מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל כ"ס - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
מי שנמצא במשחק נגד כפ״ס יבין מה אורן אומר. אמנם לא בונקר אך משחק עם מקסימום 3 שחקנים בעל אופי התקפי. מחכים ליריב (כפ״ס, למען השם) באיזור ה20 מטר ומעיפים כדורים למעלה. נקווה שבמחצית נראה שיפור...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(11-Aug-2015 22:32)אלון כתב: [ -> ]מי שנמצא במשחק נגד כפ״ס יבין מה אורן אומר. אמנם לא בונקר אך משחק עם מקסימום 3 שחקנים בעל אופי התקפי. מחכים ליריב (כפ״ס, למען השם) באיזור ה20 מטר ומעיפים כדורים למעלה. נקווה שבמחצית נראה שיפור...

בונקר זה לא,
,מצד שני,שיטת המשחק 4:1:4:1 מתאימה לשחקנים בעלי "תכונות אחרות",דורשת 4 קשרים מהירים שממלאים את החלל בין הקשר האחורי סימיליאניץ לבין החלוץ ומכיוון שה4 ששיחקו היום בין סימיליאניץ לחלוץ היו בעלי "תכונות אחרות",המחצית הראשונה היתה כלום ושום דבר,השניה התחילה טוב יותר,אך היתה נטולת מחץ עד ל20 דקות האחרונות,שם זה כבר ניראה אחרת,אך עדיין לא תכליתי.
ה4-1 4-1 הזה היא השיטה שכל אירופה עוברת לשחק בא מי שראה בשבת יונייטד נגד טוטנהם ועוד משחקים מאנגליה יודע במה מדובר. נקודת האור משחק שלישי לא ספגנו ופה בעצם זה נגמר בהרכב הזה נטול קשר בונה בלי רומאריו וששאר החלק הקדמי רדום עד חורפ חזק זה המקסימום.
(12-Aug-2015 0:02)אייל ס כתב: [ -> ]
(11-Aug-2015 22:32)אלון כתב: [ -> ]מי שנמצא במשחק נגד כפ״ס יבין מה אורן אומר. אמנם לא בונקר אך משחק עם מקסימום 3 שחקנים בעל אופי התקפי. מחכים ליריב (כפ״ס, למען השם) באיזור ה20 מטר ומעיפים כדורים למעלה. נקווה שבמחצית נראה שיפור...

בונקר זה לא,
,מצד שני,שיטת המשחק 4:1:4:1 מתאימה לשחקנים בעלי "תכונות אחרות",דורשת 4 קשרים מהירים שממלאים את החלל בין הקשר האחורי סימיליאניץ לבין החלוץ ומכיוון שה4 ששיחקו היום בין סימיליאניץ לחלוץ היו בעלי "תכונות אחרות",המחצית הראשונה היתה כלום ושום דבר,השניה התחילה טוב יותר,אך היתה נטולת מחץ עד ל20 דקות האחרונות,שם זה כבר ניראה אחרת,אך עדיין לא תכליתי.

סיכום מדויק למשחק חלש. לא בקיא בשיטה אך התוצאה ממנה היא כדורגל משמים במיוחד כשלא נראה שנמצאו התחליפים לקאיודה, ערן לוי ודיא סבע.

חצי ראשון מחריד , חצי שני אחרי כמה חילופים קצב המשחק שלנו קצת עלה ואפילו רחמנא לצלן הגענו לשניים שלשה מצבים.
החלוץ - נראה קצת כבד וחלוד .לפחות לפי הבעיטות בחימום נראה שיש לו רגל שמאל טובה אבל בוא נגיד שחלוץ 9 הוא לא. ניתן לו עוד כמה משחקים להתאקלם.

עומר פרץ וטגה - נפל בחלקנו לראות היום את הקישור הכי אפור בתולדות מכבי נתניה לדורותיה... עם שני החברה האלה הסיכוי שלנו לייצר מצב להתקפה שואף לאפס. טגה השתפר לקראת הסוף ועשה לחץ יפה על כפ"ס, ולוגסי שהחליף את פרץ הכניס קצת שינוי ,ועדיין אף אחד לא ישכנע אותי שלא חסר לנו קשר התקפי טוב באמצע. אין לנו היום מי שייספק כדור לרחבה.

בגדול, חסר לקבוצה ברק ושחקן שיעשה את השינוי. אנחנו לדעתי לא לוחצים מספיק את היריב וממעטים לבעוט לשער. אפשר להתנחם ב 20 דקות- חצי שעה האחרונים שהתחלנו לשחק קצת כדורגל, אבל עדיין יש פה עוד עבודה....
מה שאתה אומר זה שחסר כישרון . לא עבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-Aug-2015 0:38)טל.מ כתב: [ -> ]מה שאתה אומר זה שחסר כישרון . לא עבודה.

חסר משחק/שחקני התקפה. עבודה יש וראיה לכך משחק ההגנה. זה נראה כאילו שלומי דורה היה בלחץ ממשחק ההגנה של שנה שעברה עד כדי כך שלא חשב על משחק ההתקפה של העונה הזו..

עבודה קשה רצון נחישות והתמדה יצליחו נקווה להחזיק אותנו עד ינואר פברואר שהכשרון יחזור ואולי לפני הקשר הזר יתן משהו בנוסף
לפי התשובה של דורה בוואן נראה לי שיש להם מחשבות שניות לגבי גרבוביץ

חלוץ חלוץ חלוץ חלוץ !!!
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's