שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
21-Jan-2017, 22:11
הודעה: #101
(21-Jan-2017 21:40)טל.מ כתב:  
(21-Jan-2017 21:01)עידן444 כתב:  
(21-Jan-2017 20:54)טל.מ כתב:  
(21-Jan-2017 19:32)אריאל כתב:  למען הסר בילבול... בעונה הראשונה בליגת העל אחרי העליה הקודמת, סיימנו את המחזור ה26, במקום השמיני, 3 נקודות מהפליאוף העליון ו 10נקודות מהקו האדום ואת העונה סיימנו במקום התשיעי, 9 נקודות מהקו האדום...
אז כל התאוריות שנבנו פה על נדנדה תלושות מהמציאות.

ועונה אחרי זה התרסקת בבושת פנים אז כנראה שיש דברים בגו. בסופו של היום הרבה זה ניהול ואני מקווה שאייל יהיה כאן לעוד שנים רבות כי בלי ספק נראה שהוא יודע מה הוא עושה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני שוב אשאל- מה הקשר בין הקבוצה ״העשירה״ שעלתה ליגה לבין הקבוצה העניה עם החובות הכבדים שירדה ליגה שנתיים אחרי זה?

מודה שלא הבנתי את השאלה .. אותה קבוצה אותו בעלים . הקבוצה ״העשירה״ סיבכה את הבעלים בעונה שאחריה, כי הוא חי בללנד.. אתה חושב שנתניה יחודית בזה ?

חוץ מהסמל על החולצה כלום לא היה אותו דבר.
לא אותו בעלים.
חוץ מירין חסן לא חושב שהיה שחקן נוסף שהיה שייך לעליה.
לא מבין איך זה נותן אינדיקציה למשהו.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jan-2017, 0:00
הודעה: #102
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
אייל סגל אתה טועה בפעם הראשונה וכמו שהבטחתי לך אגיד לך מה שיש לי לומר גם אם לא תסכים העיקר שיהיה לך דעה שונה .
בדרך כלל עונה ראשונה קלה יותר מעונה שנייה בליגת העל סטטיסטית כמעט אף פים אין שתי העולות יורדות חזרה ורוב הזמן שתי העולות גם שורדות מפתיחה קשה .
א) דבר ראשון הסגל שלנו טוב בליגה השניה ויש חיבור בין השחקנים וגם לשיטה של המאמנים .
ב) עוד 3 זרים מצוינים יכולים להפוך אותנו לקבוצה הרבה יותר חזקה בליגה הראשונה . מה שצריך כרגע לעונה הבאה זה בלם טוב , קשר אחורי גרזן כמו שהיה בזמנו אנסומבו, וחלוץ מצוין (זר כמו קיודה ) . עוד מגינים שמאלי וימני לחיזוק שני המגינים שלנו אבל שלנו טובים גם קובי מור וגם כחלון טובים לליגת העל זה לא שתמצא רוברטו קרלוס בליגת העל ...חוץ מזה יש לך לדעתי חלוץ כמו עדן שרם אני עוקב אחריו הוא מצוין , אם אפשר מה טוב .
ג) לדעתי זוהי טעות להגדיל בהרבה מליונים את התקציב , בצורה הזאת זה בסדר אפשר לתת הפרש קטן על ליגת העל אבל לא לשלש תקציב שחקן לא ישחק טוב יותר אם תכפיל לו משכורת ...
ד) אתה והצוות המקצועי חייבים להמשיך לקדם צעירים תנו להם ביטחון גם על חשבון נקודות הם העתיד של הקבוצה , אברהם , דין , כחלון , דנון , וייסמן , הם כבר התשתית לכמה שנים קדימה , תוסיף עליהם את שלושת הזרים הצעירים שלנו מוחמד קוגבניה וורגוץ' , ועליהם את דיע סבע ערן לוי ואולסק , יש לך כבר 11 שחקני סגל מצוינים לליגת העל , אם עד סיום העונה יכנסו עוד ועוד צעירים נרוויח אותם לעונה הבאה ואם לא מקסימום יושאלו ...
ה) מגיע לשחקנים האלו שיש לנו לקבל הזדמנות בליגת העל זה המינימום ...
22-Jan-2017, 0:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 0:37 חזום חזום.)
הודעה: #103
(21-Jan-2017 18:04)אייל ס כתב:  פעם כשנעלה ליגה לא נעלה על מנת לשרוד.
זה נכון שהעונה הראשונה בדרך כלל היא הקשה יותר(למרות שהיו חריגים ואפילו 2 אלופות,ר"ג בשנות ה60 ובית"ר בתחילת שנות ה90).
והיא קשה יותר כי צריך להחליף חלק משחקני הסגל(לא מי שמתאים לליגה השניה מתאים לראשונה...אגב והפוך).
ושוב צריך להתחבר ושנת החיבור היא הראשונה.
אז נכון שהעונה יש שלד מעניין שאחרי הניסיון שצובר יחד חלקו יכול להיות בסיס טוב וחלקו שחקני השלמה,אך ברור גם לצוות המקצועי וגם לעזר שנגדם שהסגל של העונה לא יספק קבוצה חפצת חיים בליגת העל.
ומכיוון שבתאום ציפיות עסקינן,ביום מהימים שנזכה לעלות לליגת העל אווירת הבזבזנות לא תחגוג במחוזותינו ולא נהפוך לעיר מקלט לשחקנים בסוף חייהם המקצועיים.
מסכים איתך אייל .אבל אסור לפסול שחקנים בגלל "שבעים"
היו לנו בעבר שחקנים"שבעים" עטר השחקן. איציק זוהר. איווניר. נעם שוהם. יכולנו להגיד שהם שבעים. לפעמים צריך למצוא שחקנים שנמצאים בנקודה נמוכה . לזהות את הפוטנציאל והרעב ולהחתים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
22-Jan-2017, 0:44
הודעה: #104
מה שהיה בעבר התאים לעבר.
נכון ל2017,אין מקום לפרימדונות שבעות.
22-Jan-2017, 0:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 0:56 עידן444.)
הודעה: #105
(22-Jan-2017 0:37)חזום חזום כתב:  
(21-Jan-2017 18:04)אייל ס כתב:  פעם כשנעלה ליגה לא נעלה על מנת לשרוד.
זה נכון שהעונה הראשונה בדרך כלל היא הקשה יותר(למרות שהיו חריגים ואפילו 2 אלופות,ר"ג בשנות ה60 ובית"ר בתחילת שנות ה90).
והיא קשה יותר כי צריך להחליף חלק משחקני הסגל(לא מי שמתאים לליגה השניה מתאים לראשונה...אגב והפוך).
ושוב צריך להתחבר ושנת החיבור היא הראשונה.
אז נכון שהעונה יש שלד מעניין שאחרי הניסיון שצובר יחד חלקו יכול להיות בסיס טוב וחלקו שחקני השלמה,אך ברור גם לצוות המקצועי וגם לעזר שנגדם שהסגל של העונה לא יספק קבוצה חפצת חיים בליגת העל.
ומכיוון שבתאום ציפיות עסקינן,ביום מהימים שנזכה לעלות לליגת העל אווירת הבזבזנות לא תחגוג במחוזותינו ולא נהפוך לעיר מקלט לשחקנים בסוף חייהם המקצועיים.
מסכים איתך אייל .אבל אסור לפסול שחקנים בגלל "שבעים"
היו לנו בעבר שחקנים"שבעים" עטר השחקן. איציק זוהר. איווניר. נעם שוהם. יכולנו להגיד שהם שבעים. לפעמים צריך למצוא שחקנים שנמצאים בנקודה נמוכה . לזהות את הפוטנציאל והרעב ולהחתים.

