מכבי נתניה

גירסה מלאה: קאיודה נמכר!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(07-May-2015 14:10)mordii2 כתב: [ -> ]נו באמת חברה שוב חוזר הניגון כול פעם שיש משבר קופץ התורן ומדבר על קבוצת אוהדים שיעזרו ושיתנו כסף ויקבלו החלטות וכו (לקובי בלדב יש קרחת מרוב אנשים שרצו להקים קבוצות אוהדים ) אפילו מתנה לחג לא הצליחו האוהדים להסוף בקושי 3000 שח . ומספיק עם הסיפורים על אלפי אוהדים הם באים רק במקרים מאוד מיוחדים .
הלואי שמאור ועוד קבוצת רוכשים קטנה יקנו אותנו יבנו קבוצה למקומות 6 עד 12 ומדי פעם חצי גמר ונגיד תודה

מורדי,התורן בחר לענות לך.....
את דעתי על קבוצות האוהדים אמרתי לא מעט,יספרו לך איציק כהן ואופיר וכל האחרים.
מההכרות שלי עם אוהדים אחרים(של מכבי נתניה) שחלקם עובד ימים כלילות(גם היום) בהתנדבות ובהתחשב במצב הנוכחי שאין מושיע(ולא רואה באופק מושיע רציני),התקווה האחרונה שלנו(עד בוא המושיע/משיח/שתי האפשרויות),היא אוהדי הקבוצה מהחתכים הסוציואקונומיים השונים.
(07-May-2015 14:16)אייל ס כתב: [ -> ]
(07-May-2015 14:10)mordii2 כתב: [ -> ]נו באמת חברה שוב חוזר הניגון כול פעם שיש משבר קופץ התורן ומדבר על קבוצת אוהדים שיעזרו ושיתנו כסף ויקבלו החלטות וכו (לקובי בלדב יש קרחת מרוב אנשים שרצו להקים קבוצות אוהדים ) אפילו מתנה לחג לא הצליחו האוהדים להסוף בקושי 3000 שח . ומספיק עם הסיפורים על אלפי אוהדים הם באים רק במקרים מאוד מיוחדים .
הלואי שמאור ועוד קבוצת רוכשים קטנה יקנו אותנו יבנו קבוצה למקומות 6 עד 12 ומדי פעם חצי גמר ונגיד תודה

מורדי,התורן בחר לענות לך.....
את דעתי על קבוצות האוהדים אמרתי לא מעט,יספרו לך איציק כהן ואופיר וכל האחרים.
מההכרות שלי עם אוהדים אחרים(של מכבי נתניה) שחלקם עובד ימים כלילות(גם היום) בהתנדבות ובהתחשב במצב הנוכחי שאין מושיע(ולא רואה באופק מושיע רציני),התקווה האחרונה שלנו(עד בוא המושיע/משיח/שתי האפשרויות),היא אוהדי הקבוצה מהחתכים הסוציואקונומיים השונים.
אייל הלואי והחלום שלך יתגשם אבל בוא נחזור למציאות תזכר בעונה שיאמר עזב בדיוק אותם קולות היו ומה קרה כלום . תזכר בעונה שלפני הירידה אותם קולות הקימו קבוצה אמרו יביאו משקיע וכו ובסוף כלום נעלמו (אפילו את הדמי מנוילא הצליחו לקחת ) יש עשרות אוהדים שנותנים את הלב הנשמה לנתניה אבל מהקמת קבוצה שיהיה לה כוח ומשקל המרחק גדול . לצערי אז אני ימשיך לקנות 4 מנויים כול שנה כבר חמש שנים למרות שרק אני הולך וכול אחד יתרום כפי יכולתו
מורדי,שים לב לניואנס/לצליל/לרוח הדברים,מכבי נתניה זקוקה לארגון אוהדים שיונהג ע"י אוהדים בעלי יכולות שאין להם דבר וחצי דבר ברווח אישי מההתארגנות,למעט טובת מכבי נתניה.
זה לא היה ב10 שנים האחרונות......
כשאני כותב שאני מוכן לעזור(ולנסות לגרום לחברי לעזור) זה יקרה רק מול אנשים רציניים שלא מחפשים לעצמם "סידור עבודה"/כותרות/קוקטליים,מאלו שבעת בחיי די
והותר.
ואם אפשר לחזור רגע לנושא המקורי ... הגברת קאיודה עושה שרירים .. לדעתי פשוט רוצה את הכרטיס חופשי ואם נתניה חייבת להם כסף זה מה שיקרה בסוף.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07-May-2015 14:25)אייל ס כתב: [ -> ]מורדי,שים לב לניואנס/לצליל/לרוח הדברים,מכבי נתניה זקוקה לארגון אוהדים שיונהג ע"י אוהדים בעלי יכולות שאין להם דבר וחצי דבר ברווח אישי מההתארגנות,למעט טובת מכבי נתניה.
כשאני כותב שאני מוכן לעזור(ולנסות לגרום לחברי לעזור) זה יקרה רק מול אנשים רציניים שלא מחפשים לעצמם "סידור עבודה"/כותרות/קוקטליים,מאלו שבעת בחיי די
והותר.
הלואי שתצליח
(07-May-2015 14:25)אייל ס כתב: [ -> ]מורדי,שים לב לניואנס/לצליל/לרוח הדברים,מכבי נתניה זקוקה לארגון אוהדים שיונהג ע"י אוהדים בעלי יכולות שאין להם דבר וחצי דבר ברווח אישי מההתארגנות,למעט טובת מכבי נתניה.
והותר.

