שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת מקצועי
16-Mar-2017, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Mar-2017 על ידי 11:28 עידן444.)
הודעה: #41
קצת מקצועי
לא כל כך היה לי זמן אתמול להגיב.
כמובן שתמיד תענוג לקרוא את הדברים של עדי ולמעשה ציפיתי שהדברים האלה כבר יקרו מזמן- בטח לאור הרכות שלנו באמצע- הירידה ביכולת של ניקו ועלי, הניפוי של אביב מההרכב- לפעמים בגלל פציעה ולפעמים בגלל סיבות לא ברורות(לפנות מקום לקוגבנייה שצריך לפנות מקום בהתקפה?), וההפיכה של גזל לנער פוסטר.
ההגנה שלנו ממש לא נחלשה. היא אותה הגנה שבזכות ה״מטריה״ שהיא קיבלה משלישית קישור שמורכבת מתוך ניקו, אביב, עלי וגזל(כשקוגבנייה יכול להיות יותר בשטחים שמסוכנים ליריב ופחות מסוכנים לנו...)- כל משחק ההגנה היה טוב יותר- גם עם דנון שלוחץ ובדש שאף פעם לא הסכמתי עם זה שהוא אפטי- להפך! לדעתי הוא לוחץ טוב, ודיא שכשרואה את ערן מתהלך כמו פרימדונה זה משפיע גם על רמת ההשקעה שלו בהגנה(והאמת? אם נורא מתאמצים- אפשר להבין אותו)- המשחק הגנה שלנו כולו החל עם לחץ הרבה יותר גבוה וקבוצות היו פוגשות את דין גל 1-3 פעמים במשחק. בתקופה האחרונה אנחנו מקבלים לפחות 2 וגם אומרים תודה שהיריבה החמיצה עוד כמה מצבים.
אם סלובו ושי מאמינים במשחק לחץ למה הם לא משחקים עם שחקנים שמתאימים לזה? במשחקים האחרונים משחק הלחץ של נתניה מסתכם בבודדים- פה ויסמן לוחץ, שם דיא לוחץ, מידי פעם עלי וניקו יוצאים ללחוץ(וכשקוגבנייה הוא זה שמשלים אותם זה יוצר וואחד מזדרון!)- לא אפקטיבי בעליל!
אף אחד לא מבקש להמציא את הגלגל- פשוט לחזור למה שעבד!

וחייב להוסיף משהו בנושא המגן הימני- אם יש משהו שאני שונא בכדורגל הישראלי זו התופעה של הפיכת בלמים למגינים(כן, שמעתי שסייף פאדול שיחק גם מגן- זה רק מדגיש שהחשיבה עקומה גם בנוער- זה שחקן שיכול להיות מגן? אולי בקבוצה שכל הזמן מתגוננת וגם זה בקושי...).
לא יותר הגיוני לקחת שחקן עם מהירות ואוריינטציה התקפית- רצוי צעיר- וללמד אותו להיות מגן?
יאמר לזכות לא מעט משתמשים כאן(כשאלדד מוביל את הקו הזה אאל״ט) שהם העלו את האופציה הזו מזמן-
משה גלאם, אלון חרזי, אבי כהן הירושלמי, נגואן גרייב, עופר טלקר, אורי אוזן ועוד(אאל״ט אפילו שלמה שירזי שלא זכיתי לראות משחק בלייב)- כולם היו שחקני התקפה והפכו אותם למגינים מעולים- הכי טובים שדרכו כאן.
בלמים שהפכו למגינים? אם קלמי סבן זו הדוגמה הכי מוצלחת שעולה לי לראש(וזה פשוט כי מראש לא ברור לי איך הוא היה בלם...)- אז כנראה שההסבה הזו לא כזו מוצלחת וזה מאוד הגיוני-
בלמים הם לרוב מגושמים יותר, כבדים יותר, פחות טכניים- אז נכון שהם בקטגוריה של ״שחקני הגנה״ אבל מה לעשות שבקבוצה יוזמת מגן נדרש להרבה יותר מרק להגן ונושא המהירות הוא קריטי למגן מודרני?
אפילו שון ויסמן יכול היה לעשות את התפקיד הזה יותר טוב מסייף פאדול. וגם עלי מוחמד מגן יכול להפוך לסוג של עופר טלקר עם המהירות והיציאה מהמקום שלו(אני לא מוותר על עלי בקישור כל כך מהר- רק נותן חומר למחשבה).
יאללה ויקי! תחזור כבר!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like עידן444's post:
lironb62 (1616-0303-2017201720172017), עדיאלבז (1818-0303-2017201720172017)
16-Mar-2017, 11:58
הודעה: #42
RE: קצת מקצועי
אני חושב שחייב להיות יצירתי ולשנות תפיסה...
3 בלמים- ורגוץ שינה פדול (ז'ידנוב)
כנפיים - אביב ודנון
קשרים- עלי ואולסק באמצע , בצדדים שון וקוגבנייה (אם דיא לא היה פצוע...)
שחקן חופשי - ערן
9- דיין (בדש)
זו קבוצה שלמעט ערן כולם רצים כולם נלחמים יש צורך במשמעת טקטית בעיקר מאביב ודנון וחייב לעשות איתם שיחה על התלהבות יתר והימנעות מצהובים מיותרים.
לא רואה הרכב טוב מזה כרגע ...
16-Mar-2017, 12:06
הודעה: #43
(16-Mar-2017 11:58)דוד חטב כתב:  אני חושב שחייב להיות יצירתי ולשנות תפיסה...
3 בלמים- ורגוץ שינה פדול (ז'ידנוב)
כנפיים - אביב ודנון
קשרים- עלי ואולסק באמצע , בצדדים שון וקוגבנייה (אם דיא לא היה פצוע...)
שחקן חופשי - ערן
9- דיין (בדש)
זו קבוצה שלמעט ערן כולם רצים כולם נלחמים יש צורך במשמעת טקטית בעיקר מאביב ודנון וחייב לעשות איתם שיחה על התלהבות יתר והימנעות מצהובים מיותרים.
לא רואה הרכב טוב מזה כרגע ...

