שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת מקצועי
15-Mar-2017, 11:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 16:46 עדיאלבז.)
הודעה: #1
קצת מקצועי
לקראת סוף הסיבוב הראשון נכנסו לסוג של "משברון".
ערן נפצע, ומיד אחריו גם ניקו (אחרי תיקול מגעיל של גיא דיין).
סיימנו בתיקו בעפולה, במשחק מגעיל, וגנבנו תיקו מאחי נצרת (אחרי שהובילו כאן כבר בשני שערים).
אחרי המשחק הזה כתבנו, שבכדי לצאת מהמצב הזה, צריך לעשות דברים אחרת... ואז הגיעו המשחקים מול קטמון, ראשון לציון, והפועל פ"ת בהם נעשה שינוי משמעותי בחלק הקדמי:
במקום ערן ובדש, שקיבל עד אז קרדיט גדול, הוכנסו להרכב רועי דיין וניסן דנון.
בנוסף, דידייה קוגבינייה הוסט לחלק הקדמי, כחלק משלישיית ההתקפה.
אביב ועלי שיחקו כשני קשרים אחוריים שבונים את ההתקפות, ודיא קיבל את המפתחות להיות השחקן החופשי.
כמו כן, רביד גזל חזר לשחק תפקיד משמעותי במשחקים האלה (בעיקר מול פ"ת, עכו ורמת גן).
כאן הגיעה תקופה של חמישה ניצחונות רצופים - קטמון, ראשון לציון, הפועל פתח תקווה, עכו, שעריים ועוד תיקו בחוץ מול רמת גן (שזו תוצאה טובה מאוד, מבחינתנו).
בתקופה הזו, רועי דיין הוכיח שהוא אפקטיבי יותר מבדש (בכל הקשור לתרומה למשחק הקבוצתי, ולא בהכרח במספרים), קוגבינייה אפקטיבי יותר כשהוא משוחרר למעלה (זוכרים את המבצע האישי בגול השוויון מול נצרת?), ודיא היה בעל הבית האמיתי, בלי "שותפים".
גם רביד הוכיח שיש לו נסיון, ברגליים ובראש, שזה משהו מאוד חשוב במאבקי עלייה, במרכז המגרש - זוכרים את יעקב שוורץ ב99'? את שלו מנשה ב2013?
אז אולי הפתרון ל"נסיגה" הנוכחית, בתוצאות ובכדורגל שאנחנו מציגים, נמצא אצלנו בספסל?
אולי, אם השחקנים שהוכחו כאפקטיביים יותר - רועי, רביד וניסן יחזרו לקבל דקות משמעותיות - ושחקנים כמו סייף, ברק, ערן פשוט יחכו להזדמנות על הספסל - נראה כדורגל אחר?
והערך המוסף של התקופה הנוכחית זו העובדה שיש לנו את שון וייסמן - שחקן עם מהירות וכח שהיה רק בשלבי החלמה ב"משברון" הקודם, ועכשיו יכול להיות משמעותי הרבה יותר...
חפרתי, ואין לי ספק שברדראפיץ' מבינים כדורגל הרבה יותר ממני (הם אלו שמצאו את הפתרונות שהצגתי כאן), ואתם מוזמנים לתת לי בראש בחזרה Shy
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Mar-2017, 11:26
הודעה: #2
קצת מקצועי
שילכו על זה, שילכו על משהו , שירכיבו את שושן בתור מגן שמאלי.. אבל הם עושים שינויי מערך רק כתוצאה מפציעות ולא כתוצאה מיכולת ולכן 7 משחקים אנחנו נראים ככה. מסתבר שאף אחד לא יכול להוריד את ערן לוי לספסל .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Mar-2017, 11:33
הודעה: #3
קצת מקצועי
אתה צודק .
אבל הסתייגות אחת אז שיחק כחלון שנתן את המימד ההתקפי ופתיחת /ריווח ההגנה. היום משחק שם פאדול שלא עובר את החצי ומרבית המסירות שלו ליריב. היום חולשת המגינים השמאליים מתעצמת מאחר ואין להם את הגיבוי ההתקפי שהיה בימין.
לגבי השאר מדוייק ונכון מקווה שייחזרו לאופציות הנל. לגבי דיין בגלל שהפך להיות אופציית חילוף אחרונה הוא איבד את הבטחון. ראינו את זה בהזדמנות בדקות האחרונות שהשוער שלהם ייצא ונותרו שני מגינים על הקו. שחקן עם ביטחון היה בועט לגובה ולא שטוח. זה היה נגמר או בגול או בפנדל/יד. מקווה שיחזור לעצמו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
15-Mar-2017, 11:39
הודעה: #4
RE: קצת מקצועי
(15-Mar-2017 11:33)חזום חזום כתב:  אתה צודק .
אבל הסתייגות אחת אז שיחק כחלון שנתן את המימד ההתקפי ופתיחת /ריווח ההגנה. היום משחק שם פאדול שלא עובר את החצי ומרבית המסירות שלו ליריב. היום חולשת המגינים השמאליים מתעצמת מאחר ואין להם את הגיבוי ההתקפי שהיה בימין.
לגבי השאר מדוייק ונכון מקווה שייחזרו לאופציות הנל. לגבי דיין בגלל שהפך להיות אופציית חילוף אחרונה הוא איבד את הבטחון. ראינו את זה בהזדמנות בדקות האחרונות שהשוער שלהם ייצא ונותרו שני מגינים על הקו. שחקן עם ביטחון היה בועט לגובה ולא שטוח. זה היה נגמר או בגול או בפנדל/יד. מקווה שיחזור לעצמו.

