מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנדריי מישצ'נקו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לא הייתי במשחק אבל מהמעט שראיתי בטלוויזיה וגם מרשמים שקיבלתי מאלה שכן היו, מישצ'נקו היה בין הבולטים יחד עם כל חולית ההגנה שתפקדה יחסית טוב.
מה אתה אומר אורןYouTube, להזמין לו כרטיס טיסה?
הוא ובעיקר הסרבי היו הבולטים.
מילה על סמיליאניץ - אין מה לעשות. שיש לשחקן כדורגל רואים את זה ולא צריך יותר מכמה דקות בשביל זה. שחקן חכם עם טאץ מצוין בכדור, אחראי. נראה שדורה פגע בול איתו.
יש רק בעיה קטנה אחת. במצב הנוכחי אין לו עם מי לשחק ואני מקווה שזה לא גורם לו להיות מתוסכל. לוגסי עם כל הרצון הטוב לא מספיק טוב להחזיק קישור של קבוצה. אותו כנ״ל גבי איילה, אברהם וגרשומוב. חייבים (וזה יכול להיות עניין של חיים ומוות...) קשר יצירתי ברמה באמצע וכמובן חלוץ. כרגע מכבי נתניה ומשחק התקפה זה שני דברים שלא קשורים אחד לשני.
כולי תקווה שנפגע עם עוד שני שחקני התקפה כי אם לא אנחנו עומדים לחוות שבתות לא קלות העונה....
מצד אחד,גם שוער עם בטחון וגם בלם טכני וגם קשר עושה משחק מאחור,3 שכניראה יעשו את החלק האחורי בטוח וטוב יותר.
.מצד שני,משהו בחלק הקדמי לא היה מסודר(בלי קשר לחסרונו של חלוץ+קשר קדמי),להערכתי בשינוי נכון של מיקומים,גם הקיים יכול לתת הרבה יותר.
צריך להיות סבלניים גם למרגוליס וגם לאיילה,להרגשתי ניראה מהם הרבה רגעי "עונג" העונה.
מסכים לגבי מרגוליס ובעיקר לגבי איילה ועדיין חייבים עוד שחקן יצירתי ברמה יותר גבוהה משני אלה. משחק ההתקפה מאד בעייתי ואני לא בטוח ששינויי מיקום יפתרו את הבעייה.
ראיתי בעיה גם בנושא הכושר הגופני. רעננה ברב המשחק ריכזה שחקנים בחצי שלנו ולחצה על ההגנה. אנחנו כמעט ולא לחצנו ובעיקר חיכינו להם בחצי שלנו. מקווה שזה לא השיטה של דורה אלא יותר כושר לקוי שאולי קשור לפתיחה המאוחרת של האימונים השנה.
(01-Aug-2015 22:37)אופיר34 כתב: [ -> ]מסכים לגבי מרגוליס ובעיקר לגבי איילה ועדיין חייבים עוד שחקן יצירתי ברמה יותר גבוהה משני אלה. משחק ההתקפה מאד בעייתי ואני לא בטוח ששינויי מיקום יפתרו את הבעייה.
ראיתי בעיה גם בנושא הכושר הגופני. רעננה ברב המשחק ריכזה שחקנים בחצי שלנו ולחצה על ההגנה. אנחנו כמעט ולא לחצנו ובעיקר חיכינו להם בחצי שלנו. מקווה שזה לא השיטה של דורה אלא יותר כושר לקוי שאולי קשור לפתיחה המאוחרת של האימונים השנה.

חבל שכל שנה מדברים אצלנו על כושר גופני...מתי זה יהיה מאחורינו....
איזה בעיית כושר גופני למה סתם לקשקש אנחנו בראשון לאוגוסט התחלנו להתאמן אחרונים השחקנים חזרו ביום רביעי בלילה ממחנה אימונים מאומץ תנו צאנס רבאק במיוחד אתה אופיר פתאום אבדת סבלנות והפכתה לבוגר ווינגיט.
עדיין אי אפשר להתרשם מהבלם. אמנם לא היסטרי וגם לא טעה, אך יחד עם זאת, גם לא עמד בשום מבחן רציני עד עכשיו, אולי ביום שלישי ניתן יהיה להתרשם יותר.
לגבי מילאן, היחיד שהיה ראוי למדי המשחק היום, הבעיה שאת כל העבודה הקשה שעשה לא היה מי שיוציא לפועל.
התקפה- מילה גסה היום ולא נראה ששום שינוי תפקוד יעזור. דיא חסר מאוד (ולא רק בגלל הכיבושים) וללא חלוץ טוב ושחקן יצירתי אני לא רואה איך אנחנו כובשים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(01-Aug-2015 22:54)amir כתב: [ -> ]איזה בעיית כושר גופני למה סתם לקשקש אנחנו בראשון לאוגוסט התחלנו להתאמן אחרונים השחקנים חזרו ביום רביעי בלילה ממחנה אימונים מאומץ תנו צאנס רבאק במיוחד אתה אופיר פתאום אבדת סבלנות והפכתה לבוגר ווינגיט.

מסכים עם אמיר. אפילו סמיליאניץ׳ סיים 90 דקות. רומאריו לא הפסיק לרוץ ועלה גם הרבה קדימה(לא זוכר אותו ככה בעונה שעברה).
המגינים לא גמרו עם הלשון בחוץ, לוגסי השקיע הרבה. הבלמים עבדו טוב. סך הכל בסדר למרות שאני גם מבין את אופיר בהקשר שהדקות האחרונות היו בשליטה של רעננה מה שיכול להעיד על עייפות- אבל אני מסכים עם אמיר שזה לא בהכרח קשור לבעיית כושר.
(01-Aug-2015 22:54)amir כתב: [ -> ]איזה בעיית כושר גופני למה סתם לקשקש אנחנו בראשון לאוגוסט התחלנו להתאמן אחרונים השחקנים חזרו ביום רביעי בלילה ממחנה אימונים מאומץ תנו צאנס רבאק במיוחד אתה אופיר פתאום אבדת סבלנות והפכתה לבוגר ווינגיט.

קודם כל בתור בוגר קייטנת וינגייט לדורותיה יש לי סיי בנושא כושר גופני....
וברצינות, מה נבהלת ?? אמרתי שתחילת האימונים המאוחרת שלנו כנראה קשורה למה שראיתי היום. ובכל זאת הפריע לי הקטע שלא לחצנו את רעננה כמעט לכל אורך המשחק. חיכינו להם כל הזמן בחצי שלנו והם לעומתנו כן עשו את הלחץ הזה. יכול להיות גם שזה בכלל לא קשור לכושר גופני אלא לצורת המשחק של דורה (מקווה שלא) ,ועדיין זה הציק לי בעין.
אוקי מקבל אני מניח שהוא רק התאים את עצמו ליריבה מול קבוצה בכירה יותר הוא ישנה..

1 להפועל כובש השער איאד אבו אביד...
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's