שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
20-Jan-2017, 20:34
הודעה: #41
אני אסביר לכל המקטרגים.
א. כתבתי את מה שכתבתי במחצית כשהתוצאה היתה 3:1.
ב. להוביל 3:0 אחרי 28 דק ולחרבן את זה בכניסה חסרת אחריות 2 אחכ וגם לספוג גול בדקה ה45 זה בדיוק מה שאמרתי , להחזיר קבוצה גמורה לחיים.
ג. מודה שלא חשבתי שנצרת עילית כל כך חלשים. אריאל בטוח ידע את זה. אל תסתנוור מהתוצאה. לפני ארבעה ימים ראינו כמה אנחנו תכליתיים ברחבה וזה גם נראה לפני שבועיים נגד ראשלצ .
ג. ההימור של הצוות המקצועי הצליח לו, שאפו. מודה שלא אהבתי את ההפקרות באמצע , הצוות המקצועי הימר על התקפה גם ב10 שחקנים, הצליח להם, שוב, כל הכבוד.
ד. סשה שם גול גדול..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jan-2017, 21:14
הודעה: #42
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
(20-Jan-2017 20:17)יגאל יהב כתב:  
(20-Jan-2017 7:09)לואיס ראזאק כתב:  קיצר, ירדן כהן הולך להפציץ בשלושער + צמד בישולים ואנחנו הולכים לאכול תבוסה של 5:2 (נוביל 0:2 במחצית כמובן...).

ריבונו של עולם! גאון אתה, ראזאק! ניבאת את התוצאה במדוייק, רק בקטבים הפוכים...

אל תהיה נאיבי, ידעתי את התוצאה מראש כי טסתי לעתיד עם מרטי מקפליי (על הדרך - ראינו שמתנקשים בחייו של דונלד טראמפ...).

כל הכבוד לקבוצה הזאת, 20 משחקי ליגה רצופים ללא הפסד - שיא מועדון חדש!

אמשיך לומר שכולי תקווה שבאמת יש כבר תכנון מסודר לעונה הבאה בליגת העל ושמכאן לא נדע יותר נדנדה...

נ.ב
זאב - תרגיע. פשוט תפסיק להפציץ כאן כל רגע ולכנות כל משחק כ-"משחק עונה" או כ-"משחק מוקש" ולבלבל את השכל בניתוחים העמוקים שלך. מצד שני? אולי הפוסטים שאתה פותח הם מה שגורמים לנתניה להיות ברצף הזה, אז יאללה - אל תפסיק עד שלוקחים את אליפות ישראל.
The following 2 users Like לואיס ראזאק's post:
זאב רווח (2121-0101-2017201720172017), יגאל יהב (2020-0101-2017201720172017)
20-Jan-2017, 22:03
הודעה: #43
(20-Jan-2017 20:34)טל.מ כתב:  אני אסביר לכל המקטרגים.
ב. להוביל 3:0 אחרי 28 דק ולחרבן את זה בכניסה חסרת אחריות 2 אחכ וגם לספוג גול בדקה ה45 זה בדיוק מה שאמרתי , להחזיר קבוצה גמורה לחיים.
ג. מודה שלא חשבתי שנצרת עילית כל כך חלשים. אריאל בטוח ידע את זה. אל תסתנוור מהתוצאה. לפני ארבעה ימים ראינו כמה אנחנו תכליתיים ברחבה וזה גם נראה לפני שבועיים נגד ראשלצ .
ג. ההימור של הצוות המקצועי הצליח לו, שאפו. מודה שלא אהבתי את ההפקרות באמצע , הצוות המקצועי הימר על התקפה גם ב10 שחקנים, הצליח להם, שוב, כל הכבוד.
ד. סשה שם גול גדול..

אני רואה שאתה מתחיל לחזור לעצמך...

אז בוא אני אגיד לך את זה בצורה פשוטה - את המשחק הזה היינו מנצחים גם עם 8 נגד 11 והסיבה היא פשוטה -
1. נצרת (כמו רב הליגה) היא כלום ושום דבר
2. שחקני ההכרעה שלנו ,ודיא בראשם, הם שתי רמות מעל הליגה הזאת.

אם במשחק הזה היינו נשארים עם 11 שחקנים לכל אורכו אני לא אגזים ואומר שהוא יכול היה להגמר בתוצאה דו ספרתית.
ונכון שדנון עשה שטות (שנבעה מעודף מוטיבציה ולכן צריך לסלוח לו לדעתי) ,אבל עדיין גם ב 10 שחקנים היינו הרבה יותר מסוכנים מהם ויכולנו להגדיל את היתרון.
מצד שני , לא כל כך אהבתי את הבומים למעלה בחצי שעה האחרונה של המשחק.

