מכבי נתניה

גירסה מלאה: מבחן בגרות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
ואני אומר נהפכו. תסגור את המשחק - תזמין לחץ. ברגע שאתה מוביל ושומר על המערך היריב יחשוב פעמיים לפני שישלח חצי קבוצה למעלה על מנת להבקיע, ואם יעשה את זה הוא עלול יהיה לקבל גם את השני.

אז מודה, לפעמים במשחק אני גם משתגע למה לא סוגרים את המשחק ושומרים על היתרון, אבל אז שמתקררים קצת אתה מבין בדיוק את היתרונות שבשמירה על הסגנון גם כאשר אתה מוביל.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
דוד צעירי לא מגן חלש הוא מגן מצוין שצריך יותר בטחון
בדרך היא בהחלט לא לעשות את מה שאתם עושים .
אתה צודק הוא נותן להרים וזאת המחלה של מרבית המגינים בארץ שלא מבינים שאסור לאפשר להרים כדור זה התפקיד הראשוני של המגן , לא עוברים אותך , לא מרימים מהצד שלך כדור לרחבה .
החלק ההתקפי נובע מחוסר בטחון תנו לו בטחון הוא מגן שיפתיע הרבה גם בהגנה וגם בהתקפה .חוץ מזה יש את קובי מור גם מצוין .
לא ראיתי את היתרונות האלה נגד עכו או בשלושת משחקי התיקו רב השערים בשנה שעברה. אף אחד לא אומר לסגור משחק, אל תקצינו. מה שאני אומר הוא לרדת משלושה חלוצים לשניים ולשחק עם ארבעה קשרים. מה הועיל החילוף של קוגבנייה שגם ככה תיפקד כחצי קשר, בעדן שרם שלא טרח לרדת אפילו פעם אחת לעזור להגנה (ועקבתי )? הוא וסבע בעיקר וגם קייטה באופן טבעי אם כי פחות, משקיפים בעניין על 3 שחקני קישור שמתרוצצים מצד לצד לסגור את הפרצות. מה היה ניזוק במשחק ההתקפה של נתניה אם היו מכניסים קשר רביעי במקום קוגבנייה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל שמת לב מי לא רדף אחרי השחקן שלו בשער שקיבלנו?
צריך ללמד את קוגבנייה לעשות הגנה , ובכלל כל השחקנים צריכים לדעת לעשות הגנה במצבים נייחים בדיוק כמו בלם
האמת שלא. כשהסתכלתי על כל המהלך זה נראה שגיאה קבוצתית . היו יותר מידי שחקנים של קש אחרי החומה שלנו, בלי ספק משהו שעבדו עליו.

אביב וקוגבניה עמדו בפינה השנייה של הרחבה ושמרו על 2 שחקנים שלא ימסרו להם שחקן אחד הצליח לברוח מהשמירה בלי שאף אחד רודף אחריו
במקום להגדיל ראש כמו שחקנים שאכפת להם .. עושים ראש קטן לצאת ידי חובת השתדלות
(23-Oct-2017 0:17)amir כתב: [ -> ]
(23-Oct-2017 0:13)אייל ס כתב: [ -> ]1.בשביל לפתוח כסף צריך למכור את מרבית ההושבה.
2.ניתן להשתדרג לכסף בפער בין המחיר ששולם למנוי בכסף(עושים זאת כל הזמן).
תודה

יכול גם פשוט לבוא לשבת בצד הדרומי.

(23-Oct-2017 11:27)עידן444 כתב: [ -> ]
(23-Oct-2017 0:13)אייל ס כתב: [ -> ]1.בשביל לפתוח כסף צריך למכור את מרבית ההושבה.
תודה

אני ממתין לתשובה מלאן נראה מה לעשות

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(23-Oct-2017 11:41)amir כתב: [ -> ]
(23-Oct-2017 11:27)עידן444 כתב: [ -> ]
תודה

אני ממתין לתשובה מלאן נראה מה לעשות

בשביל לבוא לשבת בצד הדרומי אתה לא צריך אף אחד.
רק לבוא.
אתה מדבר על התחתון, נכון?
פשוט לא תוכל להיכנס דרך השער הדרומי אבל בפנים הכל פתוח.
וזה דווקא טוב לך.
כי משום מה בדרומי תמיד התור הכי ארוך.

קודם כל תודה על העזרה כן מדבר על התחתון וכן יודע על הדרומי פשוט מחכה לתשובה של לאן לגבי השדרוג לכסף.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Reference URL's