מכבי נתניה

גירסה מלאה: מבחן בגרות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2 הערות:
1.בית"ר העונה ביצעו שינוי מפתיע גם בתחום המנויים וגם ברכישה מוקדמת,בצשחק נגדנו הקופות של בית"ר נשארו שוממות בשעה שלפני המשחק.
2.צילמנו את האיצטדיון בדקה ה60 על מנת להציג ל"לאן",מתברר שהעומס באזורים הלא מסומנים נגרם רק מהתנהלות ורצון להצטופף,הכנפיים פנויות לחלוטין,כל מי שמרגיש לחוץ ולא נוח מוזמן לזוז לחלק הקיצוני של היציע ולשבת בלי הפרעה,גם שם זווית הצפיה ניפלאה.
(22-Oct-2017 1:21)אופיר34 כתב: [ -> ]
(22-Oct-2017 1:15)אלדד כתב: [ -> ]
(22-Oct-2017 0:38)אופיר34 כתב: [ -> ]
(22-Oct-2017 0:32)אלדד כתב: [ -> ]זה היה משחק קלאסי לערן נגד קבוצה שלא מסתגרת המתפרצות שלנו היו יותר מסוכנות עם ערן
הגענו למלא מצבים בלי ערן . דיא, קוגבינה, קייטה, אביב...
אני גם יכול להגיד באותה מידה שעם ערן לק"ש היה יותר סיכוי לכבוש... יש שני צדדים למטבע.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עם נתונים אי אפשר להתווכח
עם ערן 19 איומים למשחק
בלי ערן 13.3 איומים למשחק

ומה זה משנה שהקבוצה רצה בלי ערן? יש מטרה למשחק הכדורגל

איומים זה גם לבעוט מ 50 לכיוון השער ולא לפגוע.... ואת זה ערן עושה לא מעט.
צריך לבחון כל נתון לגופו.
ובכלל צריך להסתכל על כל התמונה. יש בה עוד כמה נתונים...

גם בבעיטות למסגרת אי אפשר להתווכח
עם ערן 10.4 למסגרת במשחק
בלי ערן 7.3 למסגרת במשחק

וזה עוד עם המשחק בב"ש שבו היה נתון מדהים של 13 בעיטות מחוץ למסגרת שלא חושב שנתון כזה יחזור העונה לאיזו קבוצה בליגה או שהיה דבר כזה מתישהו , שהוריד הרבה את הממוצע , אבל גם עם זה עדיין עם ערן יותר בועטים למסגרת ומגיעים למצבי הבקעה
(22-Oct-2017 18:24)אייל ס כתב: [ -> ]2 הערות:
1.בית"ר העונה ביצעו שינוי מפתיע גם בתחום המנויים וגם ברכישה מוקדמת,בצשחק נגדנו הקופות של בית"ר נשארו שוממות בשעה שלפני המשחק.
2.צילמנו את האיצטדיון בדקה ה60 על מנת להציג ל"לאן",מתברר שהעומס באזורים הלא מסומנים נגרם רק מהתנהלות ורצון להצטופף,הכנפיים פנויות לחלוטין,כל מי שמרגיש לחוץ ולא נוח מוזמן לזוז לחלק הקיצוני של היציע ולשבת בלי הפרעה,גם שם זווית הצפיה ניפלאה.

לגבי סעיף 2 -

רוצה לשתף בחוויותי מהגולה בשבוע האחרון. אז אצל הגויים אין דבר כזה להצטופף ולשבת במקום שלא נראה ומרגיש כמו כיסא (קרי מדרגה...).

ברגע שמישהו מעז לשבת במקום לא מוסדר (ותנחשו מי היחידים שהעזו...) לא לוקח יותר מ 5 שניות עד שמגיע סדרן חביב ומפנה את המפגע מהמדרגה. אין דבר כזה שם לשבת על המדרגות.