עלי שוב הוכיח את האיכויות שלו באמצע
דיא יכול לפרפר כל הגנה בליגה הזאת
קוגבינה עדיין על סמים...
לואיזה עשה עבודה טובה
ורגוץ שומר על רמה גבוהה
ודין ממשיך לקבל שערים שאסור לו לקבל. למזלנו אנחנו לא מרגישים בזה כי ההתקפה שלנו מחפה על הטעויות שלו.
20-Jan-2017, 22:12
הודעה: #44
אגב, קטע משעשע - גם במחזור ה-20 של עונת 2013-14 היה לנו משחק (חוץ) מול נצרת-עילית (הסתיים בתיקו) וזה גרם לי לבדוק איפה היינו אז במחזור ה-20 של הלאומית:
עונת 2013-14
מחזור 20 - 13 נ' | 5 ת' | 2 ה' - 44 נק' (הפרש 14+)

ועכשיו לעונת 2016-17
מחזור 20 - 14 נ' | 6 ת' | 0 ה' - 48 נק' (הפרש 27+)

כפי שניתן לראות, הבדל עצום אין - עם או בלי מינוס, השם מכבי נתניה לבד בעידן המודרני משרה כבוד ופחד בקבוצות ובשחקנים בלאומית (בוא נודה באמת - מלבד כמה שחקנים בודדים, זה לא כאילו יש לנו איזה סגל מטורף שהוא פי כמה מעל הרמה של הליגה הזאת, יותר בכיוון של ליגה חלשה בטירוף + לנו יש את המאמן הטוב ביותר בליגה הזאת).

אז יאללה - לשם שינוי בלי חארטה. נמאס לעלות מבלי שבאמת ניתן לראות שיש תוכנית אמיתית ושינוי אמיתי, שינוי שמתוכנן כמו שצריך מראש ולא באופן חלטוריסטי. לא בושה לתכנן באופן מסודר ורציני את עונת 2017-18 כבר עכשיו ולהציב מטרה ברורה שתוך 3 עונות חוזרים לצמרת הכדורגל הישראלי, מעפילים לראשונה לשלב הבתים באירופה ליג (כן, כן - בהתחשב במצב שבו המפעל הזה נמצא? זו צריכה להיות מטרה ברורה לנגד העיניים) ולא חוזרים יותר למאבקי תחתית (לכל הפחות לעשור שלם!) - כי זה המקום שמכבי נתניה אמורה להיות בו בביצה המקומית.

בוא נגיד את זה ככה, איך שהמצב בליגת העל נראה כרגע? במצב וזה יתוכנן כראוי? זאת לא בושה להגיד שמכבי נתניה יכולה להתברג כאחת מ-4 הקבוצות הבכירות בליגת העל המודרנית. אין לנו מה למכור מול ב"ש או מכבי ת"א, אבל שאר הליגה? אם תוכנית רצינית ומסודרת ולא חלטורה נתנייתית שכל כך הייתה אופיינית לנו בעשורים האחרונים? זה אפשרי.
לדעתי סלובו בהחלט יכול להיות המאמן שיעשה את זה, גם במצב ופתיחת העונה הבאה לא תהיה משהו - צריך לתת לו שקט ולבנות עליו למספר עונות (בדיוק כמו שנעשה עם פרלמן בשנות ה-70). בין אם אנשים מחבבים את עטר או לא, אם לא היו מנחיתים כאן את מתיאוס? לא מאמין שהמתולתל לא היה מצליח לקחת איתנו אליפות (או לפחות במאבק עליה עד לרגע האחרון) בעונת 08-09.
20-Jan-2017, 22:14
הודעה: #45
(20-Jan-2017 22:03)אופיר34 כתב:  
ד. סשה שם גול גדול..

אני רואה שאתה מתחיל לחזור לעצמך...

אז בוא אני אגיד לך את זה בצורה פשוטה - את המשחק הזה היינו מנצחים גם עם 8 נגד 11 והסיבה היא פשוטה -
1. נצרת (כמו רב הליגה) היא כלום ושום דבר
2. שחקני ההכרעה שלנו ,ודיא בראשם, הם שתי רמות מעל הליגה הזאת.

אם במשחק הזה היינו נשארים עם 11 שחקנים לכל אורכו אני לא אגזים ואומר שהוא יכול היה להגמר בתוצאה דו ספרתית.
ונכון שדנון עשה שטות (שנבעה מעודף מוטיבציה ולכן צריך לסלוח לו לדעתי) ,אבל עדיין גם ב 10 שחקנים היינו הרבה יותר מסוכנים מהם ויכולנו להגדיל את היתרון.
מצד שני , לא כל כך אהבתי את הבומים למעלה בחצי שעה האחרונה של המשחק.

עלי שוב הוכיח את האיכויות שלו באמצע
דיא יכול לפרפר כל הגנה בליגה הזאת
קוגבינה עדיין על סמים...
לואיזה עשה עבודה טובה
ורגוץ שומר על רמה גבוהה
ודין ממשיך לקבל שערים שאסור לו לקבל. למזלנו אנחנו לא מרגישים בזה כי ההתקפה שלנו מחפה על הטעויות שלו.

לגבי הבומים למעלה, שמתי לב שדראפיץ במחצית בראשונה רתח על דין גל ושחקנים נוספים שלא פתחו וכתוצאה מכך הועפו כדורים למעלה.