Sent from my A0001 using Tapatalk

מסכים לגבי החסרון של ויקי.
אין לנו מגן ימני מחליף, וזה בלט מתקופת סגירת סגל השחקנים, והאלתור עם טגה לא הצליח.
אני חושב שרביד הוא האלתור המועדף, עד שויקי יחזור (ויקח לו גם זמן לחזור לכושר משחק). אז נכון שנגד לוד קיבלנו שלישייה כשרביד היה מגן ימני, אבל על משחק אחד לא צריך לפסול (גם סייף התחיל רע בהזדמנות הראשונה ברמלה, ועדיין המשיך לקבל קרדיט). אני בטוח שאם רביד, כמגן ימני, ישחק מול קיצונים קצת פחות טובים מאנס דאבור, הוא יראה שהוא פתרון עדיף יותר בתפקיד הזה...
15-Mar-2017, 11:58
הודעה: #5
כמה הערות:

דיין - לדעתי מדובר בסוס מת. מעדיף את בדש עליו.
פאדול - הוכיח שמגן ימני הוא לא. חלק התקפי לא קיים אצלו וגם ההגנתי לא משהו. בסיטואציה שנוצרה לדעתי טגה זאת האופציה המועדפת.
קוגבינה - לספסל, ויפה שעה אחת קודם. בימים אלו אנחנו צריכים שחקנים אכפתיים ששורפים את הדשא. קוגבינה לצערי חי בעולם משלו.
גזל - לדעתי לא צריך לפתוח. מעבר לשיאו.
ניקו - כמובן שצריך להיות על הדשא. לדעתי על חשבון קוגבינה.
וויסמן - חייב להיות בהרכב ול 90 דקות. זה סוג השחקנים שהיום מכבי נתניה הכי צריכה.
ערן - לא צריך להיות לו טאבו בהרכב. ברגע שהוא מתחיל יותר להפריע מלהועיל חייב להיות מוחלף , לדעתי ע"י דנון.

ועוד הערה - ניקו נפצע באימון עד כמה שאני יודע . לא קשור לגיא דיין.
15-Mar-2017, 12:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 12:29 עדיאלבז.)
הודעה: #6
(15-Mar-2017 11:58)אופיר34 כתב:  כמה הערות:

פאדול - הוכיח שמגן ימני הוא לא. חלק התקפי לא קיים אצלו וגם ההגנתי לא משהו. בסיטואציה שנוצרה לדעתי טגה זאת האופציה המועדפת.
קוגבינה - לספסל, ויפה שעה אחת קודם. בימים אלו אנחנו צריכים שחקנים אכפתיים ששורפים את הדשא. קוגבינה לצערי חי בעולם משלו.
וויסמן - חייב להיות בהרכב ול 90 דקות. זה סוג השחקנים שהיום מכבי נתניה הכי צריכה.
ערן - לא צריך להיות לו טאבו בהרכב. ברגע שהוא מתחיל יותר להפריע מלהועיל חייב להיות מוחלף , לדעתי ע"י דנון.

