שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורליצקי
06-Dec-2016, 13:44
הודעה: #11
RE: אורליצקי
(06-Dec-2016 10:11)דוד חטב כתב:  גם אני חושב שהוא עושה הרבה טעויות או שלא מספרים לו הכל....
וזמנו עבר...
אבל בואו לא נטעה הוא אישר תקציב של 40 מיליון לא בור של 100 מיליון....

דוד, המספרים שנזרקים באויר הם קשקוש אחד גדול. לכבירי אין שקל על התחת, כל הסיפורים על יצירות האומנות זו רמאות אחת גדולה, בדיוק כמו הקשקוש עם הכסף של הסינים. ואני מוכן לאכול איזה כובע שכבירי ירצה, אם אורליצקי יראה העברה כספית של סכום משמעותי מהחשבון של כבירי לחשבון של הקבוצה.

כבירי ולפניו כל הקומבינטורים שמנהלים קבוצות (לא כולם כמובן) פשוט לוקחים הלוואות ממשרדי הכרטיסים, מהבנקים ודוחים תשלומים לרשויות המס בתקוה שמכירת שחקנים או העפלה לאירופה תעזור להם לכסות את ההלוואות.
והיחידים שמעושים את זה באופן מושלם הם משפחת לוזון (באמת כל הכבוד), אשר אלון ואלי טביב (שלדבריו אפילו מרוויח מליונים).
הסיבות שהם מצליחים לא להתרסק הן: נסיון של שנים, הבנה בקומבינות ובעיקר זה שאף אחד לא מלווה כספים לפ"ת ורעננה וכך בעצם מציל אותם מהסתבכות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Dec-2016, 14:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2016 על ידי 14:03 עידן444.)
הודעה: #12
(06-Dec-2016 13:44)arika כתב:  
(06-Dec-2016 10:11)דוד חטב כתב:  גם אני חושב שהוא עושה הרבה טעויות או שלא מספרים לו הכל....
וזמנו עבר...
אבל בואו לא נטעה הוא אישר תקציב של 40 מיליון לא בור של 100 מיליון....

דוד, המספרים שנזרקים באויר הם קשקוש אחד גדול. לכבירי אין שקל על התחת, כל הסיפורים על יצירות האומנות זו רמאות אחת גדולה, בדיוק כמו הקשקוש עם הכסף של הסינים. ואני מוכן לאכול איזה כובע שכבירי ירצה, אם אורליצקי יראה העברה כספית של סכום משמעותי מהחשבון של כבירי לחשבון של הקבוצה.

כבירי ולפניו כל הקומבינטורים שמנהלים קבוצות (לא כולם כמובן) פשוט לוקחים הלוואות ממשרדי הכרטיסים, מהבנקים ודוחים תשלומים לרשויות המס בתקוה שמכירת שחקנים או העפלה לאירופה תעזור להם לכסות את ההלוואות.
והיחידים שמעושים את זה באופן מושלם הם משפחת לוזון (באמת כל הכבוד), אשר אלון ואלי טביב (שלדבריו אפילו מרוויח מליונים).
הסיבות שהם מצליחים לא להתרסק הן: נסיון של שנים, הבנה בקומבינות ובעיקר זה שאף אחד לא מלווה כספים לפ"ת ורעננה וכך בעצם מציל אותם מהסתבכות.
לפי השמועות משפחת כבירי משפחה עשירה מאוד.
אמנם מה שאורליצקי אומר לא שווה הרבה אבל הוא טען שכבירי מזרים כספים אכן דרך חשבון שלו ולא בדרכים עקיפות.

לגבי טביב- לא חושב שהוא טען אי פעם שהוא הרוויח בכדורגל. אחרים טוענים את זה. הרי זה לא משהו שהוא יכול להגיד בראש חוצות כי בעלי קבוצות הם פחות או יותר היחידים שלא מרוויחים כסף ישירות מכדורגל(אלא אם עושים זאת בקומבינות ועל זה הם בטח לא ידברו בפומבי). אולי יש כאלה שמצליחים לנהל את העסק בלי להביא יותר מידי כסף מהבית- אבל להרוויח?

אגב, אני חושב שטביב לקח את בית"ר עם לא מעט חובות בזמן שאף אחד לא רוצה לגעת בה וזה יאמר לזכותו.
06-Dec-2016, 14:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2016 על ידי 14:06 אריאל.)
הודעה: #13
בסוף יתברר שהסינים... זה פועלים שבונים את הנמל באשדוד... ולקחו כמה פועלים, הלבישו בחליפות ועשו תמונה לעיתון Big Grin
אבל אם לא... שווה לחפש אותם ולעניין אותם להיות ספונסרים של מכבי נתניה

מפגר אבל אופטימי
06-Dec-2016, 14:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2016 על ידי 14:35 חזום חזום.)
הודעה: #14
אם אולירצקי היה עובד לפי הספר אז ליגת העל היתה של ארבע קבוצות.
הגיע הזמן שהבלוף הזה יתפוצץ.
אגב .מציע לכם לקרוא את התגובה של יור אשקלון באתר וואן.
בגדול אומר שהפועל תא קיבלה יתרון ספורטיבי באישור ה"ערבויות".
אגב אני חושב שצריכה לרדת ליגה בכל מקרה. כי יכול להיות מצב אבסורדי שמורידים 9 נקודות ועדיין ישארו ליגה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
06-Dec-2016, 14:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2016 על ידי 14:38 עידן444.)
הודעה: #15
זה גם מה שטענה הפועל פ"ת בעונה שאנחנו שרדנו עם תקציב שאין לו שום כיסוי.