לדעתי זה בדיוק עונה על ההגדרה "להמציא את הגלגל" וסוג של "לאבד את הראש"- משהו שאין בו צורך.
אם עד היום לא עבדו על משחק עם שלושה בלמים לא הגיוני באמצע מרץ להתחיל לרוץ עם שיטה שדורשת תאום ותרגול יותר משיטות אחרות.
באופן ספציפי- אביב שחקן די איטי ולדעתי ממש לא מתאים להיות באגף.
16-Mar-2017, 13:57
הודעה: #44
דנון הרפתקן ומשתולל אביב לא מספיק מהיר = אגפים פרוצים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Mar-2017, 16:02
הודעה: #45
לעטר היה רעיון להפוך את נור ביסאן למגן. זה נקרא לחשוב מחוץ לקופסא.
ולא ברור למה באין מגן ימני מחליף עאמר מסארווה שוחרר- גם עבורו זו היתה יכולה להיות הזדמנות לפרוץ.
קיבל הזדמנות אחת משלומי דורה דווקא בצד שמאל נגד ב"ש בגביע הטוטו- הוא היה נורא- וזהו? גמר את הקריירה?
16-Mar-2017, 16:28
הודעה: #46
(16-Mar-2017 16:02)עידן444 כתב:  לעטר היה רעיון להפוך את נור ביסאן למגן. זה נקרא לחשוב מחוץ לקופסא.
ולא ברור למה באין מגן ימני מחליף עאמר מסארווה שוחרר- גם עבורו זו היתה יכולה להיות הזדמנות לפרוץ.
קיבל הזדמנות אחת משלומי דורה דווקא בצד שמאל נגד ב"ש בגביע הטוטו- הוא היה נורא- וזהו? גמר את הקריירה?

נראה לי שכתבו בפורום על פציעות שהיו לו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
16-Mar-2017, 16:43
הודעה: #47
(16-Mar-2017 16:28)yaron73 כתב:  
(16-Mar-2017 16:02)עידן444 כתב:  לעטר היה רעיון להפוך את נור ביסאן למגן. זה נקרא לחשוב מחוץ לקופסא.

נראה לי שכתבו בפורום על פציעות שהיו לו.

למי מהם?
שניהם משחקים העונה.
16-Mar-2017, 17:04
הודעה: #48
שניהם שחקנים פציעים שלא משחקים בד"כ חצי עונה בגלל פציעות עאמר הוא בהחלט אכזבה אחרי שהיה שחקן נבחרת ונראה שהדרך להצלחה סלולה, הוא התאדה לתחתית ליגה א וכנראה כבר לא יחזור, נור הוא בכלל הפצוע האנגלי שקיבל שכר בד"כ מביטוח לאומי גם הוא בליגה א הבנתי שקצת משחק בזמן האחרון ואפילו כובש.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
16-Mar-2017, 17:11
הודעה: #49
[quote='טל.מ' pid='65761' dateline='1489658247']
דנון הרפתקן ומשתולל אביב לא מספיק מהיר = אגפים פרוצים.
[/quo

סתם שאלה ממי בדיוק אתה חושש ? איציק כהן
רוב קבוצות הליגה הלאומית משחקות עם חלוץ אחד...
אני רוצה לוחמים , מהירים וטכניים וכולם בהרכב הזה פרט לערן עונים על מה שאני מחפש...
אני רוצה להתנפל על קטמון מהדקה הראשונה...
16-Mar-2017, 17:38
הודעה: #50
קשה מאוד לשחקנים צעירים שירדו לליגה נמוכה בעקבות פציעה או ירידה ביכולת לחזור חזרה לליגה בכירה. לרוב הם ידשדשו בליגות נמוכות עד לפרישה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים