שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 13:57
הודעה: #81
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 12:25)amir כתב:  
(13-Aug-2014 12:20)אריאל כתב:  
(13-Aug-2014 12:08)amir כתב:  הו האנטרקוט הידוע ממודיעין מלך המסבסבים מצייץ יפה לנו סתם שאלה היית במשחק אתמול.
וכן הפועל פ"ת עם מאמן הנוער שלה ו10 שחקנים מושאלים לא כוס התה שלי יש לך בעיה עם זה?

אתה מוזמן למצוא סבסוב אחד, לא חוסר הבנת הנקרא שלך
לא ענית לשאלה שלי או שמה שאתה לא רוצה קשה לך להבין.
נמצאה התשובה לשאלה מי גאון של אמא והיא פה בפורום רמז: אנטרקוט ממודיעין.

שטות ממיל שקיבלתי הרגע מחגי, ישר חשבתי עליך. ניצחת!
"אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יוריד אותך לרמה שלו, ואז ינצח אתך בזכות הניסיון"

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 14:01
הודעה: #82
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 13:32)פיליפצוק כתב:  
(13-Aug-2014 12:25)אייל ס כתב:  משה,מאמין בכנות כתיבתך לעיתים מסכים יותר לעיתים פחות,מעולם לא אהבתי שזה חצה קווים והגיע לניבולי פה(מכל הצדדים).
לגבי אותם "נאשמים"....
טל הוא אחרון המקורבים....ובטח ובטח משרת רק את דעתו
אריאל דור שני לפסיכים ללא תנאים ותמיד יהיה בעד אלו שגורמים למכבי נתניה לשרוד
אמיר,לא שייך לשום קליקה ומגדל בבית שחקן בקבוצה קיקיונית שעדיין שייך לגרעין הקשה של האוהדים.
זיו כנ"ל אוהד שרוף שכמוך לעיתים נסחף בכתיבתו,אך בטח ובטח לא מאוכלי החינם וממקבלי ההזמנות.
דוד חטב,עבד בעבר במועדון בזכות היותו אוהד שרוף ונשאר כזה גם שעזב.
ואני יכול להמשיך אחד לאחד את מרבית הכותבים,למעט דמות אחת לא ברורה לכולנו,משוכנע שכמעט כל הכותבים עושים זאת כאוהדים שרופים שהקבוצה קרובה לליבם.

הראשון, משהו שם לא מוברג כהלכה.
השני, הולך בגישה של קודם נראה קצת ואח"כ נבקר (או שלא) וכך צריכה להיות הגישה של אוהד אמיתי וענייני.
השלישי, לקח קשה כנראה את הדחתו של רועי דניאל כי מאז נהיה עוקצני.
הרביעי, יורק לבאר אשר מממנת ומתחזקת נכון להיום את האהבה המשותפת שלנו ואף מקלל אותה וזה בזוי בעיניי.
החמישי, אוהב את הכתיבה שלו אבל לוקח תמיד את דבריו בזהירות כי הוא סיים שם לא הכי טוב.

ויש אחד שלא מפסיק לקלל אחרים וחושב שזו זכותו הלגיטימית בשם העאלק אהבת הקבוצה. אתה טוען שאתה מודע לבעיותיך . יפה. אז אם היית סופר עד עשר עד עכשיו ועדיין היתה נפלטת לך קללה שתיים או עשר , תתחיל לספור עד מאה. אנשים לא חייבים לחשוב כמוך, ואם אתה לא מסוגל להכיל דעות של אחרים, האשמה לא בהם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 14:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 14:18 amir.)
הודעה: #83
כבר אמרתי שאתה גאון ובכל זאת פעם שלישית לא ענית לשאלה שלי.
אני קיבלתי החלטה אסטרטגית לא לענות יותר על תגובות אישיות ומטופשות כמו שלך ושל ידידך שחקן העבר חבל על הזמן אתם תמיד צודקים ולדבר עם חמור אין טעם.
אני אמשיך לכתוב בנושאים שונים בעיקר על מכבי נתניה תרצה תקרא ותגיב ואם לא אני לא נעלב, לא רוצה להגיע איתך למקומות שפילי וטל הגיעו אני הרי אידיוט לא?
לסיכום התגובה האחרונה שלי כלפיך רק בריאות זה הכי חשוב בימנו כל השאר שטויות.

(13-Aug-2014 13:57)אריאל כתב:  
(13-Aug-2014 12:25)amir כתב:  
(13-Aug-2014 12:20)אריאל כתב:  
(13-Aug-2014 12:08)amir כתב:  הו האנטרקוט הידוע ממודיעין מלך המסבסבים מצייץ יפה לנו סתם שאלה היית במשחק אתמול.
וכן הפועל פ"ת עם מאמן הנוער שלה ו10 שחקנים מושאלים לא כוס התה שלי יש לך בעיה עם זה?

