מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנדריי מישצ'נקו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(02-Aug-2015 13:41)אייל ס כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 12:53)ORENARIEL כתב: [ -> ]תוסיף לזה מיקום נכון, שמירה על שחקן , יצירת חורים, חיפוי ועזרה לבלם השני, פיזיות במלחמה על הכדור, טיימינג בגליצ'ים, רצון לקבל את הכדור ולפתוח אופציית מסירה לשחקן שעם הכדור, מנהיגות ואחריות

מוזמן לשבת לידי במשחק בשלישי...ונבחון יחד את כל הפרמטרים.

נ.ב

מכיוון שלא ראית אותו אתמול...בכל הפרמטרים האלו עמד היטב.

סליחה, לא הבנתי. את מי לא ראיתי? אני הייתי במשחק. לא חושב שאפשר להסיק משהו לגבי הבלם. התאכזבתי מאוד ממשחק ההתקפה. כלומר, מהוצאת ההתקפות, התקפת מעבר. הזר החדש נראה לי חכם אבל אין לו עם מי לשחק. לא היה טיפת שכל ביציאה קדימה. לי זה הפריע. נבו מזרחי נראה לי זר לענף. גול יצא ממנו בפנדל.
(02-Aug-2015 13:55)אסףג כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 12:53)ORENARIEL כתב: [ -> ]תוסיף לזה מיקום נכון, שמירה על שחקן , יצירת חורים, חיפוי ועזרה לבלם השני, פיזיות במלחמה על הכדור, טיימינג בגליצ'ים, רצון לקבל את הכדור ולפתוח אופציית מסירה לשחקן שעם הכדור, מנהיגות ואחריות

נ.ב

סליחה, לא הבנתי. את מי לא ראיתי? אני הייתי במשחק. לא חושב שאפשר להסיק משהו לגבי הבלם. התאכזבתי מאוד ממשחק ההתקפה. כלומר, מהוצאת ההתקפות, התקפת מעבר. הזר החדש נראה לי חכם אבל אין לו עם מי לשחק. לא היה טיפת שכל ביציאה קדימה. לי זה הפריע. נבו מזרחי נראה לי זר לענף. גול יצא ממנו בפנדל.

אל תהיה בטוח...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
איך בעונה כזאת לא הבאנו את בן בנימין ועדי נמני?
(02-Aug-2015 15:30)Haziz23 כתב: [ -> ]איך בעונה כזאת לא הבאנו את בן בנימין ועדי נמני?

הם לא הוכיחו את עצמם מספיק, הם לא מספיק יציבים ובולטים , וחוץ מזה פיליפצ'וק לא מאשר, הוא לא מחזיק מהם.. ומעדיף לשלוח אותם לכפר יונה
(02-Aug-2015 13:55)אסףג כתב: [ -> ]

נ.ב

אסף ענית להודעה לא לך..
היה משחק סביר לשעה לתחילת העונה לדעתי לנבו אין מה לעשות בנתניה וחבל על הכסף כנ״ל לצערי גם טגה ובכסף הז להחתים חלוץ ועושה משחק

Sent from my iPhone using Tapatalk
(02-Aug-2015 15:36)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 15:30)Haziz23 כתב: [ -> ]איך בעונה כזאת לא הבאנו את בן בנימין ועדי נמני?

הם לא הוכיחו את עצמם מספיק, הם לא מספיק יציבים ובולטים , וחוץ מזה פיליפצ'וק לא מאשר, הוא לא מחזיק מהם.. ומעדיף לשלוח אותם לכפר יונה

לא כי עומר ורד הוכיח את עצמו מספיק. הם בכיף יכולים להיות בהרכב הראשון
נבו מזרחי לא צריך לפתוח בהרכב גם בקבוצה במצב קשה כמו שלנו.
כשחקן סגל שעולה מהספסל ,במכבי נתניה של 2015, יש לו כנראה מקום. הוא בסה"כ שחקן שעושה עבודה ולוחץ על הגנת היריב. אם גם ישפר את מנגנון הבקעת השערים שלו יהיה מאד נחמד....
ולפני שמישהו קופץ עם בוארון (ודי לחכימא...) . לא הוא לא עדיף עליו....
(02-Aug-2015 16:08)Haziz23 כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 15:36)ORENARIEL כתב: [ -> ]

לא כי עומר ורד הוכיח את עצמו מספיק. הם בכיף יכולים להיות בהרכב הראשון

די די כבר ההלקאה העצמית הזו, כל שחקן עם שערות ברגליים היה צריך ויכול לשחקן אצלנו, הדשא של השכן ירוק ובריא יותר וכו' וכו' כו'.
יאאלללה חפרתם, תנו לקבוצה להתניע ואז תביעו את דעתכם.
נ.ב: בן בנימין ועדי נמני שחקנים ממוצעים לליגת העל, לא טובים יותר מרומריו פירס ומעומר ורד בהתאמה.
(02-Aug-2015 16:08)אופיר34 כתב: [ -> ]נבו מזרחי לא צריך לפתוח בהרכב גם בקבוצה במצב קשה כמו שלנו.
כשחקן סגל שעולה מהספסל ,במכבי נתניה של 2015, יש לו כנראה מקום. הוא בסה"כ שחקן שעושה עבודה ולוחץ על הגנת היריב. אם גם ישפר את מנגנון הבקעת השערים שלו יהיה מאד נחמד....
ולפני שמישהו קופץ עם בוארון (ודי לחכימא...) . לא הוא לא עדיף עליו....

מנבו מזרחי אני יודע למה לצפות ( לכלום ושום דבר). על האחרים או במקרה המדובר, האחר, אני (וגם אתה) לא יודעים כלום, לכן הייתי רוצה לראות אותו משחק כדי "לתהות על קנקנו".
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's