ולדעתי כן, עם הסגל הנוכחי הם יכולים לשרוד גם עם 9-.
אבל אין היגיון שהם ישארו איתו.
מאיפה ישלמו?

(06-Dec-2016 14:05)אריאל כתב:  בסוף יתברר שהסינים... זה פועלים שבונים את הנמל באשדוד... ולקחו כמה פועלים, הלבישו בחליפות ועשו תמונה לעיתון Big Grin
אבל אם לא... שווה לחפש אותם ולעניין אותם להיות ספונסרים של מכבי נתניה

עניין אותם נדל"ן, לא? לנתניה לא צריך לבנות אצטדיון אז זה לא אטרקטיבי(אם זה בכלל היה נכון... חחח)
06-Dec-2016, 15:24
הודעה: #16
(06-Dec-2016 14:34)חזום חזום כתב:  אם אולירצקי היה עובד לפי הספר אז ליגת העל היתה של ארבע קבוצות. .

Sent from my A0001 using Tapatalk

לא. פשוט המשכורות של השחקנים היו הופכות ריאליות יותר
06-Dec-2016, 18:25
הודעה: #17
(06-Dec-2016 14:02)עידן444 כתב:  לגבי טביב- לא חושב שהוא טען אי פעם שהוא הרוויח בכדורגל. אחרים טוענים את זה. הרי זה לא משהו שהוא יכול להגיד בראש חוצות כי בעלי קבוצות הם פחות או יותר היחידים שלא מרוויחים כסף ישירות מכדורגל(אלא אם עושים זאת בקומבינות ועל זה הם בטח לא ידברו בפומבי). אולי יש כאלה שמצליחים לנהל את העסק בלי להביא יותר מידי כסף מהבית- אבל להרוויח?

אגב, אני חושב שטביב לקח את בית"ר עם לא מעט חובות בזמן שאף אחד לא רוצה לגעת בה וזה יאמר לזכותו.

עידן, אני זוכר ראיון עם טביב אחרי שהוא קנה את ביתר ושם הוא אמר במפורש שהוא הרוויח כסף מכ"ס ומהפועל ת"א (נעלמו שם כ 120 מליון שקל שלפי הטענה שלהם) . לגבי ביתר: אורליצקי אמר שטביב השקיע בביתר ממוצע של 5.5 מליון בשנה, גם אם ניקח את זה ברצינות, עדיין טביב יודע לגזור קופון יפה לכיס שלו בכל פעם שמתבצעת עסקת מכירה או קנייה של שחקן. בכל פעם שאתה קורא על קניית שחקן, בעיקר ממזרח אירופה ובוודאות מאפריקה. אתה יכול להניח שסכום לא קטן עובר דרך הסוכן לאנשים אחרים.
06-Dec-2016, 19:46
הודעה: #18
(06-Dec-2016 18:25)arika כתב:  
(06-Dec-2016 14:02)עידן444 כתב:  לגבי טביב- לא חושב שהוא טען אי פעם שהוא הרוויח בכדורגל. אחרים טוענים את זה. הרי זה לא משהו שהוא יכול להגיד בראש חוצות כי בעלי קבוצות הם פחות או יותר היחידים שלא מרוויחים כסף ישירות מכדורגל(אלא אם עושים זאת בקומבינות ועל זה הם בטח לא ידברו בפומבי). אולי יש כאלה שמצליחים לנהל את העסק בלי להביא יותר מידי כסף מהבית- אבל להרוויח?

עידן, אני זוכר ראיון עם טביב אחרי שהוא קנה את ביתר ושם הוא אמר במפורש שהוא הרוויח כסף מכ"ס ומהפועל ת"א (נעלמו שם כ 120 מליון שקל שלפי הטענה שלהם) . לגבי ביתר: אורליצקי אמר שטביב השקיע בביתר ממוצע של 5.5 מליון בשנה, גם אם ניקח את זה ברצינות, עדיין טביב יודע לגזור קופון יפה לכיס שלו בכל פעם שמתבצעת עסקת מכירה או קנייה של שחקן. בכל פעם שאתה קורא על קניית שחקן, בעיקר ממזרח אירופה ובוודאות מאפריקה. אתה יכול להניח שסכום לא קטן עובר דרך הסוכן לאנשים אחרים.

למס הכנסה יש חוב גדול לבית"ר, מתקופת גאידמק. כמה מיליונים טובים. החוב נושא ריבית יפה וטביב חי עליו...
06-Dec-2016, 20:21
הודעה: #19
אייל ברשותך אם אפשר להשיב , מכרנו להפועל תל אביב בזמן אוסידון גם שחקן נוער וגם את החלוץ היהודי אמריקאי שווינפלד .
אם הם נכנסים להקפאה הם הרי לא ישלמו , במקרה כזה האם השחקנים חוזרים אוטומט אלינו ? כי העיסקה לא קויימה מצידם אז זכותנו על השחקנים ....
06-Dec-2016, 20:40
הודעה: #20
(06-Dec-2016 20:21)זאב רווח כתב:  אייל ברשותך אם אפשר להשיב , מכרנו להפועל תל אביב בזמן אוסידון גם שחקן נוער וגם את החלוץ היהודי אמריקאי שווינפלד .
אם הם נכנסים להקפאה הם הרי לא ישלמו , במקרה כזה האם השחקנים חוזרים אוטומט אלינו ? כי העיסקה לא קויימה מצידם אז זכותנו על השחקנים ....

שחקן הנוער כבר הספיק מאז לעבור למכבי ת"א.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים