שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 11:42
הודעה: #61
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 11:30)פיליפצוק כתב:  כאשר לא נראו טוב אחרי פ"ת ואשדוד לא זיהיתי שום "פרופורציות" בתגובות.
כאשר נראים טוב, רבותיי קצת "פרופורציות".

מסכים לחלוטין!
וגם פרופורציות בתגובות המתלהמות....
לו ידעת,כמה פעמים כתבתי כתגובה פוסטים מתלהמים....ואחרי קריאה מחודשת,מחקתי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 12:03
הודעה: #62
(13-Aug-2014 8:42)amir כתב:  
(13-Aug-2014 8:38)אריאל כתב:  
(13-Aug-2014 0:58)amir כתב:  
(13-Aug-2014 0:54)אריאל כתב:  לדעתי קצת מגזימים פה ״לא ישתפר להחליף בינואר״ ״יותר טוב/פחות טוב מליפניה״ ועוד פנינים.

כולה משחק גביע הטוטו הראשון...

הדבר היחיד והיחיד בלבד שאפשר להגיד שזאת לא קבוצה מועמדת לירידה. לא יותר, לא פחות
אריאל פה זה הפורום של הפועל פת אוי לנו אם אלו יהיו השאיפות.

כנראה שמישהו צדק כשכתב לך על הבנת הנקרא...
ראית פה מילה על שאיפות? על הסתפקות במה שיש?

כל שכתבתי שלא ניתן להסיק כלום מהמשחק למעט שלילת תחזיות רואי השחורות שאנחנו מועמדים לירידה לא יותר, לא פחות.

אבל לך הרי לא הייתי צריך להגיד את זה כי כל הפגרה טחנת לנו שיש קבוצה נהדרת שתרוץ למעלה
אני לא טחנתי כלום תגיב עניינית ואל תבלבל את המוח בפילוסופיות בשקל שלך, אוגוסט עכשיו חם בחוץ גם ככה.

טול קורה מבין עיניך, עיניינית עאלק...

אני כתבתי שהמשחק, לטוב ולרע לא אומר כלום, כפי שטענתי בתחילת הפגרה, חכה למחזור 10 של הליגה ולא לסוף משחק ראשון של גביע הטוטו כדי לחוות דעה על הקבוצה שנבנתה.

אתה פה הקציצה המתהפכת שפתאום הפועל פ"ת קטנה עליו

מפגר אבל אופטימי
13-Aug-2014, 12:08
הודעה: #63
הו האנטרקוט הידוע ממודיעין מלך המסבסבים מצייץ יפה לנו סתם שאלה היית במשחק אתמול.
וכן הפועל פ"ת עם מאמן הנוער שלה ו10 שחקנים מושאלים לא כוס התה שלי יש לך בעיה עם זה?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Aug-2014, 12:15
הודעה: #64
(13-Aug-2014 11:42)אייל ס כתב:  
(13-Aug-2014 11:30)פיליפצוק כתב:  כאשר לא נראו טוב אחרי פ"ת ואשדוד לא זיהיתי שום "פרופורציות" בתגובות.
כאשר נראים טוב, רבותיי קצת "פרופורציות".

מסכים לחלוטין!
וגם פרופורציות בתגובות המתלהמות....
לו ידעת,כמה פעמים כתבתי כתגובה פוסטים מתלהמים....ואחרי קריאה מחודשת,מחקתי.

