מכבי נתניה

גירסה מלאה: מבחן בגרות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(21-Oct-2017 22:49)דוד חטב כתב: [ -> ]משהו שהיה לי טיפה לא ברור בחלקים גדולים של המשחק אביב שיחק טיפה יותר קדימה וקוגבניה יותר אחורה....
וויקי בשמאל חגי בימין זה השילוב הכי טוב הגנתית והתקפית ...בשביל הפעמיים שהוא מגיע להרמה...נסתדר....
וכן הסגל קצר כל חילוף היום היה מחליש את הקבוצה.
החולשה היחסית היא לא בגלל החסרון של ערן אלא בגללל שיותר מידי שחקנים היו מתחת לרמתם ...
יש פה אנשים הזויים שרוצים כדורגל משעמם ולסגור את האמצע ולהכניס עוד קשר או עוד בלם...ניהול משחק מצויין ...למי שלא הבין כל משחק זה או סקנדל או פסטיבל אין באמצע אני מת על זה , בעיני מתאים לדי אן איי של נתניה.

בכלל לא מבין את התגובות ושולח את כולם לראות את התקציר...בחצי הראשון ארבע מצבים לגול חוץ מהשער וקש רק ההצלה של טים...לא ניתן לשחק 90 דקות לחץ ושיחקנו נגד קש שהיא קבוצה טובה...התגובות כאן כאילו הפסדנו...
(22-Oct-2017 8:34)amir כתב: [ -> ]לא רציתי לפתוח את זה כאן אבל אם כבר העלתם אז בנתניה חזרו לתקופת שנות ה70 ויש שוב יציעי עמידה כל החלק התחתון באמצע אי אפשר לשבת ואתה עומד ברוב המשחק, ולמה? אנשים באים יושבים ועומדים במדרגות ובמעברים מסתירים לראשונים אלה לא רואים וככה רוב היציע עומד אני מבין שאלה אנשים שהגיעו מאוחר ולא רוצים לשבת בצד אז הם עומדים באמצע ומפריעים לכולם אבל למה צריך לסבול?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אתמול היו גם לידי כמה אירועי אלימות בגלל זה כמובן שלא היה שום מאבטח או שומר או שוטר בסביבה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
יש קבוצת אוהדים שמתמקמים מאחורי ספסל המחליפים והם עומדים כל המשחק. נוהג שהתחיל כבר לפני כמה שנים ולא זוכה לטיפול

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
(22-Oct-2017 1:26)רון סאבן1 כתב: [ -> ]לגבי ויקי אני רגוע בינתיים רק שימשיך להשתפר
אנחנו צריכים מגן שמאלי שישלים הגנה מצויינת כי הוייבך מצוייין וורגוץ לוחם וחכם שניהם במדחק גובה מצויין אך לא מהירים מספיק
ויקי במקרה הזה מכפר על המהירות במתפרצות יוכל לרוץ אחרי החלוץ התוקף בלי שיברח לו
צריך מגן שמאלי מהיר וטוב שישלים את התמונה בהגנה אחד סטייל הייסטר של ביתר
זאת המטרה לינואר לדעתי במיוחד שיש מקום לעוד זר בהרכב

בהרכב אין לך מקום...אתמול שיחקו חמישה
היה משחק מצוין ניצחנו 1-3 ויכולנו לכבוש עוד 6 גולים מה אתם מבקשים עוד ?
אייל צריך לבדוק למה הלחץ בשערים כל כך גדול זה לא בסדר יש ילדים קטנים אתנו ממש סכנה
כשאוהדי מכבי נתניה ירכשו כרטיסים במכירה מוקדמת וינצלו את הקופות הפתוחות 3 שעות לפני פתיחת המשחק(4 קופאים) ויהנו מכניסה בשעה וחצי שלפני המשחק,לא יהיו לחצים.
אגב,אני נכנסתי בשער B3 ב20:05 ללא שום לחץ(כשבשער המקביל B5 עמדו בתור לא מעט אנשים(לא לחוצים),ללא סיבה.
אני נכנסתי שעה לפני המשחק עם בן אחד ו 3 חברים ללא לחץ , אבל 2 בנים עם נכדים נכנסו 15 דקות לפני המשחק והיה לחץ עצום עד כדי סכנה
(22-Oct-2017 9:06)davidb7 כתב: [ -> ]
(21-Oct-2017 22:49)דוד חטב כתב: [ -> ]משהו שהיה לי טיפה לא ברור בחלקים גדולים של המשחק אביב שיחק טיפה יותר קדימה וקוגבניה יותר אחורה....
וויקי בשמאל חגי בימין זה השילוב הכי טוב הגנתית והתקפית ...בשביל הפעמיים שהוא מגיע להרמה...נסתדר....
וכן הסגל קצר כל חילוף היום היה מחליש את הקבוצה.
החולשה היחסית היא לא בגלל החסרון של ערן אלא בגללל שיותר מידי שחקנים היו מתחת לרמתם ...
יש פה אנשים הזויים שרוצים כדורגל משעמם ולסגור את האמצע ולהכניס עוד קשר או עוד בלם...ניהול משחק מצויין ...למי שלא הבין כל משחק זה או סקנדל או פסטיבל אין באמצע אני מת על זה , בעיני מתאים לדי אן איי של נתניה.