אתה מוזמן למצוא סבסוב אחד, לא חוסר הבנת הנקרא שלך
לא ענית לשאלה שלי או שמה שאתה לא רוצה קשה לך להבין.
נמצאה התשובה לשאלה מי גאון של אמא והיא פה בפורום רמז: אנטרקוט ממודיעין.

שטות ממיל שקיבלתי הרגע מחגי, ישר חשבתי עליך. ניצחת!
"אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יוריד אותך לרמה שלו, ואז ינצח אתך בזכות הניסיון"
כבר אמרתי שאתה גאון ובכל זאת פעם שלישית לא ענית לשאלה שלי. <br />
אני קיבלתי החלטה אסטרטגית לא לענות יותר על תגובות אישיות ומטופשות כמו שלך ושל ידידך שחקן העבר חבל על הזמן אתם תמיד צודקים ולדבר עם חמור אין טעם. <br />
אני אמשיך לכתוב בנושאים שונים בעיקר על מכבי נתניה תרצה תקרא ותגיב ואם לא אני לא נעלב, לא רוצה להגיע איתך למקומות שפילי וטל הגיעו אני הרי אידיוט לא? <br />
לסיכום התגובה האחרונה שלי כלפיך רק בריאות זה הכי חשוב בימנו כל השאר שטויות.<br/>

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Aug-2014, 15:00
הודעה: #84
זה כבר לא פורום מכבי נתניה אלא למי יש יותר גדול ומי יאמר את המילה האחרונה...
13-Aug-2014, 16:13
הודעה: #85
אנשים פה חושבים ששיחקנו נגד ברצלונה. האמת שראינו מעל המצופה
אבל עם שחקן אחד בחוד וכל הייתר לא עוברים את החצי אין הרבה מה לעשות. צריך חלוץ ועוד שחקן באמצע במקום דודו שלדעתי לא יעבור בבקרה
13-Aug-2014, 16:29
הודעה: #86
1. יוסי מזרחי פחדן עולה לשחק עם חצי חלוץ במקום לשחק עם 2 בבית ובגביע השוקו!
מחצית ראשונה שחקנו בונקר כל השחקנים היו בחצי שלנו ונתנו להם להניע כדור בלי להפעיל לחץ. נתניה חייבת להפעיל לחץ על שחקי ההגנה לחטוף את הכדור ולא לתת ליריבה להניע כדור ושלוט בקצב המשחק.
2. צריך להסביר לקיודה שלמחוא כפיים לשופט אחרי שאתה מקבל צהוב ישר מקבל אדום והלך המשחק.. שמישהו יסביר לו את זה הוא מחא כפיים כמה פעמיים לקוון ולשופט!
3. צריכים לשים בקרנות שלנו על כל קורה שחקן . כל נגיעה חלשה לקורה הפנויה זה שער.. במזל הכדור של פרץ הלך לקורה.
4. אם בן שושן היה משחק היינו מנצחים..
13-Aug-2014, 16:35
הודעה: #87
(13-Aug-2014 16:29)ORENARIEL כתב:  1. יוסי מזרחי פחדן עולה לשחק עם חצי חלוץ במקום לשחק עם 2 בבית ובגביע השוקו!
מחצית ראשונה שחקנו בונקר כל השחקנים היו בחצי שלנו ונתנו להם להניע כדור בלי להפעיל לחץ. נתניה חייבת להפעיל לחץ על שחקי ההגנה לחטוף את הכדור ולא לתת ליריבה להניע כדור ושלוט בקצב המשחק.
2. צריך להסביר לקיודה שלמחוא כפיים לשופט אחרי שאתה מקבל צהוב ישר מקבל אדום והלך המשחק.. שמישהו יסביר לו את זה הוא מחא כפיים כמה פעמיים לקוון ולשופט!
3. צריכים לשים בקרנות שלנו על כל קורה שחקן . כל נגיעה חלשה לקורה הפנויה זה שער.. במזל הכדור של פרץ הלך לקורה.

תעודת פרו יש?
13-Aug-2014, 16:39
הודעה: #88
(13-Aug-2014 13:23)טל.מ כתב:  
(13-Aug-2014 12:51)אופיר34 כתב:  בן שושן היה בהחלט יכול לעזור לנו אתמול. יש לו את המהירות והיכולת לייצר מצבים. מקווה שאיכשהו יצליחו למצוא מימון בשבילו, ומבחינתי אין לי בעייה שזה יבוא גם על חשבון שריקי.

