מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל כ"ס - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
כן אבל השחקן הזה שיחק עד לא מזמן עם הנבחרת שלו לא ..? כמה כבר חמורה הפגיעה בקרסול ? השאלה שצריכה להישאל היא כמה הוא כשרוני והאם שווה לחכות לו. אם הוא סתם שחקן אז לא. אם מדובר פה בשחקן מוכשר אני לא מבין מה החיפזון

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא בכושר והוא כשרוני מאוד.. אם הוא הולך להיות בהרכב מכבי נתניה ב-4 העונות הקרובות, אז בשביל פציעה קטנה משחררים?

אם כבר אז תשחרר את ערן וסבע כבר עכשיו מאותה הסיבה..

ובקשר לעידו לוי חשוב שהוא יישאר כי הוא זה שיהיה בהרכב בסופו של דבר, מכיוון שהליצן מישנקו לא הולך להשאר פה הרבה זמן.. (וגם דורה יילך איתו)

כולנו בני אדם, וכולם טועים.. הכי חשוב זה לדעת שאף פעם לא מאוחר לתקן וללמוד מטעויות
מסכים איתך ... לא ברורה לי ההתנהלות

לצערנו הרב הנזק שהשאיר פה שגב הוא לא פשוט לכן כרגע מה שמנחה את ראשי הקבוצה זה רק חיסכון כספי חותכים איפה שרק אפשר ולכן לא מוכנים לחכות לגרבוביץ ולא מתפשרים עם עידו ומוכנים לגדל למכבי חיפה ות"א שחקנים כואב אבל כנראה הכרחי.
מה הלחץ ? תנו לשחקן להבריא יש לנו אותו להרבה זמן ובטח לא להשביח לשחר שחקנים מה זה הטפשות הזו ולגבי עידו עוד הוא ילמד שקר בחוץ ואין כמו הקהל של נתניה שסובל טעויות של שחקנים

מבין את הכל חוץ מהלחכות לגרבוביץ. איך זה קשור לבור של שגב.

מה זה לחכות? כמה זמן מישהו יודע? מישהו יכול לברר?
אם זה 3-4 שבועות זה לא בעיה, נסתדר בלעדיו

כמה חכם להעיף שחקן שיכול להגיע רחוק, שנהיה מסודרים איתו בשנים הבאות ונרוויח שחקן איכותי, ולהביא קשר של מכבי חיפה לעונה אחת ולהשביח אותו, ואחר כך לחפש שחקנים
סאלמאת גרבוביץ היה נעים אבל קצר, ברוך הבא חמזה בארי.
אורן, יאללה תן ב- youtube

נ.ב:
ממקור יודע דבר, ההסכמה שלנו לקבל את חמזה תיתן לנו עדיפות עליונה בקבלת גוזלן/הירש בקרוב.
אוי לנו אם תומר לוי יודע על מה הוא מדבר...
מתחיל לצאת לי החשק מהעונה הזו עוד לפני שהיא התחילה...
עוד יום כזה ואבדנו...
משה הבטחת כבר בעבר שבכל מקרה נקבל את הירש לא?
אמרת אם הירש ישוחרר הוא יהיה רק בנתניה... מקור יודע דבר..
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's