בכלל לא מבין את התגובות ושולח את כולם לראות את התקציר...בחצי הראשון ארבע מצבים לגול חוץ מהשער וקש רק ההצלה של טים...לא ניתן לשחק 90 דקות לחץ ושיחקנו נגד קש שהיא קבוצה טובה...התגובות כאן כאילו הפסדנו...

בוא נדייק קצת כי דיוק זו מילה גסה בפורום..
א - תקציר, כל תקציר הוא כמה דק ממשחק שלם ולצורך העניין יראו את המצבים ליד השערים. זה לא בהכרח משקף את מה שהיה על הדשא.
ב - לא משחק רע , פשוט לא משחק טוב. יש הבדל . קש אחרי ה7 דק בגן עדן , השתלטה על המשחק , ואנחנו בקושי הצלחנו להוציא את ההתקפה קדימה, שלישיית הקישור שלנו עבדה שעות נוספות , קוגבנייה נאלץ לא פעם לרדת לעזור כשהוא בכלל תופקד כחלוץ, כנל קייטה. אם לא שמתם לב, רוב המשחק התנהל בחצי שלנו.
ג - ניהול המשחק . זה נכון שלא היו יותר מידי אופציות על הספסל כשערן וגלזר בחוץ. אבל אפשר היה עדיין לעבות את הקישור עי שינוי תפקוד פנימי, או עי החלפת קוגבנייה בגולדנברג או קוסטה. החילופים כרגיל מאוחרים , בסביבות הדקה ה70 כשהקבוצה לרוב כבר עייפה ומאבדת אנרגיה. ולחובבי הסקנדל או פסטיבל - כשאתה מאבד שליטה על המשחק בסוף תחטוף . הוספת שחקן קישור היתה מאזנת את המשחק, בעיקר כשאביב היה מאוד לא מדויק אתמול ושלושת הקשרים רצו מעל 11 קמ ! כל אחד.. מה זה אומר אם לא שהם בחיסרון ומתרוצצים כמו עכברים מורעלים כדי לכסות את כל הפינות במגרש ? אז למזלנו עשינו לקש את מה שביתר עשו לנו. ועד שכבר נכנסים המחליפים נכנס חלוץ במקום חלוץ, שרם, שלא ירד ולו פעם אחת לעזור בהגנה כשהוא מצטרף בצפייה לדיא שלא ירד בכלל. אז לכל מי שמתלונן / יתלונן בעתיד - ככה לא הורגים משחק, ככה מזמינים את היריב לעקוץ שוב. סקנדל או פסטיבל - אני מעדיף לנצח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל.מ זה בדיוק הענין להוביל לנוח קצת מאחור ולעקוץ עוד ועוד
היה לנו מזל גדול כי מהשיוויון יכלו גם לנצח קרית שמונה אבל טוב שניצחנו הלוואי וכל המשחקים ננצח ככה
כמו שאמרת אחרי 0-1 היינו צריכים לכבוש את השני ....זה לא קל רצו אבל לא נכנס וזה יכל לעלות לנו ביוקר כמו נגד בית"ר
בגלל זה המאמנים לא הכי מרוצים וטוב שהם רואים את מה שאנחנו רואים , יש מקום להשתפר וטוב לעשות זאת אחרי נצחונות ההרגשה טובה יותר
מי שחושב שבינואר יהיה ניתן למצא מגינים טובים יותר ממה שיש לנו, לא מכיר את ההיצע הדל בתפקיד המגן, בעיקר בתפקיד המגן השמאלי. לכן צריך לתת גיבוי למה שיש (וחס וחלילה לא לשים שחקן עם רגל ימין בשמאל).

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
גם צעירי וגם קובי מור מצוינים אין לי מושג מה אוהדים מתלוננים לגביהם אולי הם מצפים לאיזה פיזנטי ? שישכחו
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Reference URL's