מכבי נתניה

גירסה מלאה: סקר: המאמן הבא של נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(30-Jun-2015 0:08)זאב רווח כתב: [ -> ]בהמשך העונה אם זה נכון נראה מי ישתין על מי אוסידון עלי או אני על אוסידון

ושוב יכול להיות שזה סתם בלון ניסוי

האפי ישראל יוצא לו שוב...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
היית אומר על פפ גוארדיולה או על אנריקה שלא יצעק מהקווים אורן ?

אתה ילד מה אתה מבין באימון ? אתה מושפע מכל שונאי נתניה שנמצאים כאן בפורום

כי מה זה מכבי נתניה מועדון מפואר אם לא השחקנים שעשו אותו מפואר ? מי האפסנאי עושה את המועדון מפואר ?

ואתה לא כיבדת את שחקני העבר

עטר ?? זה לא ההוא שעונה שעברה הוריד את הפועל חיפה שניצלה בזכות טל תנין ?
איזה יום שמח לי היום
בהמשך העונה יהיו לך הרבה הזדמנויות לשמוח משה
מישהו מהעיתונאים בסוף צודק,או זה שהכתיר את לם או את גילי או את בלבול או את דורה,בטח ובטח זה שרשם 7 מועמדים והכי הכי חשוב,תזכרו היכן קראתם את זה בפעם הראשונה.

ולא משנה מי יבחר,אני משוכנע שיקומו לו מתנגדים וצעקנים ומגדפים וזה שורש הרע אצלנו.
אני (אישית)מאחל הצלחה למי שלא יבחר(אפרופו המשתינים בקשת,או בהיסט צד(,הצלחתו,הצלחתנו.

הצלחה העונה,סיום בגרעון סביר(2 מיליון ש"ח) והשארות בליגת העל.
(30-Jun-2015 6:22)אייל ס כתב: [ -> ]מישהו מהעיתונאים בסוף צודק,או זה שהכתיר את לם או את גילי או את בלבול או את דורה,בטח ובטח זה שרשם 7 מועמדים והכי הכי חשוב,תזכרו היכן קראתם את זה בפעם הראשונה.

ולא משנה מי יבחר,אני משוכנע שיקומו לו מתנגדים וצעקנים ומגדפים וזה שורש הרע אצלנו.
אני (אישית)מאחל הצלחה למי שלא יבחר(אפרופו המשתינים בקשת,או בהיסט צד(,הצלחתו,הצלחתנו.

אני מסכים עם כל מילה.
(30-Jun-2015 6:22)אייל ס כתב: [ -> ]מישהו מהעיתונאים בסוף צודק,או זה שהכתיר את לם או את גילי או את בלבול או את דורה,בטח ובטח זה שרשם 7 מועמדים והכי הכי חשוב,תזכרו היכן קראתם את זה בפעם הראשונה.

ועדיין בכוח מכניסים את שמך בכל כתבה של פשכה שכל אנשי העסקים רוצים את לם .
ומעניין לעניין באותו עניין רציתי לשאול אייל חשבת אולי לחזור ולקחת ביחד עם אנשי עסקים רק את מחלקת הנוער לבנות אותה מחדש וככה לפגוע בסוחר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(30-Jun-2015 12:08)זיו פלם כתב: [ -> ]

ומעניין לעניין באותו עניין רציתי לשאול אייל חשבת אולי לחזור ולקחת ביחד עם אנשי עסקים רק את מחלקת הנוער לבנות אותה מחדש וככה לפגוע בסוחר ?

אמרו חז"לנו,מי שנכבה ברותחין נזהר בפושרין.
בעתיד אחרי שינקו את האורוות ואראה שיש דרך ויש רעיון מסדר ויש יציבות לא אפסול את הרעיון.
(30-Jun-2015 12:27)אייל ס כתב: [ -> ]
(30-Jun-2015 12:08)זיו פלם כתב: [ -> ]

אמרו חז"לנו,מי שנכבה ברותחיל נזבר בפושרין.
בעתיד אחרי שינקו את האורוות ואראה שיש דרך ויש רעיון מסדר ויש יציבות לא אפסול את הרעיון.

הבנתי כולי תקווה שזה

(29-Oct-2015 18:46)אלון כתב: [ -> ]לאור כל הביקורות שישנם כרגע, את מי הייתם מביאים כמאמן? בואו נראה אם יש כאן קונזציוס על אחד כזה או כשברגע שימונה מאמן, גם יהיה פה עליהום על מקבל ההחלטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מה זה משנה הדעה של האנשים בפורום? יש פה מעט אנשים שפעילים..
חזרנו לנקודת ההתחלה כמו לפני שדורה הגיע.. תציץ קצת באשכול הזה של לפני 4 חודשים .. לא הרבה השתנה
מההתחלה חשבתי שדורה לא מתאים לנתניה בשום אופן , ומה שהיה איתו בעכו יהיה בדיוק גם בנתניה .. מקום אחרון במשך רוב העונה בפער גדול.. זה שבסיום הוא נשאר בליגה בדרך נס עם 5 נצחונות רצופים בסוף הליגה לא אומר כלום..
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's