מכבי נתניה

גירסה מלאה: סקר: המאמן הבא של נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אורן אכזבת אותי קשות אתה מכולם בוגד בי כמו שאר האומללים האלו שראו בחיתולים כדורגל כשאני השתוללתי בטריבונה

כשדחפת בינואר בכל הכוח לא למכור את לארי קיודה זרמתי איתך ולא אמרתי לך שבגלל שאתה דוחף בכוח את קיודה אני רוצה שייכשל לשמוע את זה ממך אפילו בגיל שלי זה מסוכן

אני דוחף בכל הכוח כל שחקן עבר עובדה ששמחתי שרוני לוי בא למרות שלא רציתי שיוסי מזרחי יתפטר אבל בשביל רוני לוי ו+ הבונוס של רונן גבאי זה היה שווה לי המון

גם את דראפיץ' רציתי לראות מאמן בנתניה חבל שקטעו את המהלך ככה בהפתעה

אני מקווה מאוד שדבל'ה לנד יתמוך במינוי של בני לם כי הוא גם אחד התורמים

משה רצית את עטר ? מאיפה תשלם לו ? חחחח זה מאמן שלא מתכופף פחות ממליון שקל לעונה אלא אם כן זאת מכבי חיפה שעבד בפחות כסף , ולשלם כל כך הרבה על כשלון ?
מה הקשר לבגידה? כולנו אוהדי מכבי נתניה ורוצים בטובת הקבוצה
הבעת את דעתך לגבי בני לם וזה מספיק , למה אתה מכתיר אותו למאמן הכי טוב בארץ, ושאיתו יכול להיות רק טוב?
תהיה מציאותי הוא יכול להיות גם אכזבה קשה..
בני לם היה מועמד להיות מאמן גם ב 2005 , 2006 , 2012 וגם אחרי פיטורי יוסי מזרחי וגם עכשיו
למה לא מינו אותו עד היום?

ואתה שונא את עטר סתם בגלל סיבות הזויות , ולא שופט אותו מקצועית.
אבל זה בסדר לא לכולם צריכה להיות אותה הדעה
אורן בגדת בי וזה בלתי נסלח !!! הייתי אומר לך הגם אתה ברוטוס ?? אבל למה לדבר בלשון פלצנית ? בגדת בי בגדול

לתמוך בשחקן העבר היחידי שיכול לאמן העונה את נתניה ואף אוהד מניאק לא מוכן לתמוך בו כאילו כשזה לא להינצל מירידה או כשרצים למעלה למה להחליף ? בכל קדם עונה בשלושים שנה האחרונות אני רואה שהאוהדים יותר זונות מהכדורגלנים אלו מנשקי סמלים מזוייפים ואלו למי שבאמת מגיע תמיכה שנתנו לב ונשמה דם יזע ודמעות והביאו 5 אליפויות וגביע לא נמצא אוהד נורמלי אחד

טפו על הפרצוף שלכם
רווח, מאמן שמכבד את המקצוע שלו גם דורש שכר בהתאם.
70% מהמאמנים הסמרטוטים שיש בארץ כולל "שלושת המועמדים המופלאים" שמוכנים לאמן בכל מצב, בכל סכום ובכל קונסטלציה, העיקר להיות מאמנים בליגת העל.
אלא לא מאמנים מבחינתי.
(29-Jun-2015 23:53)זאב רווח כתב: [ -> ]אורן בגדת בי וזה בלתי נסלח !!! הייתי אומר לך הגם אתה ברוטוס ?? אבל למה לדבר בלשון פלצנית ? בגדת בי בגדול

לתמוך בשחקן העבר היחידי שיכול לאמן העונה את נתניה ואף אוהד מניאק לא מוכן לתמוך בו כאילו כשזה לא להינצל מירידה או כשרצים למעלה למה להחליף ? בכל קדם עונה בשלושים שנה האחרונות אני רואה שהאוהדים יותר זונות מהכדורגלנים אלו מנשקי סמלים מזוייפים ואלו למי שבאמת מגיע תמיכה שנתנו לב ונשמה דם יזע ודמעות והביאו 5 אליפויות וגביע לא נמצא אוהד נורמלי אחד

טפו על הפרצוף שלכם

נראה שהשלמת עם זה שבני לם לא יהיה המאמן וכל הקמפיין שלך ירד לפח...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אוסידון נפגש עם דורה, צפוי להתמנות למאמן נתניה דורון בן דור
פרסום ראשון: יו"ר נתניה נפגש עם מאמן הפועל עכו בעונה החולפת, השיחות יימשכו מחר. על פי ההערכות דורה יחליף את רוני לוי, מה שישאיר את ערן לוי (
אויש... כנראה שאוסידון משתין בקשת על זאב רווח
אופיר לדעתי בשוק ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
בהמשך העונה אם זה נכון נראה מי ישתין על מי אוסידון עלי או אני על אוסידון

ושוב יכול להיות שזה סתם בלון ניסוי
(29-Jun-2015 23:53)זאב רווח כתב: [ -> ]אורן בגדת בי וזה בלתי נסלח !!! הייתי אומר לך הגם אתה ברוטוס ?? אבל למה לדבר בלשון פלצנית ? בגדת בי בגדול

טפו על הפרצוף שלכם

תמיד הייתי בעד ראובן עטר , ותמיד ארצה שהוא יאמן פה , אצלי הוא במקום הראשון מכל המאמנים בארץ, יש לך בעיה עם זה?
ואם זה דורה או בני לם אז אני מעדיף את בני לם לתת עדיפות לשחקן עבר מפואר (רק בתנאי ששלא יצעק מהקווים כמו בנוער ובחופים)
בתכלס, מסכן מי שיהיה מאמן נתניה העונה.. לא יהיה לו קל מכל הבחינות
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's