Sent from my A0001 using Tapatalk

שחקן מבוגר זה לא אומר שבע.
ראדי שבע?
זוהר היה שבע?
עטר היה שבע?
שוהם?
אף אחד לא היה שבע.
השאלה היא מה המצב הפיזי וכמה השחקנים רחוקים משיאם-
עטר וזוהר? עדיין היו קוסמים.
איווניר, בנין ושוהם? עדין היו רוצחים.
לא יודע למי אייל מכוון כשהוא אומר את הדברים האלה אבל למען האמת לא רואה פרופילים שדומים לאלה שהוזכרו כאן. לא מבחינת יכולת ובטח לא מבחינת אישיות.

22-Jan-2017, 1:13
הודעה: #106
בניון זה נחשב שחקן שבע?
(ולא, אני לא נופל ממנו. אף פעם לא נפלתי)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
22-Jan-2017, 1:30
הודעה: #107
(22-Jan-2017 1:13)אופיר34 כתב:  בניון זה נחשב שחקן שבע?

אה משחקן ששיחק בליברפול ארסנל וצלסי אתה לא נופל אבל משחקן ששיחק במכבי יפו כן, אוקי בסדר שיהיה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Jan-2017, 1:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 1:44 אלדד.)
הודעה: #108
לא יודע אם יש מושג כזה בכלל שחקן שבע, אבל אליניב ברדה זה מקרה יוצא דופן שגם בגיל 35 רץ עם תשוקה והתלהבות של בחור בן 19, ואני לוקח אותו לנתניה ומחתים אותו ל 2 עונות בלי להסס (כמובן אם הוא מתפשר משמעותית בשכרו)
22-Jan-2017, 1:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 1:46 עידן444.)
הודעה: #109

שבע מאוד.
שחקן עבר שבגלל שהליגה בדיחה הוא עדיין רלוונטי בגיל 37.

(22-Jan-2017 1:42)אלדד כתב:  לא יודע אם יש מושג כזה בכלל שחקן שבע, אבל אליניב ברדה זה מקרה יוצא דופן שגם בגיל 35 רץ עם תשוקה והתלהבות של בחור בן 19, ואני לוקח אותו לנתניה ומחתים אותו ל 2 עונות בלי להסס (כמובן אם הוא מתפשר משמעותית בשכרו)

גם הוא שחקן עבר...
אחלה... עזרתם לי למצוא למי אייל התכוון...
זה בדיוק עונה להגדרה ״להביא שחקנים גמורים״.

22-Jan-2017, 2:15
הודעה: #110
(22-Jan-2017 1:30)amir כתב:  

אה משחקן ששיחק בליברפול ארסנל וצלסי אתה לא נופל אבל משחקן ששיחק במכבי יפו כן, אוקי בסדר שיהיה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

בדיוק ככה. מעניין לי את הציפורן הקטנה איפה שיחק.
בניון בחור חביב כך אומרים, שחקן כדורגל טוב (בטח בסטנדרטים הישראלים), עשה קריירה יפה, ואחרי כל זה מבחינתי הוא עוד רחוק מהלבל של ברקוביץ, רביבו ותקווה למשל.

וכן, ההוא ממכבי יפו עושה לי את זה יותר. כיף??

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים