מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל כ"ס - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(12-Aug-2015 12:47)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Aug-2015 12:37)אופיר34 כתב: [ -> ]בצורת המשחק הנוכחית עם השחקנים שמאיישים את ההרכב אנחנו כמעט ולא מסוגלים לייצר מצב לגול כתוצאה ממהלכי כדורגל נורמטיבים. אנחנו כן יכולים לשחק בשיטה "העטרית" (ולצערי גם עושים את זה לא מעט) ואז משום מקום אולי כן יווצר מצב לגול. רק צריך להסביר לדורה ששיטת משחק כזאת תייצר נזק חמור בכל מה שקשור לחיבור של הקהל לקבוצה.
היינו שם לפני מספר שנים ורק בשנתיים שלש האחרונות הצלחנו להחזיר חלק מאותם אוהדים שנטשו את הקבוצה לאור הכדורגל "המדהים" שייצרה. יהיה מאד חבל שהמציאות הזאת שוב תחזור על עצמה.

הקבוצה חייבת חלוץ שיודע להבקיע וקשר התקפי שייצר מצבים. כרגע יש חלוץ שעדיין אנחנו תוהים על קנקנו וקשר התקפי לא קיים. עוד לא מאוחר מידי ואני מקווה שהצוות מודע לבעיות ומטפל בהם.

אופיר,אנחנו חייבים להפנים שמה שאנחנו רואים ומה שרואה צוות מקצועי זה "משחק אחר",כך היה אצל בנין/כך היה אצל מזרחי/כניראה שכך גם אצל דורה.
מי שמעמיד שחקנים כפי שהם עמדו אתמול על המגרש ומעדיף בקישור את טגה ופרץ על לוגסי ואביב,לא רואה את המשחק שאתה רואה,בשחקנים האלו ובעמדות האלו הוא השקיע את מעט כספו ולא ניראה לי שהשאיר כסף לגחמותייך.

מהמשחק אתמול אני שם לב לשינוי מגמה רציני בתגובות שלך.
צריך להתחיל לדאוג?
(12-Aug-2015 9:02)אייל ס כתב: [ -> ]במילה אחת,התאכזבתי!
בשתי מילים,התאכזבתי מאוד!
זה מתחיל בחימום מאוחר(זה משחק שלישי רישמי שמכבי נתניה עולה 5 עד 15 דקות אחרי היריבות שלה)וגם המעט חימום שנעשה,מזכיר לי את המתיחות של בנות הגיל השלישי בבריכת גורדון,תביטו על סימיליאניץ במתיחות ותבינו הכל,מקווה שנבחר מאמן כושר שמבין עיניין כי אחרת המעט שחקנים לגיטימיים שיש לנו יהיו פצועים בחלקים נכבדים של העונה.

זה ממשיך בשיטת המשחק הלא ברורה שלא מאפשרת לאיים על השער,כשיש חלוץ אחד בלבד בחצי של היריב ולא קוראים לו קאיודה ואין לך ערן לוי שיכול במסירה אחת להעמיד את החלוץ מול השוער,משחקים אחרת.

אני מבין שלא מתערבים למאמן בהרכב ובשיטת משחק,אך חייבת להיות אמירה של מועדון ובמכבי נתניה אביב צריך לשחק לפני ראול ובטח ובטח לפני עומר פרץ,שמקסימום יכול להיות מחליף לגיטימי כמגן ימני או קשר על הקוו לפרק זמן קצר,כי אוויר בריאות יש לו לרבע שעה ודיוק זה לא התחום שלו.

הקיצר,לראות אתמול את עומר פרץ וטגה במקום את לוגסי ואביב זה היה להבין שאנחנו הולכים לסבול 90 דקות וסבלנו מאוד 75.

ההגנה שלא ספגה,זה המון בזכות שוער(שטעה אתמול לראשונה ותיקן),שמציג משחק בטוח ושולט היטב ברחבה,אתמול התגלו בקיעים לא מעטים בתאום בין שחקני ההגנה בכלל והבלמים בפרט,נקווה שזה היה חד פעמי.

מסכים עם כול מילה אתמול עד דקה 75 היתה קבוצה אחת במגרש ולמזלנו זו היתה כפר סבא שחקנים עם דרייבל כמו של חן עזרא יעשו לבלמים שלנו בית ספר ודבר נוסף משחק שלישי ברציפות שאני רואה שהזרים שלנו עצבניים מאוד מדברים הרבה עם השופט בלי שום סיבה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-Aug-2015 12:47)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Aug-2015 12:37)אופיר34 כתב: [ -> ]בצורת המשחק הנוכחית עם השחקנים שמאיישים את ההרכב אנחנו כמעט ולא מסוגלים לייצר מצב לגול כתוצאה ממהלכי כדורגל נורמטיבים. אנחנו כן יכולים לשחק בשיטה "העטרית" (ולצערי גם עושים את זה לא מעט) ואז משום מקום אולי כן יווצר מצב לגול. רק צריך להסביר לדורה ששיטת משחק כזאת תייצר נזק חמור בכל מה שקשור לחיבור של הקהל לקבוצה.
היינו שם לפני מספר שנים ורק בשנתיים שלש האחרונות הצלחנו להחזיר חלק מאותם אוהדים שנטשו את הקבוצה לאור הכדורגל "המדהים" שייצרה. יהיה מאד חבל שהמציאות הזאת שוב תחזור על עצמה.

