מכבי נתניה

גירסה מלאה: אורליצקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
מישהו יכול להסביר איך, אחרי מה שאנחנו עברנו(פעמיים!), ועכשיו הפועל, אורליצקי עדיין מחזיק רשיון לראיית חשבון?
גם אני חושב שהוא עושה הרבה טעויות או שלא מספרים לו הכל....
וזמנו עבר...
אבל בואו לא נטעה הוא אישר תקציב של 40 מיליון לא בור של 100 מיליון....
אני חושב שאם לא מרחיבים לבקרה את הסמכויות ומחייבים כל מועדון להחזיק רואה חשבון שיהיה בקשר ישיר מול הבקרה ברמה החודשית וכל רכישה מעבר לתקציב המאושר הינה בגדר אישור חריג עם בטוחות נוספות תמיד נהיה באותה סיטואציה.....
איש לא יודע (נכון לעכשיו),האם ה100 הם 100,סביר להניח שנעשה שיערוך להתחיבויות עתידיות(חוזים ארוכי טווח וכו').
מצד שני,תפקיד הבקרה להתחיל את העונה בחובות העבר ולוודא שיש להם בטוחות קשים ורק לאחר מכן לאפשר להחתים שחקנים חדשים,במידה וזה לא נעשה,לא מולאה העבודה כהילכתה.
המושג "מימון חיצוני" לחוזה זה אבי כל החטאים,הוא פוגם בבסיס הבקרה וביכולת שלה לפקח ובהפועל ת"א(וגם בעבר בנתניה),שמענו על זה פעם אחרי פעם ומי שנתן לזה יד הוא השותף המרכזי במחדל.
כמו כן,שמעתי אתמול את אורליצקי אומר בקולו,שכר השחקנים עד מרץ מובטח ומה קורה באפריל ובמאי...לא משחקים? והמאמנים ומחלקת הנוער והספקים,הם לא מפרנסים?

ולגבי עצם החוב:
1.ה150 אלף ש"ח הראשונים לכל עובד מובטחים,מביטוח לאומי ומנציג בית המשפט.
2.חלק מהחובות(בנק דיסקונט לדוגמא),מגובה בערבויות אישיות של העידו חג'ג'ים למינהם.
3.חובות למוסדות אופ"א ופיפ"א ישולמו במוקדם או במאוחר,אחרת הפועל ת"א לא תשחק יותר בחו"ל.
4.חלק לא מבוטל מהחובות זה "הלוואות" "שטרי חוב" לבעלים לשעבר/אוהדים שתרמו ולכן הם לא יראו שקל.
5.רשויות המס לא יראו שקל.
6.הנפגעים העיקריים הם אותם ספקים קטנים/בינוניים שלא בסדר קדימויות שגורלם כגורל רשויות המס והתורמים.
אורליצקי הוא רק ה- ש.ג, יש מעליו בוסים שנותנים לו את האוקיי "להחליק" דברים רק בשביל שכל מי שמוכן להיכנס לרעה החולה הזו שנקראת "כדורגל ישראלי" ייכנס.
השיטה דפוקה. צריך מנגנון פיקוח שונה.
(06-Dec-2016 10:35)אייל ס כתב: [ -> ]איש לא יודע (נכון לעכשיו),האם ה100 הם 100,סביר להניח שנעשה שיערוך להתחיבויות עתידיות(חוזים ארוכי טווח וכו').
מצד שני,תפקיד הבקרה להתחיל את העונה בחובות העבר ולוודא שיש להם בטוחות קשים ורק לאחר מכן לאפשר להחתים שחקנים חדשים,במידה וזה לא נעשה,לא מולאה העבודה כהילכתה.
המושג "מימון חיצוני" לחוזה זה אבי כל החטאים,הוא פוגם בבסיס הבקרה וביכולת שלה לפקח ובהפועל ת"א(וגם בעבר בנתניה),שמענו על זה פעם אחרי פעם ומי שנתן לזה יד הוא השותף המרכזי במחדל.
כמו כן,שמעתי אתמול את אורליצקי אומר בקולו,שכר השחקנים עד מרץ מובטח ומה קורה באפריל ובמאי...לא משחקים? והמאמנים ומחלקת הנוער והספקים,הם לא מפרנסים?

ולגבי עצם החוב:
1.ה150 אלף ש"ח הראשונים לכל עובד מובטחים,מביטוח לאומי ומנציג בית המשפט.
2.חלק מהחובות(בנק דיסקונט לדוגמא),מגובה בערבויות אישיות של העידו חג'ג'ים למינהם.
3.חובות למוסדות אופ"א ופיפ"א ישולמו במוקדם או במאוחר,אחרת הפועל ת"א לא תשחק יותר בחו"ל.
4.חלק לא מבוטל מהחובות זה "הלוואות" "שטרי חוב" לבעלים לשעבר/אוהדים שתרמו ולכן הם לא יראו שקל.
5.רשויות המס לא יראו שקל.
6.הנפגעים העיקריים הם אותם ספקים קטנים/בינוניים שלא בסדר קדימויות שגורלם כגורל רשויות המס והתורמים.

למה מימון חיצוני הוא בעיה? זה לא אמור להיות ״בטוחה קשה״?
אם לא למה מאשרים את זה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
הגיע הזמן שכולם יחזרו לגודל הטבעי שלהם!!!
ראיתי שהפועל כבר חושבים לערער על המינוס 9. האם גם אנחנו מכינים ערעור למקרה שיוותרו להם?
למען ההגינות צריך להוסיף כי מעבר לחוסר הרצינות של הבקרה, יש גם תקנון ובמסגרתו סוג הבטוחה הנדרשת היא כזאת שמראש לא תבטיח את הכל. כלומר, בהתאם לתקנון ניתן לקבל גם צ'קים כבטוחה וכולנו זוכרים את הצ'ק של שגב שאפשר היה לנגב איתו. העניין הוא שחוץ מכמה קבוצות בודדות לאף אחד אין יכולת לתת כסף חי כערבות. כסף חי פירושו ערבות בנקאית שניתן לחלט בקלות (כל עוד לא מדובר באיזה בנק מלונדון). אז בתקנון הגמישו את הבטוחות ואח"כ שקורה משהו באים בטענות לבקרה.
אז חלק מהטענה מוצדקת, אבל מראש התקנון לא דורש לתת כסף חי על כל התחייבויות השכר.
ואני לא כותב זאת כי אני סבור שהבקרה כאלו מקצוענים.
בכל מקרה, אני אוהד כדורגל, חי משמחה לאיד (הרי תארים לא ראיתי) ואם הולכים לפרק את הפועל (שנאה עזה ביותר), אני מקווה שזה יהיה אצבע אצבע ציפורן ציפורן.
נראה לי שבור כזה שהושג תוך יצירת יתרון תחרותי לא הוגן (בואו ניקח שחקנים יקרים שיביאו אולי הישגים ולא נשלם להם) - צריך לקבל עונש גדול יותר.
במידה ויאושר להם ולא יאושר להם,אנחנו ניהיה הבאים בתור.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's