(13-Aug-2014 12:50)טל.מ כתב:  עוד כמה נקודות לחשוב עליהן .. ואני אומר מראש - שיחקנו לא רע. אני מודה שהופתעתי בחלקים מסוימים לטובה, גם כשאני משכלל את העובדה שזה רק גביע הטוטו והיריב לא היה בהרכב המלא שלו (ומשה אכן עידו לוי לא היה אבל הוא עדיין לא איתן טיבי או קרלוס גרסיה ואני מתקשה להשוות את דיא סבע לעדן בן בסט או ברק יצחקי ואת צלישר לאלברמן).

מכבי ת"א נתנה לשחק, היא לא סגרה את ערן לוי או קאיודה (כמו שלמשל עובייד שיתק יפה מאוד את זהבי), ויותר סמכה על עצמה שתכריע את המשחק בלי שום קשר ליריב.

לעומת זאת כשתבוא קבוצה שתסגור את ערן לוי ואת קאיודה יהיה לנו מאוד קשה לעשות משהו התקפית.
בשנה שעברה היו כאלה שטענו שצריך להפרד מערן לוי והוא לא מתאים לליגת העל וכו. אם אני מסתכל על זה מזוית אחרת -
אני ממש לא חושב שצריך להפרד ממנו אבל הציפייה שלי לפחות היתה שהוא יהפוך להיות אחד מחבורה של 3-4 ברגים מרכזיים, וכשאומרים נתניה לא מתכוונים "ערן לוי".
יכול להיות שלזה כיוון מזרחי כשהביא את דודו ובן שושן אבל זה לא הצליח, לפחות לא בינתיים.

לכן בשורה התחתונה - יש לנו יותר אופציות בקישור אבל הקבוצה לא השתדרגה משנה שעברה, ועדיין תלויה בציר ערן לוי-קאיודה.
מזרחי/שגב צריכים למצוא לזה פיתרון תקציבי, כי כמו שהקבוצה נראית היום היא חסרת מחץ.

נתחיל בזה שהקבוצה השתדרגה וחצי גם בקישור האחורי עם גבי וגם בעמדת הבלם. סארגי בלם הרבה יותר איכותי מליפנייה. גם דיא סבע ובן שושן (אם ישאר) הם שדרוג ביחס למה שהיה לנו קודם. לדעתי גם הרוש (אם כי הוא לא מציאה גדולה) עדיף על טובול. ועל קנדה כבר דיברנו.
כך שבשורה התחתונה האימרה של לא השתדרגנו לא נכונה. נכון שאין פה שדרוג שמקפיץ אותנו 3 רמות למעלה אבל שדרוג יש.
מעבר לזה, אכן חסר מחץ. דודו כמובן היה אמור להוסיף את המחץ הזה אבל כל עוד הוא משחק בעמדה שהוא משחק וכל עוד הוא ישאר סטטי המצב לא ישתפר.
לגבי ערן לוי - דעתי לא השתנתה (ואני מקווה שתשתנה מתישהו). ייתן את השניים שלשה כדורים מדהימים שלו שאולי יביאו שער, אבל מצד שני יאבד עוד 5-6 מה שגם יכול להביא לשער רק לכיוון הלא נכון.... ואני כבר לא מדבר על צהובים ,אדומים ,צעקות על כל העולם, מריבות עם שופטים וכו' וכו'....

אני אחדד את כוונתי בהשתדרגה. הכוונה שערן לוי לא יהיה השחקן הכי טוב בקבוצה בצורה מובהקת, אלא חלק מ3-4 שחקנים מובילים פחות או יותר באותה הרמה. היום כמו לפני שנה זו הקבוצה שלו. הוצאת אותו ואנחנו לא קיימים בחלק הקדמי.

אתה צודק שהקבוצה תלויה בערן לוי,אני יסביר לך מה הבעיה עם שחקנים מסוגו של ערן ,קשה לו שיהיה עוד שחקן מסוגו בקבוצה,וזה לא מרוע זה באופי.
13-Aug-2014, 16:54
הודעה: #89
(13-Aug-2014 16:29)ORENARIEL כתב:  1. יוסי מזרחי פחדן עולה לשחק עם חצי חלוץ במקום לשחק עם 2 בבית ובגביע השוקו!

תעודת פרו יש כבר?
13-Aug-2014, 17:27
הודעה: #90
(13-Aug-2014 16:54)פיליפצוק כתב:  

תעודת פרו יש כבר?

אסור להודיע דעה אישית מקצועית? אז בוא נסגור את הפורום הזה
אם אין לך משהו ענייני לכתוב אז אל תגיב
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים