מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל כ"ס - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
גם אני חושב שאם השחקן כשרוני ובעל פוטנציאל השניים שלשה משחקים שייעדר לא הם שיקבעו את עתיד המועדון.
אני משער שמעבר לפציעה יש פה סוג של "ענישה" כלפי השחקן וסוכנו שכנראה נהגו בחוסר תום לב (אם וכאשר כמובן) והסתירו את אותה חבלה מפורסמת.
הפרטים לא ידועים לנו ,גם לגבי הפציעה וגם לגבי השחקן ואיכותו לכן חבל על הספקולציות שעפות פה באוויר.

לגבי עידו לוי - שלום ותודה . לא נתגעגע . ואדון אורן , תאמין לי שגם הבלם החדש לא יגרום לי להתגעגע לעידו לוי. הבלם הזה זה פרנץ בקנבאואר ליד עידו לוי (והוא לא בלם כזה גדול.....)
עזוב זה קשקוש. רוני לוי לא ישחרר אף חלוץ וגם אם כן אף אחד מהם לא יבוא לנתניה כשיש להם הצעות מהפועל תא.
השחרור של גרבוביץ וההשאלה של החלוץ מחיפה היא שכונתיות במיטבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא קשר.. לא חלוץ
(12-Aug-2015 15:33)mordii2 כתב: [ -> ]מה הלחץ ? תנו לשחקן להבריא יש לנו אותו להרבה זמן ובטח לא להשביח לשחר שחקנים מה זה הטפשות הזו ולגבי עידו עוד הוא ילמד שקר בחוץ ואין כמו הקהל של נתניה שסובל טעויות של שחקנים

פשוט מאוד אם ילך עכשיו תחסוך את החוזה שלו אם ישאר והחוזה יקויים נתקעת איתו בכל מקרה קבוצה במצב נורמלי היתה לוקחת את הסיכון אבל לא ראיתי את דף תוצאות הבדיקה.
(12-Aug-2015 15:34)טל.מ כתב: [ -> ]מבין את הכל חוץ מהלחכות לגרבוביץ. איך זה קשור לבור של שגב.

ואם משחררים את גרבוביץ מאבדים את הסיכוי העתידי לעשות עליו קופה..
מי לוקח את ההחלטות הנחפזות הללו?

לא צריך להביא צעיר זר מחיפה לעונה אחת בכל מקרה! אפילו בחינם
(12-Aug-2015 15:46)ORENARIEL כתב: [ -> ]משה הבטחת כבר בעבר שבכל מקרה נקבל את הירש לא?
אמרת אם הירש ישוחרר הוא יהיה רק בנתניה... מקור יודע דבר..

אני עדיין עומד על מה שאמרתי, זה אגב הסיבה שהסכמנו לקחת מהם את חמזה, יד לוחצת יד והכל אינטרסים.

(12-Aug-2015 15:47)טל.מ כתב: [ -> ]עזוב זה קשקוש. רוני לוי לא ישחרר אף חלוץ וגם אם כן אף אחד מהם לא יבוא לנתניה כשיש להם הצעות מהפועל תא.
השחרור של גרבוביץ וההשאלה של החלוץ מחיפה היא שכונתיות במיטבה.

השחקנים לא קובעים כלום.
מכבי חיפה היא הקובעת הבלעדית איפה ישחקו השחקנים שלה.
אם רצון השחקנים משתלב עם תוכניות המועדון מה טוב, אם לא הם יכולים לשבת ביציע אם הם מחליטים לעשות בעיות.
משה אי אפשר להכריח שום שחקן לשחק איפה שלא בא לו. מקרה רייכרט הוכיח את זה סופית . מעבר לזה - רוני לא משחרר כלום.

עכשיו גם רומריו פצוע , שלושה שבועות בחוץ ... דייייי

לשחרר את רומריו.. אין לנו זמו לחכות לו
ועד שיחזור לכושר
אורן, מה עם סרטונים של החיפאי מגמביה ומלטה?
(12-Aug-2015 16:02)טל.מ כתב: [ -> ]משה אי אפשר להכריח שום שחקן לשחק איפה שלא בא לו. מקרה רייכרט הוכיח את זה סופית . מעבר לזה - רוני לא משחרר כלום.

עכשיו גם רומריו פצוע , שלושה שבועות בחוץ ... דייייי

אל תדאג ליעקב שחר ועוזי מור, הם יקבעו בריבוע!
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's