א. אני אימפולסיבי וזה לא רק בעינייני מכבי נתניה, אני יודע לזהות מגרעות שלי בניגוד לאחרים פה.
ב. אני לא מכיר אישית אף אחד ולא מטעם אף גורם במערכת, סה"כ אוהד פסיכי של הקבוצה כבר קרוב ל- 30 שנה.
ג. יש כאן כותבים "מטעם" של אנשים שדחקו אותם החוצה, שלא קיבלו ג'וב, שלא קיבלו הזמנה, שפגעו להם בנפש הרגישה שלהם ועוד והביקורת "העניינית" שלהם "נגועה" באינטרס והם עוד קוראים לעצמם "אוהדים".
13-Aug-2014, 12:20
הודעה: #65
(13-Aug-2014 12:08)amir כתב:  הו האנטרקוט הידוע ממודיעין מלך המסבסבים מצייץ יפה לנו סתם שאלה היית במשחק אתמול.
וכן הפועל פ"ת עם מאמן הנוער שלה ו10 שחקנים מושאלים לא כוס התה שלי יש לך בעיה עם זה?

אתה מוזמן למצוא סבסוב אחד, לא חוסר הבנת הנקרא שלך

מפגר אבל אופטימי
13-Aug-2014, 12:25
הודעה: #66
Re: RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 12:20)אריאל כתב:  
(13-Aug-2014 12:08)amir כתב:  הו האנטרקוט הידוע ממודיעין מלך המסבסבים מצייץ יפה לנו סתם שאלה היית במשחק אתמול.

אתה מוזמן למצוא סבסוב אחד, לא חוסר הבנת הנקרא שלך
לא ענית לשאלה שלי או שמה שאתה לא רוצה קשה לך להבין.
נמצאה התשובה לשאלה מי גאון של אמא והיא פה בפורום רמז: אנטרקוט ממודיעין.

13-Aug-2014, 12:25
הודעה: #67
משה,מאמין בכנות כתיבתך לעיתים מסכים יותר לעיתים פחות,מעולם לא אהבתי שזה חצה קווים והגיע לניבולי פה(מכל הצדדים).
לגבי אותם "נאשמים"....
טל הוא אחרון המקורבים....ובטח ובטח משרת רק את דעתו
אריאל דור שני לפסיכים ללא תנאים ותמיד יהיה בעד אלו שגורמים למכבי נתניה לשרוד
אמיר,לא שייך לשום קליקה ומגדל בבית שחקן בקבוצה קיקיונית שעדיין שייך לגרעין הקשה של האוהדים.
זיו כנ"ל אוהד שרוף שכמוך לעיתים נסחף בכתיבתו,אך בטח ובטח לא מאוכלי החינם וממקבלי ההזמנות.
דוד חטב,עבד בעבר במועדון בזכות היותו אוהד שרוף ונשאר כזה גם שעזב.
ואני יכול להמשיך אחד לאחד את מרבית הכותבים,למעט דמות אחת לא ברורה לכולנו,משוכנע שכמעט כל הכותבים עושים זאת כאוהדים שרופים שהקבוצה קרובה לליבם.
13-Aug-2014, 12:32
הודעה: #68
יוסי מזרחי הכין את הקבוצה גם ההגנה הייתה מסודרת טוב עמדה נכון על המגרש 3מקדימה ו3מאחור אבל התקפה חייבת חיזוק הרבה פעמיים לא היה לקאיודה למי למסור ויש בהתקפה הרבה חוסר תיאום צריך לעבוד על זה
13-Aug-2014, 12:34
הודעה: #69
(13-Aug-2014 12:32)KOBI כתב:  יוסי מזרחי הכין את הקבוצה גם ההגנה הייתה מסודרת טוב עמדה נכון על המגרש 3מקדימה ו3מאחור אבל התקפה חייבת חיזוק הרבה פעמיים לא היה לקאיודה למי למסור ויש בהתקפה הרבה חוסר תיאום צריך לעבוד על זה

קובי,שחקן 9 הכי טוב בעולם לא יכול היה לעזור אתמול אם בתוכנית המשחק לא היתה הצטרפות של שחקי ההתקפה לפריצות העומק של קנדה ממסירות הפז של ערן לוי.
13-Aug-2014, 12:39
הודעה: #70
בהתחלה אברג'יל היה אמור להצטרף א אבל מה לעשות שאין לו את זה הבחור לא מתאים לרמות האלה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים