שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ליגה מעניינת
02-Sep-2015, 21:35
הודעה: #61
ליגה מעניינת
מקווה שזה יצא בזמן השיזרוע.
בנוסף לכך, הצביעות חוגגת, לא אשכח את התפרעות האוהדים של מכבי חיפה, הייתי בטוח שסמי עופר ייסגר לכמה משחקים, ומה הם קיבלו? סגירת יציע, נו באמת...
אני לא מצדיק את התנהגות האוהדים ויכול להיות שהעונש מוצדק אך החוק צריך להיות אחיד בפני כולם.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Sep-2015, 22:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 22:15 mordii2.)
הודעה: #62
ליגה מעניינת
בושה גם עם נתניה עשתה הכול נגד כמה טיפשים היא חוטפת

Sent from my iPhone using Tapatalk

במחשבה שניה כשרועי דניאל העורך דין שלנו זה גם מזל כי בשום משפט שלנו הוא לא זכה נהפכו

Sent from my iPhone using Tapatalk
02-Sep-2015, 22:16
הודעה: #63
RE: ליגה מעניינת
(02-Sep-2015 20:28)עידן444 כתב:  ובינתיים חטפנו רדיוס. אני באמת לא מבין מה עוד מועדון יכול לעשות יותר מהפעולות שעשו כדי להמנע מעונש?
פשוט בא לי להקיא!

היית בפ"ת?
מה שהקהל עשה שם דורש עונש רדיוס.
02-Sep-2015, 22:18
הודעה: #64
בעירעור בעליון ימירו את הרדיוס ל"על תנאי" בנוהל הקבוע שלהם, לא להתרגש.
02-Sep-2015, 22:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 22:25 עידן444.)
הודעה: #65
(02-Sep-2015 22:16)אייל ס כתב:  
(02-Sep-2015 20:28)עידן444 כתב:  ובינתיים חטפנו רדיוס. אני באמת לא מבין מה עוד מועדון יכול לעשות יותר מהפעולות שעשו כדי להמנע מעונש?
פשוט בא לי להקיא!

היית בפ"ת?

בנוגע לזה שמדובר בעונש רדיוס ללא קהל- כך אמרו לי שדובר ב 103 ואינשטיין גם די התעצבן ואמר משהו בסגנון "מצאו את מי להעניש"... לא שמעתי בעצמי ואני אשמח אם האינפורמציה לא היתה נכונה.

לגבי מה שהקהל עשה, לא הייתי שם אבל העמדה שלי ברורה ואמרתי אותה גם בנוגע לדרבי- ברגע שהפורעים הובאו לדין באופן פרטני והקבוצה גם מסייעת בכך- אין שום סיבה להעניש את הקבוצה קולקטיבית. באירועי הדרבי לדעתי אף קבוצה לא היתה צריכה להיענש! נקודה! וגם במקרה של נתניה- המועדון עשה הכל כדי להגיע לאנשים פרטנית כדי שכלל הקהל והמועדון לא ינזקו ובכך בעיני במקום מתוקן הם פטורים מעונש. מאוד פשוט.
02-Sep-2015, 22:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 22:42 amir.)
הודעה: #66
(02-Sep-2015 22:24)עידן444 כתב:  
פשוט בא לי להקיא!

היית בפ"ת?

בנוגע לזה שמדובר בעונש רדיוס ללא קהל- כך אמרו לי שדובר ב 103 ואינשטיין גם די התעצבן ואמר משהו בסגנון "מצאו את מי להעניש"... לא שמעתי בעצמי ואני אשמח אם האינפורמציה לא היתה נכונה.

לגבי מה שהקהל עשה, לא הייתי שם אבל העמדה שלי ברורה ואמרתי אותה גם בנוגע לדרבי- ברגע שהפורעים הובאו לדין באופן פרטני והקבוצה גם מסייעת בכך- אין שום סיבה להעניש את הקבוצה קולקטיבית. באירועי הדרבי לדעתי אף קבוצה לא היתה צריכה להיענש! נקודה! וגם במקרה של נתניה- המועדון עשה הכל כדי להגיע לאנשים פרטנית כדי שכלל הקהל והמועדון לא ינזקו ובכך בעיני במקום מתוקן הם פטורים מעונש. מאוד פשוט.
איזה פורעים הובאו לדין באופן פרטני? לאוהד אחד בטלו את המנוי אבל הוא מגיע למשחקים ונכנס עם כרטיס, נזרקו על הקוון כ30 דגלים ומלא כוסות קולה עד שהוא היה מוכרח להכנס לכיון אמצע המגרש.
העונש לצערנו ואם כל האי הנעימות בסדר גמור ומידתי אל תהייה תמים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Sep-2015, 23:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Sep-2015 על ידי 23:46 עידן444.)
הודעה: #67
(02-Sep-2015 22:41)amir כתב:  
פשוט בא לי להקיא!

היית בפ"ת?

