מכבי נתניה

גירסה מלאה: קאיודה נמכר!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
העיניין הוא שקאיודה טען כביכול שיש לו חוזה מול אלי שגב,אה ממה כנראה שזה משהו שהיה בין שגב לקאיודה ולא הופקד בשום מקום....
יוסי מאור יכול היה לפתור פה כמה מאות אלפים, שם כמה מאות אלפים... פה מיליון, שם 2 מיליון... וזהו...
כבר רמזו שהוא נכנס למועדון כדורגל כדי לתרום ולהשקיע מיליון או שניים בעונה, לבנות ולנהל משהו בפרופורציות נכונות ומתאימות לכיסו וממש לא מתכוון לאבד את כל הונו עבור קבוצת כדורגל ובטח לא לכסות חובות שאחרים יצרו. הכעס שלי עליו הוא ש"האחרים" האלה זה שותף שיחד איתו הוא הגיע למועדון.
ככה זה שיש לילד בן 21 מליון יועצים . אלי שגב עשה נזקים למכבי נתניה שאפילו תשובה לא יוכל לתקן
חטב היקר וגם אחרים.
ככל שקאיודה קיבל התחייבות מהנוכל שגב, לתשלום נוסף, מה שנקרא בעברית צחה ״שחור״, איך בדיוק אתה רוצה שהקבוצה תשלם לו ובאותה מידה לא לעבור על תקנון הבקרה התקציבית בנושא חוזה כפול?
וזה כנראה לא בלדב, זה הכלב הנוכל ....
החיים פשוטים. עכשיו אני אשמח לשמוע אותך, פרודוקטיבית, איך פותרים?
(07-May-2015 16:39)mordii2 כתב: [ -> ]ככה זה שיש לילד בן 21 מליון יועצים . אלי שגב עשה נזקים למכבי נתניה שאפילו תשובה לא יוכל לתקן
יוכל...
אפילו בקלות...
אבל מה לעשות שאין רצון...

מיץ' גולדהאר מכר לפני שבוע-שבועיים חברה שלו במיליארד וחצי דולר! זה אפילו לא נכנס לי במחשבון באייפון כשניסיתי לחשב כמה פעמים נכנסים 10 מיליון ש"ח בתוך מיליארד וחצי דולר... אז עשיתי על דף וגיליתי שזה פי 500...
ואומרים שתשובה וגולדהאר זה אותו סדר גודל...
לא נראה שמדובר בחוזה כפול כי גם הגברת זיני קאיודה יודעת שבמקרה של חוזה כפול שני הצדדים נפגעים...
שישלמו לו מכסף פרטי ואחרי שיבצעו את החובות יזכו להנות מכספי מכירתו...
בדיוק אני פודה קרן השתלמות ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
כוס אמו איפה היינו ב-7/5/14
ואיפה אנחנו אנחנו היום ...
מאיגרא רמה לבירה עמיקתא....
מתי לכל הרוחות נחזור לדבר על כדורגל ...מרגיש כמו יועץ משפטי או רואה חשבון...
חוק הגנת השכר נועד להסדיר כללים למועד תשלום השכר, וקובע כי עיכוב בשכר של עובדים הוא עבירה פלילית ומאפשר הטלת קנס כספי על המעביד.

איך נוצר מצב ששגב לא מועמד למשפט, ולא מחייבים אותו אישית לשלם , הוא הרי התחייב על התקציב הגבוה הזה , לא יכול להיות מצב שבעלים של חברה/קבוצה יגרום לבור של 16.5 מיליון וילין שכר ולא יעשו לו כלום?
איך חוקית הוא יצא נקי מכל הסיפור הזה ולא מחוייב לשלם אפילו שקל , ומישהו אחר צריך לבוא במקומו ולשלם את מה שהתחייב ??????
כל נכסיו וכל עסקיו הפרטיים מוגנים , ומי שצריכה לשלם ולסבול זו ה"קבוצה" שנשארה ללא בעלים תומך.
בבקשה אם מישהו יכול לענות לי על השאלה הזו שנשאלה בעבר ולא קבלתי תשובה ברורה...

יש חוזים עם השחקנים ומי שחתום עליהם הפר אותם נגד החוק, במדינה מתוקנת לא יכול לקרות מצב כזה, בעל החוב יהיה חייב לשלם אפילו פריסה לכמה שנים במידה והוא חסר אמצעיים.

והיתה גם ידיעה ש"מאור, על פי גורמים בנתניה מחזיק בהסכם מול שגב שלפיו אין לו אחריות על שום התחייבות והמניות הן פורמליות בלבד"

בדיוק כמו שנעשה לבעלי בית"ר שבית הדין חייב אותו אישית לשלם:
"שופט בית הדין האזורי לעבודה בירושלים, אייל אברהמי, פסק היום (ד') כי על בעלי בית"ר ירושלים בכדורגל, אלי טביב, לשלם את שכר שחקני הקבוצה עד סוף חודש יוני."

עבור השבוע הראשון של ההלנה, יתקבל פיצוי בסך חמישה אחוזים מסכום השכר המולן. למשך יתר הזמן הפיצוי יהיה בגובה עשרה אחוזים מהשכר.
ניתן לחשב גם את הפרשי ההצמדה על כל תקופת ההלנה, בתוספת עשרים אחוזים על הסכום הכולל של השכר המולן והפרשי ההצמדה.
במקרה והשכר הולן לתקופה קצרה מחודש ימים, יחושב באחוז היחסי מתוך העשרים אחוז הכוללים.

לדוגמה, אם השכר החודשי של עובד הוא 5,000 ₪, עבור חודש של עיכוב, הוא יקבל סכום בסך 7,250 ₪, הכולל את השכר והפיצוי. לאחר חצי שנה של הלנה הוא יקבל 17,750 ₪ ולאחר שנה 31,250 ₪.

הזכות לפיצויי הלנת שכר תתיישן אם לא הוגשה תביעה לבית דין אזורי, תוך שנה מהיום בו רואה העובד את השכר כמולן, או תוך 60 ימים, מהיום בו קיבל העובד את השכר הקשור לפיצוי.
איזה ברדק הקבוצה הזו ....שחקנים שלא רוצים לחזור לאימונים קאיודה שטוען שדופקים אותו והוא יראה לכולם ... מעניין מה שגב הבטיח לו מסכום המכירה ועל איזה קרח הוא רשם את זה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's