מכבי נתניה

גירסה מלאה: עודד גביש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
לא בטוח שהוא טוב מעידו או ירין.
בקצב הזה לא רק שלא ישולבו שחקני נוער אלא גם שלא יהיו שחקני בית בהרכב הראשון.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

ושוב הנוסחה של פשכה " מימון גורם חיצוני.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
אנחנו לא במצב של לחשוב על שחקני בית,אם הוא יותר טוב והוא יותר טוב הוא צריך לשחק,וככה לגבי כל עמדה במגרש,שנהיה בפלייאוף עליון ולא נילחם על החיים תדברו על שחקני בית
ולמרות שאני בעד שחקני בית ולמרות שאני לא חושב שהוא בכושר משחק,במצב ההגנה שלנו בכלל והבלמים בפרט,כל חיזוק מבורך.
לא יודע אם זה נעשה אבל מעניין האם בדקו את מעמדו של דין מורי לפני תום חלון ההעברות, אני הייתי מחכה לו גם עד ינואר.
לגבי עודד גביש לא שיחק בארץ המון שנים, אני זוכר במעורפל את העונה האחרונה שלו בב"ש לפני שיצא לחו"ל היה טוב מאוד.
במצבנו הנוכחי ובכל מה שקשור לחוליית ההגנה אני לא חושב שמזרחי במצב לפינוקים, מעידו לוי וירין חסן לא תגיע הישועה, את אבו עביד הוא מעדיף משום מה כמגן מאשר כחלוץ וסרגי בינתיים טרם הצדיק את ההבאה שלו.
(13-Oct-2014 12:27)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא יודע אם זה נעשה אבל מעניין האם בדקו את מעמדו של דין מורי לפני תום חלון ההעברות, אני הייתי מחכה לו גם עד ינואר.
לגבי עודד גביש לא שיחק בארץ המון שנים, אני זוכר במעורפל את העונה האחרונה שלו בב"ש לפני שיצא לחו"ל היה טוב מאוד.
במצבנו הנוכחי ובכל מה שקשור לחוליית ההגנה אני לא חושב שמזרחי במצב לפינוקים, מעידו לוי וירין חסן לא תגיע הישועה, את אבו עביד הוא מעדיף משום מה כמגן מאשר כחלוץ וסרגי בינתיים טרם הצדיק את ההבאה שלו.

לא יודע מה זה המון בעולמך,אך ב4/5/13 הוא שיחק 90 דקות בנצחון 3:0 על מכבי נתניה.
(13-Oct-2014 12:41)אייל ס כתב: [ -> ]
(13-Oct-2014 12:27)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא יודע אם זה נעשה אבל מעניין האם בדקו את מעמדו של דין מורי לפני תום חלון ההעברות, אני הייתי מחכה לו גם עד ינואר.

לא יודע מה זה המון בעולמך,אך ב4/5/13 הוא שיחק 90 דקות בנצחון 3:0 על מכבי נתניה.

וואלה צודק, הזיקנה כנראה מתחילה לתת את אותותיה...
אז אפרופו המשחק הזה הוא עשה עבודה לא רעה בכלל.
הוא לא יותר טוב ממה שיש לנו...
אתם מדברים כאן על אוהדים בהיסטריה שצריכים פסיכיאטר, אבל מי שהסטרי יותר מכולם היא המערכת ובראשה המאמן שמחתים מכל הבא ליד...
ההתנהלות שלו היא הודאה חד משמעית בכישלון שלו בבניית הקבוצה. פשוט בושה שככה מתנהל מאמן בכיר עם כל כך הרבה ניסיון!

בקצב הזה התקציב יגיע ל 30 מיליון ש"ח והמטרה היא להישאר בליגה... פשוט ביזיון!!!!
(13-Oct-2014 12:53)עידן444 כתב: [ -> ]הוא לא יותר טוב ממה שיש לנו...
אתם מדברים כאן על אוהדים בהיסטריה שצריכים פסיכיאטר, אבל מי שהסטרי יותר מכולם היא המערכת ובראשה המאמן שמחתים מכל הבא ליד...
ההתנהלות שלו היא הודאה חד משמעית בכישלון שלו בבניית הקבוצה. פשוט בושה שככה מתנהל מאמן בכיר עם כל כך הרבה ניסיון!

בקצב הזה התקציב יגיע ל 30 מיליון ש"ח והמטרה היא להישאר בליגה... פשוט ביזיון!!!!

עוד פעם אתה רוצה להתחיל להתווכח על הבלוף המקומי?
לוי את חסן הם בלמים לליגה לאומית, בינוניים, איטיים, עם המשחק הכי לא חכם והכי שקוף שראיתי.
מהיציע כאשר הם עם הכדור אני כבר יודע מה הם הולכים לעשות.
כרגע אין יותר מידי אלטרנטיבות וההגנה דרושה חיזוק אז הוא בתור המאמן שתפקידו לתקן את הבעיות, מנסה למצוא פתרונות ואתה רק יודע לשבת על המקלדת, להתלונן ולבלבל את המוח.
גביש ממש לא חיזוק בלם בינוני ומטה שלא יותר טוב ממה שיש לנו, למה אתם חושבים אלישע ואלונה לא מחזירים אותו הביתה?
למה אתם חושבים לא החזיק מעמד בשום קבוצה שהיה בה?
למה אתם חושבים שבנובמר הוא שחקן חופשי?
מספיק עם החרטות האלה את הבינוני הזה אתה כן רוצה פיליפצ'וק, למה בגלל שהוא שיחק חודש בפולין?
למה אתה חושב שכל החרא שמסתובב בשוק בשקל וחצי יפתור לך את הבעיות? החלפת שוער, הבאת עוד קשר אחורי, החזרת את שטרית, אתה מאלתר כל שבוע על עמדת המגן הימני, עכשיו מביא בלם שהוא בינוני במקרה הטוב.
אתה מוכן להסביר לי מה עשה יוסי מזרחי כל הקיץ??????
קבוצת טלאים, מבוגרת ומגעילה, בלי שום חשיבה לעתיד, קיץ הבא שוב תחלף את כל הקבוצה! בושה וחרפה!
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's