איזה פורעים הובאו לדין באופן פרטני? לאוהד אחד בטלו את המנוי אבל הוא מגיע למשחקים ונכנס עם כרטיס, נזרקו על הקוון כ30 דגלים ומלא כוסות קולה עד שהוא היה מוכרח להכנס לכיון אמצע המגרש.
ביקשו את החומר ממצלמות האבטחה, הוגשה תלונה במשטרה, נשלל מנוי. מה אתה עוד מצפה? שהמועדון יהפוך למשטרה או יקים ארגון מחתרת שיוריד את הפורעים אחד אחד?
02-Sep-2015, 23:49
הודעה: #68
(02-Sep-2015 23:46)עידן444 כתב:  
(02-Sep-2015 22:41)amir כתב:  
פשוט בא לי להקיא!

היית בפ"ת?

ביקשו את החומר ממצלמות האבטחה, הוגשה תלונה במשטרה, נשלל מנוי. מה אתה עוד מצפה? שהמועדון יהפוך למשטרה או יקים ארגון מחתרת שיוריד את הפורעים אחד אחד?
אני לא מצפה וגם אתה לא צריך, התפרעו עונש וזהו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Sep-2015, 2:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Sep-2015 על ידי 3:28 ORENARIEL.)
הודעה: #69
עידן הפתרון פשוט.. רק צריך לבקש מהדיין..

המקרה של מכבי חיפה מאוד דומה לשלנו.. אחרי הרחקת שחקן בכרטיס אדום , זריקת דגלים וחפצים , התפרצות לשדה המשחק , והתפרעות.

תיאור המקרה:

אלימות מחוץ לסמי עופר, אלימות גם בתוך האיצטדיון. אוהדי מכבי חיפה השליכו מוטות ודגלים לעברו של ערן זהבי, במהלך המשחק הערב (ראשון) מול מכבי תל אביב. המוטות והדגלים הושלכו בשתי הזדמנויות שונות - כאשר הפעם השניה היתה אחרי הרחקתו של דקל קינן. המשטרה עצרה כמה אוהדים, זאת בעזרת המצלמות שפרושות באיצטדיון.

שופט הרחבה אוראל גרינפלד ירד מכר הדשא כשבכיסו שלל מצתים שהושלכו לעברו. כצפוי, כל האירועים צוינו בדו"ח שיפוט חמור מאוד של דניאל בר נתן, שכתב כי "עשרות מצתים, מקלות וטרופיות נזרקו לעבר עוזר השופט מחמוד מחג'נה ולעבר שופט הרחבה אוראל גרינפלד, שגם ספג מטבע של חמישה שקלים, שפגע בראשו והועבר למשקיף". כמו כן צוינו בדו"ח החפצים שנזרקו לעבר ערן זהבי. הדו"ח של בר נתן יסדר למכבי חיפה ביקור בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הצרה של הירוקים: המועדון סוחב עונש של שני משחקי רדיוס מהעונה שעברה, בעקבות התפרעות אוהדים במשחק מול הפועל תל אביב.

במקרה שאכן עונש הרדיוס בדרך, החדשות הרעות מבחינת מכבי חיפה הן שמשחק הבית הבא הוא מול הפועל ב"ש, שאולי תתארח באיצטדיון אחר. העונה, אגב, מכבי חיפה כבר ספגה עונשים על תנאי - כולל קנסות על פירוטכניקה והתפרצות לשדה המשחק.

ולאחר מכן הפסיקה המתאימה למקרה:

בין הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל פרסם היום (ראשון) את החלטתו בנוגע למכבי חיפה, לאחר שזו הואשמה בשלושה סעיפים: פגיעה על ידי אוהדים, התפרצות לשדה המשחק והתפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות, לאחר המשחק בו הפסידה 1:0 בבית למכבי תל אביב ביום ראשון החולף.

העונש אותו ספגו הירוקים היה סגירת היציע הצפוני באצטדיונם הביתי לשלושה משחקים, 30 אלף ש"ח קנס ושני משחקי רדיוס על תנאי לשנה בכל הרשעה חוזרת בהתפרעות אוהדים ו/או פגיעה על ידי אוהדים. חיפה, לשמחתה, לא ספגה עונש רדיוס למרות שהיה נגדה עונש כזה על תנאי. נציג חיפה ביקש מהדיין ישראל שמעוני להימנע מהפעלת הרדיוס והדיין קיבל את בקשתו. שמעוני ציין כי המאמצים שעושה המועדון לאיתור העבריינים בקהל ראויים לשבח ולכן הקל בעונשה.

בית דין שוויוני.. למכבי ת"א הורידו 2 נק' על דברים פחות חמורים מחיפה..

וכמה נעים להזכר ולראות מה היה במשחק שלהם..

דקה 31- זריקות של של הקהל במשך 2 דקות! ליד דגל הקרן על זהבי הקוון והשופט הרביעי..

דקה 76 - חח שימו לב למעלה במסך מאחורי השער, לאוהד מכבי חיפה עובר את הגדר מגיע עד לשער ואז קופצים עליו 8 מאבטחים ובהמשך מוליכים אותו..

דקה 83:30 - זריקת מוטות וחפצים על בן חיים והקוון

03-Sep-2015, 20:20
הודעה: #70
ליגה מעניינת
(02-Sep-2015 18:16)אלון כתב:  
(02-Sep-2015 17:32)טל.מ כתב:  פאק ... אין טעם להגיע לבלומפילד

Sent from my iPad using Tapatalk

ואם נפטר את דורה עד אז... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

טוב עכשיו כבר אין ברירה ,חייבים לפטר את דורה.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים