שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 12:42
הודעה: #71
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
(13-Aug-2014 12:34)אייל ס כתב:  
(13-Aug-2014 12:32)KOBI כתב:  יוסי מזרחי הכין את הקבוצה גם ההגנה הייתה מסודרת טוב עמדה נכון על המגרש 3מקדימה ו3מאחור אבל התקפה חייבת חיזוק הרבה פעמיים לא היה לקאיודה למי למסור ויש בהתקפה הרבה חוסר תיאום צריך לעבוד על זה

קובי,שחקן 9 הכי טוב בעולם לא יכול היה לעזור אתמול אם בתוכנית המשחק לא היתה הצטרפות של שחקי ההתקפה לפריצות העומק של קנדה ממסירות הפז של ערן לוי.

למרות שעמידת הקבוצה הראתה ניצוצות ואופטימיות, אני חושב שלו היינו משחקים עד עכשיו, יום ד, 11:39 לא היינו מבקיעים. ובקיצור אנחנו בסגל הזה נבקיע מעט שערים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2014, 12:47
הודעה: #72
(13-Aug-2014 12:42)אסףג כתב:  
(13-Aug-2014 12:34)אייל ס כתב:  
(13-Aug-2014 12:32)KOBI כתב:  יוסי מזרחי הכין את הקבוצה גם ההגנה הייתה מסודרת טוב עמדה נכון על המגרש 3מקדימה ו3מאחור אבל התקפה חייבת חיזוק הרבה פעמיים לא היה לקאיודה למי למסור ויש בהתקפה הרבה חוסר תיאום צריך לעבוד על זה

קובי,שחקן 9 הכי טוב בעולם לא יכול היה לעזור אתמול אם בתוכנית המשחק לא היתה הצטרפות של שחקי ההתקפה לפריצות העומק של קנדה ממסירות הפז של ערן לוי.

למרות שעמידת הקבוצה הראתה ניצוצות ואופטימיות, אני חושב שלו היינו משחקים עד עכשיו, יום ד, 11:39 לא היינו מבקיעים. ובקיצור אנחנו בסגל הזה נבקיע מעט שערים.
אתה צודק ההתקפה חייבת חיזוק זה כבר משחק שלישי בלי שער
13-Aug-2014, 12:50
הודעה: #73
עוד כמה נקודות לחשוב עליהן .. ואני אומר מראש - שיחקנו לא רע. אני מודה שהופתעתי בחלקים מסוימים לטובה, גם כשאני משכלל את העובדה שזה רק גביע הטוטו והיריב לא היה בהרכב המלא שלו (ומשה אכן עידו לוי לא היה אבל הוא עדיין לא איתן טיבי או קרלוס גרסיה ואני מתקשה להשוות את דיא סבע לעדן בן בסט או ברק יצחקי ואת צלישר לאלברמן).

מכבי ת"א נתנה לשחק, היא לא סגרה את ערן לוי או קאיודה (כמו שלמשל עובייד שיתק יפה מאוד את זהבי), ויותר סמכה על עצמה שתכריע את המשחק בלי שום קשר ליריב.

לעומת זאת כשתבוא קבוצה שתסגור את ערן לוי ואת קאיודה יהיה לנו מאוד קשה לעשות משהו התקפית.
בשנה שעברה היו כאלה שטענו שצריך להפרד מערן לוי והוא לא מתאים לליגת העל וכו. אם אני מסתכל על זה מזוית אחרת -
אני ממש לא חושב שצריך להפרד ממנו אבל הציפייה שלי לפחות היתה שהוא יהפוך להיות אחד מחבורה של 3-4 ברגים מרכזיים, וכשאומרים נתניה לא מתכוונים "ערן לוי".
יכול להיות שלזה כיוון מזרחי כשהביא את דודו ובן שושן אבל זה לא הצליח, לפחות לא בינתיים.