20-Jan-2017, 22:52
הודעה: #46
מה עם ניר לקס? אייל זה רציני או עוד הבלחה של סיני את פשכצקי?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Jan-2017, 22:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jan-2017 על ידי 22:57 אריאל.)
הודעה: #47
ד. סשה שם גול גדול..

לא יודע מאחז חומר קורצת או איזה משחק ראית או איזה משקפיים אתה חובש... אחרי משחק כזה להיות כלכך מריר ועם כלכך הרבה טענות וחלונות, נשגב מבינתי.

"לחרבן משחק"? ברבע השעה האחרונה של המחצית הראשונה, 11 מול 10, שנגמר בגול אחד שלהם, היה ברור שלכלומניקים האלה אין סיכוי לחזור למשחק.
גם שמעון גרשון שם גול עצמי יפיפיה בנגיחה ברבע גמר גביע אופ"א...
אז תנוח דעתך, אני לא מבין כלום בכדורגל ולא תקרא פה פעם אחת שאני כותב מי צריך לשחק באיזו עמדה או מה טקטיקת המשחק המתאימה למי ולמה. כשכותבים קשר 50 50, אין לי מושג מה זה (אני מכיר מסע 40 על 40, 40 קילו על הגב ל40 ק"מ, אבל זה בטח לא קשור, אני מכיר גם חוזים 50 50, 50% צמוד למדד 50% צמוד למט"ח, אבל מה עושה קשר 50 50?). לא מכיר שחקנים של קבוצות אחרות ומה הרזומה שלהם... אני מכיר רק את מכבי נתניה ורואה 10 שחקנים מתרוצצים ומנסים להעביר כדור מעבר לקו השער.
אז כשהבן שלי שאל אותי איזה מקום נצרת עילית בטבלה, בדקתי איתו בפלאפון, כי לא ידעתי שהם כאלה חלשים...
מה אני כן יודע?! שהקבוצה כבר 19 משחקים רצופים מבקיעה שערים (רק 18 ברצף בעונת העליה הקודמת) אני יודע שאין לנו בעיית הבקעה, כי בשתי הליגות הראשונות, רק קבוצה אחת מבקיעה יותר מאיתנו בממוצע למשחק, אני יודע שאני נהנה ואני יודע שיש לנו אחלה בעלים ומאמן תותח.
ולגבי הפוסטים ההזויים, זה כמו הקריאה "זאב זאב" זה גם מגוחך וזה גם לא משפיע.
אבל, כמו ששעון עומד מדייק בשעה פעמיים ביום, כשנפסיד (ונפסיד מתישהו) איזה איזה חמור (או זאב) שיוכל להגיד אמרתי לכם.

אז יש את המשפט שאני אוהב, שבטווח הארוך, הפסימיסטים תמיד צודקים, אבל רק האופטימיסטים נהנים כל הדרך לשם.

מפגר אבל אופטימי
20-Jan-2017, 23:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jan-2017 על ידי 23:08 טל.מ.)
הודעה: #48
אריאל אני מסכים בדבר אחד, אתה באמת לא מבין כלום.. בלי לפגוע, באמת בלי, כמה משחקי כדורגל ראית בחייך שהתהפכו ככה סתם ? לפני כמה שנים הובלנו 4:2 על מכבי פת ואתה זוכר שזה נגמר 4:4 .. לפני שבועיים שלטת במגרש הגעת למצבים החטאת פנדל ופתאום הכל התהפך נגדך. אז לשלוף לי סטטיסטיקות ולספר לי שאני ממורמר .. נו באמת .. מספיק שאיזו שטות הופכת את ה3:1 ל3:2 ותגיד לי אתה כשאנחנו ב10 שחקנים לאן זה יכול ללכת. אז לזה בדיוק אני קורה להחזיר קבוצה מתה לחיים. וכן אני מודה שלא אהבתי את המשחק ההרפתקני שלנו בחצי השני, וגם ידעתי להגיד כל הכבוד לצוות על זה שההימור הצליח להם וזה היה הימור לא תשכנע אותי שלא.

(20-Jan-2017 22:52)amir כתב:  מה עם ניר לקס? אייל זה רציני או עוד הבלחה של סיני את פשכצקי?

מי זה ניר לקס ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Jan-2017, 23:09
הודעה: #49
שחקן של הפועל ת"א מושאל לסכנין שחקן טוב, לפי משה סיני היום בשידור ופשכה חיזק את זה הוא קיבל הצעה לעבור לנתניה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Jan-2017, 23:13
הודעה: #50
עוד אחד מהמשחקים בליגה העלובה הזו נגד "אין יריבה" שהיה צריך לסמן וי ולהמשיך.
מר דנון (אין שכל, אין דאגות) כמעט וסידר סיפור "שעריים2".
ככל ומתקדמת העונה רואים את כבר את העמדות שבהם יצטרכו באופן ראשוני חיזוק לעונה הבאה.
מגן שמאלי (יש מצב שלואיסה שיחק היום בשביל שמישהו יראה וייקח אותו?) בלם וחלוץ מטרה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים