מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנדריי מישצ'נקו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
תהיתי כבר על קנקנו ב 3 משחקי אימון שראיתי וצר לי להגיד לך (למרות השערים שכבש) שבקנקן אין מרטיני ,מכסימום קולה זירו....
נבו מזרחי לא יכול להיות חלוץ ב11,אך משוכנע שאם ישולב נכון(ולא בשיטת רוני לוי בסוף עונה שעברה),אפשר יהיה להנות מימנו.
(02-Aug-2015 18:45)אייל ס כתב: [ -> ]נבו מזרחי לא יכול להיות חלוץ ב11,אך משוכנע שאם ישולב נכון(ולא בשיטת רוני לוי בסוף עונה שעברה),אפשר יהיה להנות מימנו.

גם ב18/24 לא.
(02-Aug-2015 18:39)אופיר34 כתב: [ -> ]תהיתי כבר על קנקנו ב 3 משחקי אימון שראיתי וצר לי להגיד לך (למרות השערים שכבש) שבקנקן אין מרטיני ,מכסימום קולה זירו....

לדעתך ,לשחקן זר צריך לתת 4-5 משחקים רשמיים כדי להחליט , ואי אפשר לקבוע עפ"י 2-3 משחקי אימון (תתפלא שאפשר)
אבל לשחקנים צעירים מליגה נמוכה מספיק אימון אחד כדי להבין שיש בו רק קולה זירו..
שחקן טוב רואים אחרי עשר דקות. כך אני זוכר עם לוקמן. למרות שיש כאילו שלוקח להם זמן להתאקלם.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
בכול מקום נתניה מדברת על שחר הירש כדאי שיחשבו על תוכנית חילופית לא נראה שרוני ישחרר אותו

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא מבין את השחור ולבן לגבי שחקנים חדשים ובעיקר הזרים. יש שחקנים שהיו עונה אחת חלשים ועונה שניה פרחו! או בכלל לא הצליחו בקבוצה א׳ והצליחו בקבוצה ב׳. הרי זו תורה שלמה שקשורה בכל כך הרבה משתנים.
כשאתה מביא שחקן אתה צריך להאמין בו ולתת לו את הבטחון. אין כמעט אף זר שהיה אצלנו והיה מיד קונצנזוס ויש אפילו חילוקי ואפילו קיצוניים!
בעונה שעברה היה כאן בלם- בעיני אחד הגרועים שהיו כאן ויש כאלה שעד היום חושבים שהוא שחקן טוב שסתם סבל מחוסר מזל. אני גם לא מאשים אותם- הרבה מאיתנו בתחילת העונה ראו אותו ואת גבי והרגישו שמדובר בשחקנים טובים. אלה שאחרי משחק אחד אמרו שהם לא שווים כלום- אני מניח שכך הם עשו בנוגע ל- 90% מהזרים שנחתו כאן.
(02-Aug-2015 18:50)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 18:39)אופיר34 כתב: [ -> ]תהיתי כבר על קנקנו ב 3 משחקי אימון שראיתי וצר לי להגיד לך (למרות השערים שכבש) שבקנקן אין מרטיני ,מכסימום קולה זירו....

לדעתך ,לשחקן זר צריך לתת 4-5 משחקים רשמיים כדי להחליט , ואי אפשר לקבוע עפ"י 2-3 משחקי אימון (תתפלא שאפשר)
אבל לשחקנים צעירים מליגה נמוכה מספיק אימון אחד כדי להבין שיש בו רק קולה זירו..

אני אכן טוען ששחקן זר שמגיע למדינה חדשה ,שעוזב משפחה וחברים, שלא מכיר את השפה, שלא רגיל למזג האוויר, כן מגיע לו יותר קרדיט ויותר זמן התאקלמות משחקנים מקומיים אחרים. מעבר לזה, שמגיע שחקן חסר מושג את זה רואים ישר, לא צריך לא שלשה ולא ארבעה משחקים. מישצ'נקו ,גם אם תתהפך עשר פעמים באוויר הוא לא חסר מושג ולכן, בנוסף לכל מה שציינתי מגיע לתת לו את הזמן.

לגבי בוארון , ראיתי אותו 3 משחקים ובאמת שלא התרשמתי שממנו תבוא הישועה. נכון שהוא כבש שלשה או ארבעה גולים ,אבל לא ראיתי חלוץ 9 אמיתי . לא ראיתי כח ועוצמה שחלוץ רחבה צריך, לא ראיתי משחק ראש מדהים, לא ראיתי טכניקה יוצאת דופן או בקיצור מה שטוב לליגה א' טוב לליגה א'.... וכנראה שגם המאמן שלנו חושב ככה והוא ראה אותו יותר מה 3 משחקים שאני ראיתי.
(02-Aug-2015 20:58)עידן444 כתב: [ -> ]לא מבין את השחור ולבן לגבי שחקנים חדשים ובעיקר הזרים. יש שחקנים שהיו עונה אחת חלשים ועונה שניה פרחו! או בכלל לא הצליחו בקבוצה א׳ והצליחו בקבוצה ב׳. הרי זו תורה שלמה שקשורה בכל כך הרבה משתנים.
כשאתה מביא שחקן אתה צריך להאמין בו ולתת לו את הבטחון. אין כמעט אף זר שהיה אצלנו והיה מיד קונצנזוס ויש אפילו חילוקי ואפילו קיצוניים!
בעונה שעברה היה כאן בלם- בעיני אחד הגרועים שהיו כאן ויש כאלה שעד היום חושבים שהוא שחקן טוב שסתם סבל מחוסר מזל. אני גם לא מאשים אותם- הרבה מאיתנו בתחילת העונה ראו אותו ואת גבי והרגישו שמדובר בשחקנים טובים. אלה שאחרי משחק אחד אמרו שהם לא שווים כלום- אני מניח שכך הם עשו בנוגע ל- 90% מהזרים שנחתו כאן.

כהרגלך אתה נסחף. לא יצא לי עדיין לראות את נתניה השנה וגם לא יצא נגד ביתר כך שאין לי שום דעה על הבלם. לגבי שני הרומנים - הבנתי תוך כמה דק שמדובר בזוג שחקנים אפורים שלא קיים שום שוני בינם לבין מה שכבר היה לנו , רק שלעומת החומר המקומי הם קיבלו שכר בשמיים .
לגבי קאיודה ופירס היה אפשר לראות מייד שמדובר בשחקנים. כדורגל זה לא מדע טילים ולא צריך לראות עוד ועוד ועוד ואולי שוב שחקן כדי להבין עם מי יש לנו עסק. סגירה, ראית משחק, דריבל, דיוק, כישרון - מספיק משחק בודד.
נ.ב - נבו מזרחי מיותר לגמרי.

(02-Aug-2015 21:40)טל.מ כתב: [ -> ]
(02-Aug-2015 20:58)עידן444 כתב: [ -> ]לא מבין את השחור ולבן לגבי שחקנים חדשים ובעיקר הזרים. יש שחקנים שהיו עונה אחת חלשים ועונה שניה פרחו! או בכלל לא הצליחו בקבוצה א׳ והצליחו בקבוצה ב׳. הרי זו תורה שלמה שקשורה בכל כך הרבה משתנים.

כהרגלך אתה נסחף. לא יצא לי עדיין לראות את נתניה השנה וגם לא יצא נגד ביתר כך שאין לי שום דעה על הבלם. לגבי שני הרומנים - הבנתי תוך כמה דק שמדובר בזוג שחקנים אפורים שלא קיים שום שוני בינם לבין מה שכבר היה לנו , רק שלעומת החומר המקומי הם קיבלו שכר בשמיים .
לגבי קאיודה ופירס היה אפשר לראות מייד שמדובר בשחקנים. כדורגל זה לא מדע טילים ולא צריך לראות עוד ועוד ועוד ואולי שוב שחקן כדי להבין עם מי יש לנו עסק. סגירה, ראית משחק, דריבל, דיוק, כישרון - מספיק משחק בודד.
נ.ב - נבו מזרחי מיותר לגמרי.

ממש לא מסכים איתך. יש הרבה שחקנים טובים שלא מיד רואים את זה. וגם לא תמיד היכולת שלהם בתחילת הדרך בקבוצה משקפת את היכולות האמיתית שלהם. אתה מסתכל על זה ברמה של ילד בן 3. מי ששחקן אתה מיד רואה... מאיפה הבאת את זה?
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's