לכן בשורה התחתונה - יש לנו יותר אופציות בקישור אבל הקבוצה לא השתדרגה משנה שעברה, ועדיין תלויה בציר ערן לוי-קאיודה.
מזרחי/שגב צריכים למצוא לזה פיתרון תקציבי, כי כמו שהקבוצה נראית היום היא חסרת מחץ.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 12:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 13:01 אופיר34.)
הודעה: #74
בן שושן היה בהחלט יכול לעזור לנו אתמול. יש לו את המהירות והיכולת לייצר מצבים. מקווה שאיכשהו יצליחו למצוא מימון בשבילו, ומבחינתי אין לי בעייה שזה יבוא גם על חשבון שריקי.

(13-Aug-2014 12:50)טל.מ כתב:  עוד כמה נקודות לחשוב עליהן .. ואני אומר מראש - שיחקנו לא רע. אני מודה שהופתעתי בחלקים מסוימים לטובה, גם כשאני משכלל את העובדה שזה רק גביע הטוטו והיריב לא היה בהרכב המלא שלו (ומשה אכן עידו לוי לא היה אבל הוא עדיין לא איתן טיבי או קרלוס גרסיה ואני מתקשה להשוות את דיא סבע לעדן בן בסט או ברק יצחקי ואת צלישר לאלברמן).

מכבי ת"א נתנה לשחק, היא לא סגרה את ערן לוי או קאיודה (כמו שלמשל עובייד שיתק יפה מאוד את זהבי), ויותר סמכה על עצמה שתכריע את המשחק בלי שום קשר ליריב.

לעומת זאת כשתבוא קבוצה שתסגור את ערן לוי ואת קאיודה יהיה לנו מאוד קשה לעשות משהו התקפית.
בשנה שעברה היו כאלה שטענו שצריך להפרד מערן לוי והוא לא מתאים לליגת העל וכו. אם אני מסתכל על זה מזוית אחרת -
אני ממש לא חושב שצריך להפרד ממנו אבל הציפייה שלי לפחות היתה שהוא יהפוך להיות אחד מחבורה של 3-4 ברגים מרכזיים, וכשאומרים נתניה לא מתכוונים "ערן לוי".
יכול להיות שלזה כיוון מזרחי כשהביא את דודו ובן שושן אבל זה לא הצליח, לפחות לא בינתיים.

לכן בשורה התחתונה - יש לנו יותר אופציות בקישור אבל הקבוצה לא השתדרגה משנה שעברה, ועדיין תלויה בציר ערן לוי-קאיודה.
מזרחי/שגב צריכים למצוא לזה פיתרון תקציבי, כי כמו שהקבוצה נראית היום היא חסרת מחץ.

נתחיל בזה שהקבוצה השתדרגה וחצי גם בקישור האחורי עם גבי וגם בעמדת הבלם. סארגי בלם הרבה יותר איכותי מליפנייה. גם דיא סבע ובן שושן (אם ישאר) הם שדרוג ביחס למה שהיה לנו קודם. לדעתי גם הרוש (אם כי הוא לא מציאה גדולה) עדיף על טובול. ועל קנדה כבר דיברנו.
כך שבשורה התחתונה האימרה של לא השתדרגנו לא נכונה. נכון שאין פה שדרוג שמקפיץ אותנו 3 רמות למעלה אבל שדרוג יש.
מעבר לזה, אכן חסר מחץ. דודו כמובן היה אמור להוסיף את המחץ הזה אבל כל עוד הוא משחק בעמדה שהוא משחק וכל עוד הוא ישאר סטטי המצב לא ישתפר.
לגבי ערן לוי - דעתי לא השתנתה (ואני מקווה שתשתנה מתישהו). ייתן את השניים שלשה כדורים מדהימים שלו שאולי יביאו שער, אבל מצד שני יאבד עוד 5-6 מה שגם יכול להביא לשער רק לכיוון הלא נכון.... ואני כבר לא מדבר על צהובים ,אדומים ,צעקות על כל העולם, מריבות עם שופטים וכו' וכו'....
13-Aug-2014, 13:06
הודעה: #75
(13-Aug-2014 12:39)amir כתב:  בהתחלה אברג'יל היה אמור להצטרף א אבל מה לעשות שאין לו את זה הבחור לא מתאים לרמות האלה.