קוגביניה נראה אפאטי בחודש האחרון, אבל אני חושב שבחלק ההתקפי נקבל ממנו יותר, מה עוד שאנחנו רגילים לשחקנים אפאטיים בחלק הקדמי :-)
ניקו - אין לנו ויכוח. השחקן הכי חשוב במערך. עם זאת, לא היה חלק בתקופה הטובה שהייתה, בעת השינויים המקצועיים שנעשו, כפי שכתבתי למעלה, ואסור לשכוח זאת.
כמו כן, אני זוכר שנפצע נגד עפולה, אבל אולי אני טועה...
וויסמן -הכי יעיל היום. רץ, משקיע, חזק, כובש. לדעתי, צריך להיות זה שיעלה מהספסל ויעשה שינוי, או לחילופין יגמור משחקים...
ערן - מספיק כתבו עליו. אין לי מה להוסיף
15-Mar-2017, 12:16
הודעה: #7
(15-Mar-2017 12:04)עדיאלבז כתב:  
(15-Mar-2017 11:58)אופיר34 כתב:  כמה הערות:

קוגביניה נראה אפאטי בחודש האחרון, אבל אני חושב שבחלק ההתקפי נקבל ממנו יותר, מה עוד שאנחנו רגילים לשחקנים אפאטיים בחלק הקדמי :-)
ניקו - אין לנו ויכוח. השחקן הכי חשוב במערך. עם זאת, לא היה חלק בתקופה הטובה שהייתה, בעת השינויים המקצועיים שנעשו, כפי שכתבתי למעלה, ואסור לשכוח זאת
ואני זוכר שנפצע נגד עפולה, אבל אולי אני טועה...
וויסמן -הכי יעיל היום. רץ, משקיע, חזק, כובש. לדעתי, צריך להוית זה שיעלה מהספסל ויעשה שינוי, או לחילופין יגמור משחקים...
ערן - מספיק כתבו עליו. אין לי מה להוסיף

הבעיה שנכון להיום יש לנו יותר מידי פרימדונות על המגרש.
ערן, קוגבינה, דיא וגם דיין ובדש אלה שחקנים שלא תורמים כלום למשחק ההגנה, ולא רק שלא תורמים לפעמים גם מייצרים מתפרצות ליריב בגלל איבודי כדור מיותרים. האמצע שלנו פתוח גם בגלל חוסר העזרה של החלק ההתקפי. אין לנו היום את הפריבילגיה להמשיך בצורה הזאת. מהשלישייה שציינתי חייבים להפטר לפחות מאחד, ולמרות שאני מודע לכשרון של קוגבינה, לדעתי לא מגיע לו הפרס של הרכב לאור איך שהוא נראה בשבועות האחרונים.
15-Mar-2017, 15:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 15:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #8
שום מילה על הפרה הקדושה, עלי מוחמד, עד מימוש האופציה עליו (שחקן ליגת על לגיטימי, פוטנציאל לאירופה, קאיודה2) לעלי מוחמד אחרי מימוש האופציה (לא בטוח בכלל שהוא שווה ליגת על).
העוגן באמצע שחלה ירידה משמעותית ביכולתו לפני חודשיים, הוא אחד הגורמים הראשיים לנסיגה ביכולת של הקבוצה.
הנסיגה של מוחמד השפיעה/משפיעה באופן ישיר על אולסק שבלי שחקן דומיננטי לידו שיעזור לו, הוא מתגלה כבינוני ביותר ולא מצליח לסתום לבדו את הפלומבה.
15-Mar-2017, 15:31
הודעה: #9
אני כבר אמרתי שעלי אחד הגורמים העיקריים לחולשה של החודש וחצי האחרונים, רק במקרה של עלי אני לא חושב שיש לנו אופציה אחרת כרגע שיכולה לעשות דברים טובים יותר.
אבל בהחלט גם עלי לא חסין מלשבת קצת בספסל
15-Mar-2017, 15:31
הודעה: #10
(15-Mar-2017 15:25)פיליפצוק כתב:  שום מילה על הפרה הקדושה, עלי מוחמד, עד מימוש האופציה עליו (שחקן ליגת על לגיטימי, פוטנציאל לאירופה, קאיודה2) לעלי מוחמד אחרי מימוש האופציה (לא בטוח בכלל שהוא שווה ליגת על).
העוגן באמצע שחלה ירידה משמעותית ביכולתו לפני חודשיים, הוא אחד הגורמים הראשיים לנסיגה ביכולת של הקבוצה.
הנסיגה של מוחמד השפיעה/משפיעה באופן ישיר על אולסק שבלי שחקן דומיננטי לידו שיעזור לו, הוא מתגלה כבינוני ביותר ולא מצליח לסתום לבדו את הפלומבה.

כל כך נכון. ניקו גם לא מסוגל להוציא את הקבוצה קדימה. כל המסירות לצדדים. מה יש לו פוסטר של זויטי מעל למיטה?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים