מכבי נתניה

גירסה מלאה: סקר: המאמן הבא של נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(29-Oct-2015 19:27)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(29-Oct-2015 18:46)אלון כתב: [ -> ]לאור כל הביקורות שישנם כרגע, את מי הייתם מביאים כמאמן? בואו נראה אם יש כאן קונזציוס על אחד כזה או כשברגע שימונה מאמן, גם יהיה פה עליהום על מקבל ההחלטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מה זה משנה הדעה של האנשים בפורום? יש פה מעט אנשים שפעילים..
חזרנו לנקודת ההתחלה כמו לפני שדורה הגיע.. תציץ קצת באשכול הזה של לפני 4 חודשים .. לא הרבה השתנה
מההתחלה חשבתי שדורה לא מתאים לנתניה בשום אופן , ומה שהיה איתו בעכו יהיה בדיוק גם בנתניה .. מקום אחרון במשך רוב העונה בפער גדול.. זה שבסיום הוא נשאר בליגה בדרך נס עם 5 נצחונות רצופים בסוף הליגה לא אומר כלום..

את מי אתה רוצה במקום?
אני אישית מעדיף את עטר , על פני כל מאמן ישראל אחר ...
גוטמן ואלישע לוי יכשלו פה , ואפילו קלינגר
אם היה אפשר להביא את רוני לוי אז זו היתה האפשרות השנייה
אני בעד להפסיק לעסוק בעניין המאמן. יש משחק קשה וחשוב ביום ראשון(יש כאן כאלה שחושבים שהסיכוי בו נמוך)- בואו נתרכז בזה. מספיק עם המאמן.
איך מתרכזים בזה ?

Sent from my iPad using Tapatalk
(29-Oct-2015 21:04)טל.מ כתב: [ -> ]איך מתרכזים בזה ?

Sent from my iPad using Tapatalk
המינימום זה להפסיק לדבר על מועמדים.
לראשונה מזה זמן רב יורשו האוהדים להכניס דגלי פריסה לאחר פגישה בין יו"ר המועדון, דורון אוסידון, לבין מפקד משטרת נתניה.

תודה רבה באמת.. יש סיכוי טוב שאם יהיה דגל פריסה שמו של דורה יתנוסס עליו..
אני אומר למנות את תקווה ובני לם כצמד המאמנים שיחליף את שלומי דורה אתם תראו אירופה בנתניה
(30-Oct-2015 11:37)ORENARIEL כתב: [ -> ]לראשונה מזה זמן רב יורשו האוהדים להכניס דגלי פריסה לאחר פגישה בין יו"ר המועדון, דורון אוסידון, לבין מפקד משטרת נתניה.

תודה רבה באמת.. יש סיכוי טוב שאם יהיה דגל פריסה שמו של דורה יתנוסס עליו..

הסיבה שאישרו זה כי מפקד התחנה הוחלף באחר והוא קצת יותר הגיוני מהקודם

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם אם אפסיד לב"ש אשאר בתפקיד", כך אמר דורה היום לרדיו דרום חצוף איפה הכבוד שלך מאמן גרוע ברמות

(30-Oct-2015 20:40)mordii2 כתב: [ -> ]גם אם אפסיד לב"ש אשאר בתפקיד", כך אמר דורה היום לרדיו דרום חצוף איפה הכבוד שלך מאמן גרוע ברמות

אתה היית מתפטר מהעבודה שלך אם לא היה לך משהו אחר ביד?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's