מכבי נתניה

גירסה מלאה: ליגה מעניינת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
אחרי 2 מחזורים..
חיפה מפסידה ל2 היורדות
בני יהודה מנצחת 3 בחיפה וחוטפת 2 מעכו שירדה כבר בגביע הטוטו.
כפר סבא ורעננה צברו 4 נקודות
למכבי חיפה והפועל ת"א 0 נקודות ויחס שערים של 4:0.
הקיצר,חוץ מב"ש ומכבי ת"א כולם יכולים לנצח ולהפסיד לכולם
מעניין ומסוכן כאחד..
אתה יודע מה זה אומר נכון ..? במשחק הבא נגד הפועל תא בחוץ הם מתאוששים על חשבוננו ...

Sent from my iPad using Tapatalk
רק שישאירו את ססאר מנדיונדו, מאמן הפועל תל אביב עד המשחק שלנו.
(31-Aug-2015 23:17)amir כתב: [ -> ]רק שישאירו את ססאר מנדיונדו, מאמן הפועל תל אביב עד המשחק שלנו.

זה שאני אומר בקול כבר 48 שעות.
מחזיקים לו אצבעות.
בתקשורת טוענים שישאר עד אז. האם יציל עצמו או שירת הברבור? הבעיה היא שיש פגרה ודברים יכולים להשתנות מהיום למחר. חייב לציין שזה דבילי לחכות למשחק נגדנו ואם לא מנצח לשלוח הביתה כאשר יש כעת זמן וזה קלאסי בעיתוי הזה למאמן חדש לבוא(עד כמה שאפשר לדבר במושגים של קלאסי בהחלפת מאמן במחזור שני). מנגד, צנציפר טוען שהחלום הרטוב שם הוא אלי גוטמן ובשבילו צריך לחכות עוד קצת...
אלישע שרוף שם בגלל פרשת השרוכים...

תכלס תיקו בפ״ת וניצחון על בית״ר וכולנו מדברים אחרת...
לפעמים צריך מזל הפחד הגדול שלי זה מהפציעות והשיפוט...
אהבתי את השיפוט אתמול נתן למשחק לזרום חבל שבהחלטה סופר גבולית לא קיבלנו את הפנדל...
(01-Sep-2015 9:52)דוד חטב כתב: [ -> ]אלישע שרוף שם בגלל פרשת השרוכים...

אהבתי את השיפוט אתמול נתן למשחק לזרום חבל שבהחלטה סופר גבולית לא קיבלנו את הפנדל...

המנגינה היתה אותה מנגינה,הבתים היו משתנים מעט....
במבחן התוצאה אתה צודק,למרות שברור לי לחלוטין שגם לקהל וגם לנו היה הרבה יותר קל לפרגן ולהיות סבלניים ללא ההתנהלות ההזויה עם המונטנגרים ועם עידו ועם דודי ועם חימוביץ ובעיקר עם משחק יצירתי ושמח מאשר משחק דפנסיבי ולא מדוייק .ראה התנתקות הקהל בתקופת עטר הראשונה למרות יאמר והמקום השני.
(01-Sep-2015 9:52)דוד חטב כתב: [ -> ]אלישע שרוף שם בגלל פרשת השרוכים...

איזה גבולית? היתה משיכת חולצה ופה אין שיקול דעת. רק אצל שופט כמו פפיר 00 ועוד כמה כאלה כוכבים יש שיקול דעת. חותם לך שמיקרה כזה ברחבה שלנו היה נגמר בפנדל ואדום
היה שיפוט מעולה! ופנדל גבולי שנוטה יותר לכיווננו, אם איילה לא היה נופל כאילו ירו בו, אני בטוח שהוא היה שורק
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's