מכבי נתניה

גירסה מלאה: מבחן בגרות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(22-Oct-2017 9:15)davidb7 כתב: [ -> ]
(22-Oct-2017 1:26)רון סאבן1 כתב: [ -> ]לגבי ויקי אני רגוע בינתיים רק שימשיך להשתפר
אנחנו צריכים מגן שמאלי שישלים הגנה מצויינת כי הוייבך מצוייין וורגוץ לוחם וחכם שניהם במדחק גובה מצויין אך לא מהירים מספיק
ויקי במקרה הזה מכפר על המהירות במתפרצות יוכל לרוץ אחרי החלוץ התוקף בלי שיברח לו
צריך מגן שמאלי מהיר וטוב שישלים את התמונה בהגנה אחד סטייל הייסטר של ביתר
זאת המטרה לינואר לדעתי במיוחד שיש מקום לעוד זר בהרכב

בהרכב אין לך מקום...אתמול שיחקו חמישה
הכוונה כשערן משחק
(22-Oct-2017 9:45)אייל ס כתב: [ -> ]כשאוהדי מכבי נתניה ירכשו כרטיסים במכירה מוקדמת וינצלו את הקופות הפתוחות 3 שעות לפני פתיחת המשחק(4 קופאים) ויהנו מכניסה בשעה וחצי שלפני המשחק,לא יהיו לחצים.
אגב,אני נכנסתי בשער B3 ב20:05 ללא שום לחץ(כשבשער המקביל B5 עמדו בתור לא מעט אנשים(לא לחוצים),ללא סיבה.

תרבות קלוקלת על גבול הפרמיטיבית המושרשת בקהל לאורך שנים, דינה להשתנות בתהליך לא קצר של זמן. בבית"ר ירושלים לדוגמא עד היום לא מאמינים במנויים וקונים כרטיסים.
כמו כן, משרדי הכרטיסים והעמלה המרגיזה הנגבית במכירה מוקדמת, לא תורמים לשינוי התרבות הזו (במכל מה שקשור למכירה מוקדמת).
אותי מעניין מתי מסתיימת ההתקשרות עם חברת "לאן".

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
איך אפשר להשוות את המשחק שלנו למה שביתר עשו לנו?
בית''ר איימו 5 פעמים לשער וגנבו ניצחון אנחנו עם 17 איומים..
לא ממש מקפידים שבמקומות המסומנים כל אחד יושב במקומו.יותר מזה ,אוהדים שקונים כרטיסים ליציעים הלא מסומנים מסתננים ליציעים המסומנים.
(22-Oct-2017 11:23)אלדד כתב: [ -> ]איך אפשר להשוות את המשחק שלנו למה שביתר עשו לנו?

לא השוואה מדויקת, אני מסכים. אבל סוג של. אתמול במרבית הדקות קש ישבו עלינו וגם הצליחו להשוות ובדק הטובות שלהם אנחנו עקצנו.
אתמול נבדקו שני שחקנים מנתניה בדיקות נגד חומרים אסורים מקווה שלא יהיה הפתעות

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22-Oct-2017 11:53)moshe. כתב: [ -> ]לא ממש מקפידים שבמקומות המסומנים כל אחד יושב במקומו.יותר מזה ,אוהדים שקונים כרטיסים ליציעים הלא מסומנים מסתננים ליציעים המסומנים.
כשהגעתי למקום המסומן שלי, וגיליתי שם בחור לא קטן, ציפיתי לסאגה. אמרתי לו שאלה המקומות שלי, והוא מיד זז.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
(22-Oct-2017 11:23)אלדד כתב: [ -> ]איך אפשר להשוות את המשחק שלנו למה שביתר עשו לנו?

נתניה הפסידה את המשחק בטדי כי היא לא תירגמה את השליטה שלה בשדה מהשער של שכטר ועד הפנדל על בניון ליותר משער בודד.
ק"ש יצאה אתמול בלי כלום מהמשחק בגלל שלא הצליחה לתרגם את השליטה שלה בשדה מהגול הראשון של קייטה ועד הגול של האסלביינק ליותר משער אחד ובנוסף היתה נאיבית לקבל גול שני דקה וחצי אחרי השיוויון.
אין כאן אמירה של ביקורת או חוסר שביעות רצון בדיוק להיפך, כי בסופו של דבר ועם כל הכבוד לריצה, GPS, עמידה,זחילה, החזקת כדור וכו', כדורגל נמדד בסופו של בהכנסת הכדור לרשת היריבה, על זה מקבלים ניקוד ועם זה הולכים למכולת בסוף העונה.
ולכן לי לא מזיז שפרשני השקל וחצי בטלויזיה מחמיאים לקבוצה אחרי בית"ר ירושלים זה אפילו מעצבן, אני מעדיף שיחמיאו ליריבה ונתניה תצא עם הנקודות.
משה רציתי להוסיף אבל אין מה כל מילה בסלע
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Reference URL's