הצטרפות חייבת להיות של 3/4 שחקנים לפחות ועוד אחד מאחור לכדור החוזר
4 פעמים קיבל קנדה כדור "מטורף" מערן לוי ורק פעם אחת(האחרונה) היו 3 ברחבה.
בהצטרפות למתפרצת,אחד מצטרף לקרוב,אחד לרחוק ואחד או שניים במרכז הרחבה וכך לפורץ יש מרחבים למסירה לשער.
מ4 כאלו אתמול...היו חייבים להיות 2 שערים לפחות.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
דוד חטב (1313-0808-2014201420142014)
13-Aug-2014, 13:22
הודעה: #76
מה שאתה אומר נכון מאוד אלה שהוא מתאים לקבוצה שרצה הרבה זמן יחד שיודעת לשחק על עיוור זה עניין של תרגול אין סופי באימונים, ואני מקווה ומאמין שמאמן ההתקפה שלנו שהיה חלוץ רחבה מעולה ידע לעשות את זה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Aug-2014, 13:23
הודעה: #77
(13-Aug-2014 12:51)אופיר34 כתב:  בן שושן היה בהחלט יכול לעזור לנו אתמול. יש לו את המהירות והיכולת לייצר מצבים. מקווה שאיכשהו יצליחו למצוא מימון בשבילו, ומבחינתי אין לי בעייה שזה יבוא גם על חשבון שריקי.

(13-Aug-2014 12:50)טל.מ כתב:  עוד כמה נקודות לחשוב עליהן .. ואני אומר מראש - שיחקנו לא רע. אני מודה שהופתעתי בחלקים מסוימים לטובה, גם כשאני משכלל את העובדה שזה רק גביע הטוטו והיריב לא היה בהרכב המלא שלו (ומשה אכן עידו לוי לא היה אבל הוא עדיין לא איתן טיבי או קרלוס גרסיה ואני מתקשה להשוות את דיא סבע לעדן בן בסט או ברק יצחקי ואת צלישר לאלברמן).

נתחיל בזה שהקבוצה השתדרגה וחצי גם בקישור האחורי עם גבי וגם בעמדת הבלם. סארגי בלם הרבה יותר איכותי מליפנייה. גם דיא סבע ובן שושן (אם ישאר) הם שדרוג ביחס למה שהיה לנו קודם. לדעתי גם הרוש (אם כי הוא לא מציאה גדולה) עדיף על טובול. ועל קנדה כבר דיברנו.
כך שבשורה התחתונה האימרה של לא השתדרגנו לא נכונה. נכון שאין פה שדרוג שמקפיץ אותנו 3 רמות למעלה אבל שדרוג יש.
מעבר לזה, אכן חסר מחץ. דודו כמובן היה אמור להוסיף את המחץ הזה אבל כל עוד הוא משחק בעמדה שהוא משחק וכל עוד הוא ישאר סטטי המצב לא ישתפר.
לגבי ערן לוי - דעתי לא השתנתה (ואני מקווה שתשתנה מתישהו). ייתן את השניים שלשה כדורים מדהימים שלו שאולי יביאו שער, אבל מצד שני יאבד עוד 5-6 מה שגם יכול להביא לשער רק לכיוון הלא נכון.... ואני כבר לא מדבר על צהובים ,אדומים ,צעקות על כל העולם, מריבות עם שופטים וכו' וכו'....

אני אחדד את כוונתי בהשתדרגה. הכוונה שערן לוי לא יהיה השחקן הכי טוב בקבוצה בצורה מובהקת, אלא חלק מ3-4 שחקנים מובילים פחות או יותר באותה הרמה. היום כמו לפני שנה זו הקבוצה שלו. הוצאת אותו ואנחנו לא קיימים בחלק הקדמי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2014, 13:25
הודעה: #78
בעיית ההצטרפות להתקפה זה הבעיה המרכזית בקבוצה אתמול כמו שאייל ציין
קאיודה או קנדה טסים למעלה , וכל השאר לא בסביבה במיוחד במחצית הראשונה.

הסיבה הראשונה לדעתי בגלל שהם לא מספיקים להגיע , בגלל תיאום.

השיפור במחצית השניה , היה שערן נתן מסירות נהדרות קדימה , קנדה וקאיודה חיפשו את הקישור , קודם , כדי לצרף עוד שחקנים , שימו לב לזה
אני שמתי לב , קאיודה לא רץ קדימה לבד , אלה הוא או קנדה ניסו לחפש את השלב של ההצטרפות.

הבעיה השניה של חוסר הצטרפות זה ההגנה הנסוגה מאוד אחורה של שני קווים
כך שקאיודה תופס כדור המרחק שלו מהקווים האחרים של הקבוצה רחוק מאוד
גם את זה ניסו לשפר במחצית השניה , עד שהקבוצה התעייפה.
לכן חשוב , שחקן ברמה גבוהה בתפקיד הקישור במקום רן רול ,ניר אברג'יל .
דווקא הרומני הגיע מאחור ובעט שתי בעיטות לשער.
ושירקי שהיה אמור לעזור בנושא זה נעלם.
13-Aug-2014, 13:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2014 על ידי 13:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #79
(13-Aug-2014 12:25)אייל ס כתב:  משה,מאמין בכנות כתיבתך לעיתים מסכים יותר לעיתים פחות,מעולם לא אהבתי שזה חצה קווים והגיע לניבולי פה(מכל הצדדים).
לגבי אותם "נאשמים"....
טל הוא אחרון המקורבים....ובטח ובטח משרת רק את דעתו
אריאל דור שני לפסיכים ללא תנאים ותמיד יהיה בעד אלו שגורמים למכבי נתניה לשרוד
אמיר,לא שייך לשום קליקה ומגדל בבית שחקן בקבוצה קיקיונית שעדיין שייך לגרעין הקשה של האוהדים.
זיו כנ"ל אוהד שרוף שכמוך לעיתים נסחף בכתיבתו,אך בטח ובטח לא מאוכלי החינם וממקבלי ההזמנות.
דוד חטב,עבד בעבר במועדון בזכות היותו אוהד שרוף ונשאר כזה גם שעזב.
ואני יכול להמשיך אחד לאחד את מרבית הכותבים,למעט דמות אחת לא ברורה לכולנו,משוכנע שכמעט כל הכותבים עושים זאת כאוהדים שרופים שהקבוצה קרובה לליבם.

הראשון, משהו שם לא מוברג כהלכה.
השני, הולך בגישה של קודם נראה קצת ואח"כ נבקר (או שלא) וכך צריכה להיות הגישה של אוהד אמיתי וענייני.
השלישי, לקח קשה כנראה את הדחתו של רועי דניאל כי מאז נהיה עוקצני.
הרביעי, יורק לבאר אשר מממנת ומתחזקת נכון להיום את האהבה המשותפת שלנו ואף מקלל אותה וזה בזוי בעיניי.
החמישי, אוהב את הכתיבה שלו אבל לוקח תמיד את דבריו בזהירות כי הוא סיים שם לא הכי טוב.
13-Aug-2014, 13:39
הודעה: #80
הסיבות לא משנות,כל מי שאוהב אמתי,אוהד בדרכו(גם שלא ניראת הדרך).
יש כאן לא מעט...שדעתם שונה לחלוטין מדעתי ולעיתים זה "מפוצץ" אותי...אך זו דעתם וזה לגיטימי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים