מכבי נתניה
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים (/showthread.php?tid=3328)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - זאב רווח - 18-Jan-2017 12:00

כן ידוע שזה משחק קצוות וידוע שבכל מצב רק נתנינה יכולה לעצור את נתניה
אבל הענין הוא שאנחנו צריכים לשחק 4 ימים אחרי רמת גן וגם נצרת עילית כנ"ל ובכל זאת פעם אחת כבר כשלנו מולם העונה , לכן הפוסט הזה בא להתריע ....

צריך לבוא דרוכים ולא להפסיק לתת גז עד ההכרעה גם כשמובילים 0-2 (שעריים זוכרים ?) , לא לעשות שטויות של צהובים מוקדמים על מנת שלא ירחיקו לנו שחקן .....

למרות שהרבה לא מחזיקים מצמד המגינים שלנו כחלון ומור לדעתי הם טובים גם לליגת העל , שני המגינים צריכים להמשיך ולתקוף כל הזמן לפתוח עוד אופציות מסירה לקשרים ולבלמים לעלות במהירות והכי חשוב להרים ולמסור את הפס האחרון כמו שצריך .

אם הכל יילך כמו שצריך אנחנו צריכים לנצח את המשחק בהפרש טוב אבל אני לא מזלזל בנצרת עילית יש להם בלם מצוין , מבקש שתשימו לב למוטי מלכה שחקן ששיחק אצלנו עונה שעברה אחרי ינואר והיה טוב , קשר בעל רגל ימין ודריבל וראיית משחק מצויינת .....

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - משה.ד - 18-Jan-2017 12:11

זה כבר ממש הופך לבדיחה כל הפוסטים המוקשיים.

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - idobenami - 18-Jan-2017 13:19

אולי תפרסם רק כאשר אתה חושב שיהיה משחק קל?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - זאב רווח - 18-Jan-2017 15:44

עידו אתה מכיר בליגה הזאת משחק קל ?? אני לא מכיר אלא אם יעשו אותו קל ...נצרת עילית ניצחה את עכו בעכו , יצאה נגדנו תיקו , למה אוהדים מזלזלים ??
משה.ד כשתשלם לי על אי פתיחת פוסט אתייחס אליך אתה ממש חוזר על דברי אחרים אולי פעם תביא משהו מקורי מאצלך ?

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - amir - 18-Jan-2017 16:01

הכי חשוב לא רשמת משחקים בלי ערן לוי וכנראה גם שינה ורועי דיין יחסרו

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - משה.ד - 18-Jan-2017 16:15

כמה שאתה סתום אבל מה לעשות שבן אדם במצבך לא מבין את מצבו האמיתי

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - זאב רווח - 18-Jan-2017 16:20

אמיר לא ידעתי שיחסרו , על רועי דיין אפשר להבין מתיחה חזקה בשריר , לגבי ערן לוי ושינה למה ? בכל מקרה יש מחליפים טובים , אם אלוסק חוזר זה משחרר את מוחמד עלי. להיות יותר התקפי , ובהתקפה בדש וויסמן מספיק

משה . ד אני סך הכל עונה לך כמו שאתה כותב , למה כשאומרים עליך דבר שלילי אתה קופץ מאכזבה ? תסתכל איזו תגובה הבאת ולכן קיבלת כבקשתך .

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - amir - 18-Jan-2017 16:27

ערן צהובים שינה פצוע

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - טל.מ - 18-Jan-2017 16:30

ארבע פעמים התווכח, פעם אחת הוריד חולצה.

RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - Gadi - 18-Jan-2017 17:18

(18-Jan-2017 15:44)זאב רווח כתב:  עידו אתה מכיר בליגה הזאת משחק קל ?? אני לא מכיר אלא אם יעשו אותו קל ...נצרת עילית ניצחה את עכו בעכו

באמת? באיזה עונה?