הם הצעירים שצריכים להיות משולבים, אך בהחלט לא חובה כרגע. אגב, הסיכוי היחיד של ב״ש להישאר בליגה בזמנו היתה ילד בן 17. אמנם זה בניון, אבל אני די בטוח שאם זה היה קורה אצלנו היום פיליפצ׳וק היה אומר ״זה לא הזמן. כישרון יש לו אבל צריך לבדוק שזה לא מסתכם רק בזה״.
ואם תחכו להוביל 3-0 כדי לשלב צעירים זה אף פעם לא יקרה. זה אפילו לא קרה בלאומית כשהיינו מעל הליגה... אולי זו הסיבה שאף אחד לא שולב??? וגם כשהיה אפשר יוסי מזרחי בחר לשלב את בן מלכה, שהעדיף על רועי קהת מתוך חשיבה שבן מלכה הוא השחקן שבונים עליו גם בליגת העל!!! ובקיץ שלח אותו הביתה בבושת פנים... אני עובר שלב שלב על ההתנהלות של יוסי מזרחי בנושא שחקני הרכש, וזה פשוט מכעיס!!!

(13-Oct-2014 19:21)פיליפצוק כתב:  מי "הגאון" שוויתר עליו לטוברוק?

אני באמת מאמין שמדובר בואליד באדיר החדש! רק שיתנו לו לשחק בתפקידים ששיחק באדיר- בלם וקשר אחורי ויש לנו נכס(אם באמת זה שלנו ולא של איזיקוביץ...).
בכל מקרה בנקודת זמן הזו אין מקום לטעויות כמו השער השלישי מול פ״ת ולא הייתי ממהר לשלב אותו כבלם ראשון.
13-Oct-2014, 20:23
הודעה: #37
כן בניון אבל שכחת לומר שכיכב והעפיל עם הקבוצה שלו ובני טבק כמאמן לאליפות אירופה ושהיה גם באייקס אמסטרדאם

אתה לא יכול לומר על יוסי מזרחי שהוא אנטי צעירים הוא הכניס צעירים בליגה יותר מכל מאמן אחר באשדוד
אני ראיתי את סרגי הוא לא כזה גרוע כמו שאתם עושים ממנו , אמנם טעויות קריטיות אבל זה קרה גם לגדולי הבלמים בעולם לא צריך להתרגש מזה

עידו לוי צעיר כמו ירין חסן בחו"ל הם היו משחקים רק במילואים או בקבוצת בת עם הזמן הם ישתפרו ויהיו בלמי מכבי נתניה
13-Oct-2014, 20:25
הודעה: #38
ניר ביטון אמר פעם שהוא הגיע לאן שהגיע הרבה בזכות יוסי מזרחי.
גם מרציאנו התחיל אצל מזרחי אז ככה שאי אפשר להגיד שמזרחי הוא אנטי צעירים.
13-Oct-2014, 20:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Oct-2014 על ידי 21:06 עידן444.)
הודעה: #39
באשדוד אילצו אותו לשלב צעירים... לא נתנו לו פנקס צקים כמעט פתוח ויאללה אודרוב...
ולא התכוונתנ שצריך להוציא את סרגי מההרכב, התכוונתי שכמו שאותו לא גם את קנדה והרוש לא צריך ישר לגמור.

אגב, תבדוק, אני לא חושב שבניון היה בן 17 כשהנבחרת העפילה.

הוא אכן חזר מאיקס, אז? וגיל בלומשטיין חזר מויאריאל והיום הוא מחליף בלוד(אם הוא עוד שם...)

אגב, אם כבר ביוסי מזרחי ואשדוד עסקינן... אני הייתי בטוח שעידן שדה ואיזה לביא אחד ששם נגדנו בקופסא שער אדיר בבעיטה מרחוק הולכים להיות שחקנים מצויינים. שניהם מחפשים עצמם בליגות נמוכות(עידן שדה לפחות... הלביא הזה נעלם לי לגמרי). אבל אתה יודע מה ההבדל בהמשך לדיון שלנו על הנוער? שהם ככוכבים בנוער קיבלו את ההזדמנות שלהם בבוגרים(תחת מזרחי) באשדוד וכנראה שלא הוכיחו עצמם... פה זה לא קורה...
14-Oct-2014, 1:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Oct-2014 על ידי 1:32 דוד חטב.)
הודעה: #40
(13-Oct-2014 12:19)אייל ס כתב:  ולמרות שאני בעד שחקני בית ולמרות שאני לא חושב שהוא בכושר משחק,במצב ההגנה שלנו בכלל והבלמים בפרט,כל חיזוק מבורך.

אבל הוא לא יותר טוב ממה שיש ...

(13-Oct-2014 20:25)פיליפצוק כתב:  ניר ביטון אמר פעם שהוא הגיע לאן שהגיע הרבה בזכות יוסי מזרחי.
גם מרציאנו התחיל אצל מזרחי אז ככה שאי אפשר להגיד שמזרחי הוא אנטי צעירים.

ההבדל הוא בבעלים בן זקן בנה אקדמיה עם כל הנילווים ומזרחי היה חייב ליישר קו ולבנות על שחקנים טובים וצעירים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים