מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנדריי מישצ'נקו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(02-Aug-2015 9:25)אופיר34 כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 9:09)ORENARIEL כתב: [ -> ]אסור לשפוט שחקן אך ורק עפ"י נתונים סטטיסטים, אחרי שראיתי אותו בפעולה הבנתי שהוא בלם חלש להחריד, הוא יכול להיות ליצן מעולה
יש אנשים שמזהים את זה מיד ויש כאלה שלוקח להם זמן להבין, אבל זה בסדר אין מה למהר, בסוף כולם יגיעו לאותה המסקנה.
אי אפשר להסתיר בלוף לאורך זמן, עד עכשיו הוא לא עמד בשום מבחן רציני, ואתמול לא היה את גוזלן, נוואקמה, או התקפה נורמלית אחרת.
אז למה לעזעזל לפתוח פוסט עליו אחרי משחק אחד בגביע השוקו? דברו עליו במחזור 6-7 בליגה..

אני לא מבין למה אתה נכנס לכאלה חרדות רק בגלל שרוצים לתת צ'אנס לשחקן שבקושי נמצא פה חודש. הביקורת שלך לא עניינית ואל תבלבל את המח על "יש אנשים שמזהים את זה מיד ויש כאלה שלוקח להם זמן...". כולנו רואים את מה שאתה ראית (וחלקנו גם ראה ורואה יותר), אבל אתה באת עם "תיק" מוכן עוד לפני שהשחקן בעט פעם אחת בכדור ועכשיו קשה לך לרדת מהעץ.
אז תהיה רגוע. לא מדובר בקאנברו ולא בפפה אבל בפירוש גם לא בטוקלומטי. לא יודע איך הוא יתמודד עם נוואקמה (וביננו מי כן יודע להתמודד איתו) ,אבל אני יודע שכל שחקן חדש ובעיקר זר צריך לקבל כמה ימי חסד. אתה לא נותן ימי חסד והכל בגלל כמה מספרים שלא מסתדרים לך.

האמת שגם אני לא מבין מה האנטי שלך אורן כלפי השחקן הזה?
להגדיר אותו כחלש ביותר מאז ומעולם?
(02-Aug-2015 1:45)ORENARIEL כתב: [ -> ]אני אחזור על מה שאמרתי לגביו שוב , הבלם הזה הוא הזר הכי גרוע שהגיע למכבי נתניה מאז ומעולם .. ואתה עוד תאכל את הכובע ותגיד לי שצדקתי

לא נסחפת קצת?
יותר מטוקלומוטי ואוקצה?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
אורן, יכול להיות שב 1 על 1 מול שחקנים מהירים הוא יובך. אז? אתה יודע על כמה בלמים אפשר להגיד את זה? גם לואיס מרין(ולא שאני משווה- מבחינתי לואיס מרין הוא מהגדולים שהיו בארץ) לא נראה כל כך מרשים בנתונים היבשים.
אייל, אני חולק עליך שהוא בלט מעל חסן אתמול. לדעתי הם השלימו אחד את השני מצויין ויחד עם המגינים שחיפו וברק- בהחלט ההגנה נראתה בסדר וזו פחות או יותר אותה התקפה של רעננה משנה שעברה(גם אז לא הרשימה). מלבד אותו מיאוץ בדקה ה 90 אתה באמת יכול להגיד שנוואקמה באיזה מהמשחקים נגדנו היה שובר שיוויון? אני זוכר אותו נתקל פעם אחד פעם באבו עביד ובזה זה נגמר( אותו אבו עביד שבמקרים אחרים כן הובך).
מה שמעודד וזה גם קשור למישצנקו- כל משחק ההתקפה של רעננה אתמול התבסס על הגבהות- אתה רוצה להזכיר לי מה היתה נקודת התורפה בעונה שעברה? אז נכון לאתמול ההגנה של נתניה הסתדרה נהדר עם ההגבהות ורק בשניה האחרונה של המשחק הובכה בפעם הראשונה.
(02-Aug-2015 11:55)עידן444 כתב: [ -> ]אורן, יכול להיות שב 1 על 1 מול שחקנים מהירים הוא יובך. אז? אתה יודע על כמה בלמים אפשר להגיד את זה? גם לואיס מרין(ולא שאני משווה- מבחינתי לואיס מרין הוא מהגדולים שהיו בארץ) לא נראה כל כך מרשים בנתונים היבשים.
אייל, אני חולק עליך שהוא בלט מעל חסן אתמול. לדעתי הם השלימו אחד את השני מצויין ויחד עם המגינים שחיפו וברק- בהחלט ההגנה נראתה בסדר וזו פחות או יותר אותה התקפה של רעננה משנה שעברה(גם אז לא הרשימה). מלבד אותו מיאוץ בדקה ה 90 אתה באמת יכול להגיד שנוואקמה באיזה מהמשחקים נגדנו היה שובר שיוויון? אני זוכר אותו נתקל פעם אחד פעם באבו עביד ובזה זה נגמר( אותו אבו עביד שבמקרים אחרים כן הובך).
מה שמעודד וזה גם קשור למישצנקו- כל משחק ההתקפה של רעננה אתמול התבסס על הגבהות- אתה רוצה להזכיר לי מה היתה נקודת התורפה בעונה שעברה? אז נכון לאתמול ההגנה של נתניה הסתדרה נהדר עם ההגבהות ורק בשניה האחרונה של המשחק הובכה בפעם הראשונה.

ירין מראה שיפור(הבנתי שגם במשחק האחרון במחנה) ולא ארצה לפגוע בשחקן לגיטימי בנתניה.
במשחק בשלישי תבחן את הפרמטרים הבאים..לחץ כשהכדור ברגלך/לאן נמסר הכדור והאם נוצר לחץ מהמסירה/האם הכדור נבעט לשום מקום/טיימינג בקפיצה לכדור גובה/איבודי כדור/עבירות מיותרות בכלל ובאזורים מסוכנים בפרט.
תוסיף לזה מיקום נכון, שמירה על שחקן , יצירת חורים, חיפוי ועזרה לבלם השני, פיזיות במלחמה על הכדור, טיימינג בגליצ'ים, רצון לקבל את הכדור ולפתוח אופציית מסירה לשחקן שעם הכדור, מנהיגות ואחריות
אורן ביום שלישי תקבל חוות דעת של מומחה.
אייל, אם בא לך תוכל גם לבחון גם את הפרמטר של הוצאות חוץ, כי מה שראיתי אתמול היה בושה וחרפה. וזה בלי קשר לבלם שלא עמד אתמול אל מול חלוץ רציני. לכן איני חושב שאפשר למדוד אותו לחיוב או לשלילה.
בעניין הוצאות החוץ מאוד בלטה לי השכונתיות. כבר מתיאוס לימד אותנו שחוץ זה יתרון שצריך לדעת להשתמש בו (מי שזוכר את הגול של שליו מנשה נגד חיפה בחוץ, המהלך התחיל בהוצאת חוץ). אתמול חזיתי בתרגיל מדהים. מוציאים חוץ לשחקן והוא נוגח אחורה. לו היה זה פעם אחת, מילא. אבל כל פעם. לא מראה על מחשבה ותבנית משחק.
(02-Aug-2015 12:53)ORENARIEL כתב: [ -> ]תוסיף לזה מיקום נכון, שמירה על שחקן , יצירת חורים, חיפוי ועזרה לבלם השני, פיזיות במלחמה על הכדור, טיימינג בגליצ'ים, רצון לקבל את הכדור ולפתוח אופציית מסירה לשחקן שעם הכדור, מנהיגות ואחריות

מוזמן לשבת לידי במשחק בשלישי...ונבחון יחד את כל הפרמטרים.

נ.ב

מכיוון שלא ראית אותו אתמול...בכל הפרמטרים האלו עמד היטב.
(02-Aug-2015 13:41)אסףג כתב: [ -> ]אייל, אם בא לך תוכל גם לבחון גם את הפרמטר של הוצאות חוץ, כי מה שראיתי אתמול היה בושה וחרפה. וזה בלי קשר לבלם שלא עמד אתמול אל מול חלוץ רציני. לכן איני חושב שאפשר למדוד אותו לחיוב או לשלילה.
בעניין הוצאות החוץ מאוד בלטה לי השכונתיות. כבר מתיאוס לימד אותנו שחוץ זה יתרון שצריך לדעת להשתמש בו (מי שזוכר את הגול של שליו מנשה נגד חיפה בחוץ, המהלך התחיל בהוצאת חוץ). אתמול חזיתי בתרגיל מדהים. מוציאים חוץ לשחקן והוא נוגח אחורה. לו היה זה פעם אחת, מילא. אבל כל פעם. לא מראה על מחשבה ותבנית משחק.

רק בשביל זה שיתנו ליאיר זיו(יאיר שמו הפרטי?) לשחק. כל חוץ זה כמו קרן:-)
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's