אז אני יודע שיש עלויות אבטחה וכו' וכו' אבל היות וגם ככה יש מאבטחים אולי כדאי לפזר אחד בכל יציע שיאכוף גם את הנושא הזה.

אם הצלחנו כל כך יפה עם היציע השמור (לעת עתה) אולי גם נצליח עם זה.

ודרך אגב, זה לא רק עניין של סדר ונוחות זה גם עניין בטיחותי כי אם חלילה קורה משהו ביציע להמלט יהיה מאד קשה שכל המעברים תפוסים.

יש משחקים באירופה שלא רואים בכלל מדרגות.. הכל מלא באוהדים
(22-Oct-2017 19:42)אלדד כתב: [ -> ]יש משחקים באירופה שלא רואים בכלל מדרגות.. הכל מלא באוהדים
לא יודע איפה ראית את זה אבל זה לא נכון ולא קיים לשבת על מדרגות אולי בטורקיה לא יודע שם לא הייתי.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
זה קטע באצטדיון הזה ואני לא יודע למה.
בב״ש ובחיפה המדרגות נראות פנויות(אולי חוץ מיציעי האולטרס).
במשחקים בנתניה, גם במשחקים של מכבי ת״א- הפינות פנויות והאמצע עמוס כולל המדרגות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז למה אין סדרן מאבטח ביציע התחתון שהוא מתמלא שולח אנשים לשבת בצדדים? למה אני וכל מי שיושב לידי מגיע מוקדם תופס מושב במקום טוב ולא יכול לראות את המשחק רק בעמידה? למה נותנים למאחרים לעמוד במעברים ועל המדרגות ולהפריע לכולם? בבינימה סיטי ליד זה היה קורה או בהיכל התרבות או בכל מקום נורמלי?
ברור שתעשו משהו רק אחרי שיקרה אסון או עבירת משמעת שתעלה לכם בקנס.

(22-Oct-2017 20:04)amir כתב: [ -> ]
אז למה אין סדרן מאבטח ביציע התחתון שהוא מתמלא שולח אנשים לשבת בצדדים? למה אני וכל מי שיושב לידי מגיע מוקדם תופס מושב במקום טוב ולא יכול לראות את המשחק רק בעמידה? למה נותנים למאחרים לעמוד במעברים ועל המדרגות ולהפריע לכולם? בבינימה סיטי ליד זה היה קורה או בהיכל התרבות או בכל מקום נורמלי?
ברור שתעשו משהו רק אחרי שיקרה אסון או עבירת משמעת שתעלה לכם בקנס.

אמיר
את האנרגיות אנחנו משקיעים בכניסות(כדי שיכנסו מהר) בסדר בקופות ובסדר בהושבה.
התחתון מבחינתי הוא אוטונומיה(בדיוק כמו העליון הצפוני שאני יושב בו),כל עוד לא מופר שם סדר,אין למכבי נתניה רצון להכנס לוויכוח לא חכם על יושב/עומד/תפס כסאות.
לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק וכל אלו שלא נוח להם שעומדים או יושבים במדרגות,שיזוזו לצדדים,אין טעם ללבות את "מלחמות היהודים".
אוקי מקבל, אבל אילו אנשים שפשוט מפריעים לסדר הציבורי ומסתירים לאלו שמאחורהם, אני מבין שאני אמור להתמודד איתם או פשוט לקנות מנוי במחיר כפול ואז יעזור לי סדרן, וכמו שהם לא מעזים לעמוד בקולנוע או בהבימה ולהסתיר להפריע לאלה ששילמו כל מחיר של כרטיס גם למי ששילם פחות ככה זה אמור להיות גם פה.

לא ברור לי משהו .. עמידה או ישיבה על המדרגות היא לא משהו אסור ברמת הבטיחות ? למה הסדרנים עוברים על זה לסדר היום ? לא ראיתי דבר כזה בשום אצטדיון שהייתי בו באירופה. למה אי אפשר לאכוף פה דברים פשוטים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Reference URL's