הקבוצה חייבת חלוץ שיודע להבקיע וקשר התקפי שייצר מצבים. כרגע יש חלוץ שעדיין אנחנו תוהים על קנקנו וקשר התקפי לא קיים. עוד לא מאוחר מידי ואני מקווה שהצוות מודע לבעיות ומטפל בהם.

אופיר,אנחנו חייבים להפנים שמה שאנחנו רואים ומה שרואה צוות מקצועי זה "משחק אחר",כך היה אצל בנין/כך היה אצל מזרחי/כניראה שכך גם אצל דורה.
מי שמעמיד שחקנים כפי שהם עמדו אתמול על המגרש ומעדיף בקישור את טגה ופרץ על לוגסי ואביב,לא רואה את המשחק שאתה רואה,בשחקנים האלו ובעמדות האלו הוא השקיע את מעט כספו ולא ניראה לי שהשאיר כסף לגחמותייך.

אני בשלב זה עדיין לא קוטל את דורה כי בסה"כ במשחקים הקודמים הצמד הנ"ל לא פתח ולא שיחק בתפקוד שאתמול ראינו. אני גם זוכר שפירס והזר החדש פצועים וברור לי שדורה אתמול לפחות ניסה משהו אחר (וכשל בנסיון....)
דעתי היא שגם עם לוגסי ואביב\גרשומוב אנחנו עדיין בבעיה לא קלה בקישור הקדמי. והשאלה האם ניתן עדיין לעשות משהו במצבת השחקנים כי בהחלט אפשר לוותר על שניים שלשה שהקבוצה יכולה לחיות בלעדיהם ולמצוא אולי שחקן בתפקיד שבאמת נחוץ.
יודע שזה לא פשוט בטח שבעיתוי הזה וברור שיהיו ביקורות אבל עדיף עכשיו מאשר עוד חודשיים שאז זה יהיה בלתי אפשרי.
עידן,מגיל 10 אני אוהד מכבי נתניה וכזה אשאר לעד.
תפקיד הפורום לרכז את אוהדי הקבוצה בימים טובים יותר וטובים פחות,להחליף דעות(בצורה מנומסת),להתווכח לעיתים ובעיקר לדבר על אותם דברים שהמחנה המשותף כאן מאפשר לנו.

מכיוון שאני אוהד לפני כל דבר אחר,כאוהד חשוב לי לומר את מה שאני מרגיש(כמובן בלי לפגוע באיש ובקבוצה).
מה שראיתי אתמול לפני ובמהלך המשחק גרם לי ל"נדודי שינה",לא מסוגל לחיות בשלום עם "שכונה" ולכן אני מקפיד להעיר ולהאיר(ורק כאן),במקום שקיים להערות האלו.
(12-Aug-2015 13:02)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,מגיל 10 אני אוהד מכבי נתניה וכזה אשאר לעד.
תפקיד הפורום לרכז את אוהדי הקבוצה בימים טובים יותר וטובים פחות,להחליף דעות(בצורה מנומסת),להתווכח לעיתים ובעיקר לדבר על אותם דברים שהמחנה המשותף כאן מאפשר לנו.

מכיוון שאני אוהד לפני כל דבר אחר,כאוהד חשוב לי לומר את מה שאני מרגיש(כמובן בלי לפגוע באיש ובקבוצה).
מה שראיתי אתמול לפני ובמהלך המשחק גרם לי ל"נדודי שינה",לא מסוגל לחיות בשלום עם "שכונה" ולכן אני מקפיד להעיר ולהאיר(ורק כאן),במקום שקיים להערות האלו.

ואני הייתי בטוח שאחרי עידן רוני לוי למדנו משהו וחימום לפני ובמחצית יראה כמו שאמור להראות....מה לגבי הבלם ,הצודק אורן?
לפי וואן עידו לוי בדרך החוצה, בטח התפנה מקום בתקציב ולא מאוחר להביא חלוץ
אופיר,אני רחוק מלקטול.
.אני מפנים שכך זה עובד וצריך כאוהדים לחיות עם זה ושמה שרואים מכאן כניראה לא רואים משם.
(12-Aug-2015 13:30)Haziz23 כתב: [ -> ]לפי וואן עידו לוי בדרך החוצה, בטח התפנה מקום בתקציב ולא מאוחר להביא חלוץ

מקווה שהפעם זה לא יהיה בחינם כמו שכתוב בכתבה. אם על דסה שילמו מיליון יורו אז על עידו לוי אפשר לדרוש לפחות חצי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(12-Aug-2015 13:36)אלון כתב: [ -> ]
(12-Aug-2015 13:30)Haziz23 כתב: [ -> ]לפי וואן עידו לוי בדרך החוצה, בטח התפנה מקום בתקציב ולא מאוחר להביא חלוץ

מקווה שהפעם זה לא יהיה בחינם כמו שכתוב בכתבה. אם על דסה שילמו מיליון יורו אז על עידו לוי אפשר לדרוש לפחות חצי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אפשר לדרוש וכניראה לא ידרשו,כל שיעשו זה יחסכו את החוזה שלו.
כשיכלו לקבל(ב"ש רצתה אותו בסוף העונה),לא מכרו.
.היום לא ניראה לי שאיזה מועדון ישלם עליו שקל/דולר/יורו.
מעריך שעידו לא סתם מתעקש יש קבוצה על הכוונת ולכן נתניה צריכה לדרוש לפחות סכום סביר עליו לא לשחרר חינם בכל מקרה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's