אייל, אתה בונה מגדלים באויר על ארגון אוהדים, אבל יש בעיה אחת שבגללה אין סיכוי שזה יתממש.
בבקרה מישהו חייב לתת ערבויות. וברגע שמישהו יתן ערבויות הוא ידרוש, ובצדק, שליטה מלאה על ניהול הקבוצה ועל ההתחיבויות. לכן, שום ארגון אוהדים לא יקבל אופצייה לנהל אף קבוצה. התארגנות של כמה אוהדים שיחתמו על ערבות ויתנו לארגון לנהל, זו פנטזייה שלא תקרה.
(07-May-2015 14:42)arika כתב: [ -> ]
והותר.

אייל, אתה בונה מגדלים באויר על ארגון אוהדים, אבל יש בעיה אחת שבגללה אין סיכוי שזה יתממש.
בבקרה מישהו חייב לתת ערבויות. וברגע שמישהו יתן ערבויות הוא ידרוש, ובצדק, שליטה מלאה על ניהול הקבוצה ועל ההתחיבויות. לכן, שום ארגון אוהדים לא יקבל אופצייה לנהל אף קבוצה. התארגנות של כמה אוהדים שיחתמו על ערבות ויתנו לארגון לנהל, זו פנטזייה שלא תקרה.

אעשה לך את החיים פשוטים...במשך 3 שנים,כולל בעונה הראשונה של שגב,אני נתתי את הערבויות לבקרה....ומעולם לא בקשתי שליטה/חצי שליטה/שמינית שליטה.
ויש עוד אוהדים שלא מחפשים להופיע במדורי הרכילות ובאתרי האינטרנט,אך ישמחו שהקבוצה תיהיה נקיה מסודרת ומנוהלת היטב.
(07-May-2015 14:58)אייל ס כתב: [ -> ]
(07-May-2015 14:42)arika כתב: [ -> ]
והותר.

אעשה לך את החיים פשוטים...במשך 3 שנים,כולל בעונה הראשונה של שגב,אני נתתי את הערבויות לבקרה....ומעולם לא בקשתי שליטה/חצי שליטה/שמינית שליטה.
ויש עוד אוהדים שלא מחפשים להופיע במדורי הרכילות ובאתרי האינטרנט,אך ישמחו שהקבוצה תיהיה נקיה מסודרת ומנוהלת היטב.

ניצלת בזמן ....
שומע את קאיודה כעת...
הבחור פגוע עד עמקי נישמתו...
לדעתי גם הסיפור איתו הולך להתפוצץ לנו בפנים ולא נראה עליו שקל...
וואו מה שקורה לנו!
בחלומות הגרועים ביותר לא נראה לי שמישהו דמיין שמועדון כדורגל יכול להיקלע למצב כמו שלנו!
שמעתי את הסוף ... אתה יכול לתת יותר פרוט ? משהו כמו יש לו הסכם פרטי מול אלי שגב ??
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's