מכבי נתניה

גירסה מלאה: סקר: המאמן הבא של נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(29-Jun-2015 20:59)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(29-Jun-2015 20:53)אלון כתב: [ -> ]
(29-Jun-2015 20:38)פיליפצוק כתב: [ -> ]רק ראובן!

אוי הברוך...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מי שבאמת מבין בכדורגל , יכול להעריך את ראובן עטר שעשה ניסים עם הסגל שקיבל..
עובדה שאייל סגל מעריך אותו מאוד , ולדעתי הוא היה רוצה לראות אותו בנתניה.

אלון אם אתה לא אוהב אותו בגלל שיטת המשחק, אז תדע לך שעם הזמן אתה משתפר ומבין ומשנה דברים , בדיוק כמו שגוטמן לפני נתניה היה סתם עוד מאמן ותראה איפה הוא היום
איך אפשר להגיע ממצב שכל האוהדים שונאים אותך ורוצים שתעוף מפה כמה שיותר מהר למאמן הכי טוב בארץ? (רק בזכות האליפויות בהפועל ת"א, ללא זה הוא סתם עוד מאמן)

ראיתי איך הצליח מחוץ לנתניה ובעיקר בשנתיים האחרונות אצל 2 החיפאיות, שם קיבל את כל שרצה.
בנתניה שיחק לו המזל בעונתו האחרונה במגרש סופג הנקודות. יותר מזה לא ראיתי ממנו הרבה, לא שיטה ולא כלום. היה, נגמר וטוב שנגמר. נקסט.

אלון ושאר "הפרופסורים" פה יכולים ליילל עד מחר.
עם תוצאות אף אחד לא יכול להתווכח.
אם משחקים בימי חול, רק רובן...

שתסבלו משעמום
רק בני לם לצערי כאן התרגלתם לבינוניות " רק להישאר ליגה " אני רוצה את בני לם כדי שהשנה יבנה ושנה הבאה אליפות !!!
השנה עם בני לם נגיע לפליאוף העליון שנה הבאה עם בעלים תותח נביא את האליפות השישית

פיליפצ'וק אתה לא אשם לימדו אותך להעריך מקום שני אותי לימדו רק מקום ראשון בליגה !!!

האמת זה גם כספי ציבור ברובו ולציבור יש מה וזכות לבקש ולהזדהות

אז זאב זלצר + בני לם זה 2 תותחי על , כל הזמן רציתם שצעירים יתקדמו ויהיה לנו שחקני בית אז זאב זלצר כל חייו האמין בצעירים וקידם צעירים ובני לם כל תקופתו כמאמן עם צעירים אז תגידו תודה ששניהם יהיו מאמני הקבוצה שלנו ומאוד הייתי רוצה שגם שלום תקווה או משה גריאני או כל שחקן עבר אחר יהיה עוזר המאמן של בני לם
(29-Jun-2015 21:44)זאב רווח כתב: [ -> ]רק בני לם לצערי כאן התרגלתם לבינוניות " רק להישאר ליגה " אני רוצה את בני לם כדי שהשנה יבנה ושנה הבאה אליפות !!!
השנה עם בני לם נגיע לפליאוף העליון שנה הבאה עם בעלים תותח נביא את האליפות השישית

פיליפצ'וק אתה לא אשם לימדו אותך להעריך מקום שני אותי לימדו רק מקום ראשון בליגה !!!

האמת זה גם כספי ציבור ברובו ולציבור יש מה וזכות לבקש ולהזדהות

אז זאב זלצר + בני לם זה 2 תותחי על , כל הזמן רציתם שצעירים יתקדמו ויהיה לנו שחקני בית אז זאב זלצר כל חייו האמין בצעירים וקידם צעירים ובני לם כל תקופתו כמאמן עם צעירים אז תגידו תודה ששניהם יהיו מאמני הקבוצה שלנו ומאוד הייתי רוצה שגם שלום תקווה או משה גריאני או כל שחקן עבר אחר יהיה עוזר המאמן של בני לם

רווח, בני לם ייקח אליפות עם נתניה במיקרונזיה אולי.
צא צא מהזיה שלך.
זאב מה אתה יודע על בני לם בתור מאמן? , למה אתה כל כך בטוח שהוא טוב לנתניה והוא יצליח?
נחיה ונראה משה בנתיים כל מה שאמרתי צדקתי
בני לם יבנה העונה קבוצה במינימום כסף הרבה צעירים
נגיע לפליאוף העליון לפני מחזור 25

עונה הבאה לאור ההצלחה בנתניה ראשת העיר תביא בעלים שישקיע כסף טוב ובני לם יוביל אותנו לאליפות שישית
ומשה תאמין לי מעל שעתיים לא עישנתי סיגארה
רק בגלל שאתה דוחף את בני לם בכוח , אני מתחיל לשנוא אותו ולא רוצה שיאמן פה
ואם הוא יאמן פה ארצה שהוא ייכשל ויעוף מפה
ושתדע שלא היתה לי בעיה שהוא יאמן פה , דווקא מגיע לו צ'אנס
(29-Jun-2015 23:06)זאב רווח כתב: [ -> ]נחיה ונראה משה בנתיים כל מה שאמרתי צדקתי

עונה הבאה לאור ההצלחה בנתניה ראשת העיר תביא בעלים שישקיע כסף טוב ובני לם יוביל אותנו לאליפות שישית

יש לי הרגשה שהקמפיין שלך הולך להסתיים באכזבה ולכן אתה מנסה לדחוף את בני לם בכל הכח. לא נורא, אולי בפעם הבאה...

(29-Jun-2015 23:09)אלון כתב: [ -> ]
(29-Jun-2015 23:06)זאב רווח כתב: [ -> ]נחיה ונראה משה בנתיים כל מה שאמרתי צדקתי

יש לי הרגשה שהקמפיין שלך הולך להסתיים באכזבה ולכן אתה מנסה לדחוף את בני לם בכל הכח. לא נורא, אולי בפעם הבאה...

כנראה שנשאר עם צמד חמד לם את זלצר
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's