שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
17-Jun-2016, 20:05
הודעה: #111
RE: מה צופן לנו העתיד.

משה אתה מתבלבל ובגדול.
ישראל זביטי אדם מדהים משכמו ומעלה,שחקן שקיבל החלטות לא נכונות ופיספס קריירה.
נפגשתי איתו,הרשים אותי מאוד...פגשו אותו אמא ושחקן ששיחקו בעבר במועדון ועזבו בגלל ההתנהלות ואחרי הפגישה איתו אמר לי השחקן(וגם האם) שהם פגשו את כל המאמנים מהמחזור גיל של השחקן,איש לא הרשים כמוהו.
[/quote]

יכול להיות שהוא אדם מדהים זה לא סותר את העובדה שהייתי רוצה לראות אנשי מקצוע בתחומם, כדורגלנים מצליחים בעברם שיש להם מה לתרום ולהנחיל לדור צעיר מבחינת אופי ואישיות, שיצאו כדורגלנים ולא סמרטוטים עם אופי בתחתונים כמו שהמחלקה הזו הוציאה. עד כה.
ציקי, שמיקי, סבח, בני לם, בוא נתקדם...

נ.ב: עידן444 תתקדם אתה לא מעניין.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jun-2016, 20:40
הודעה: #112
מה צופן לנו העתיד.
אני לא יודע מה נסיון האימון של זויטי אם בכלל. לא ראיתי שכדורגלן מצליח הוא ערובה למאמן טוב. או שיש לך או שאין לך . לגבי האישיות זה ממש לא סותר. לא זכור לי שלזויטי היה אופי בתחתונים כהגדרתך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jun-2016, 21:08
הודעה: #113
מה צופן לנו העתיד.
(17-Jun-2016 20:40)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה נסיון האימון של זויטי אם בכלל. לא ראיתי שכדורגלן מצליח הוא ערובה למאמן טוב. או שיש לך או שאין לך . לגבי האישיות זה ממש לא סותר. לא זכור לי שלזויטי היה אופי בתחתונים כהגדרתך.

אם אני לא טועה, אימן את הנוער של טוברוק לפני שנתיים. אם אתם מעוניינים לנהל איתו דוש שיח אתם מוזמנים לבריכת בית יהושוע בשבתות, הוא נמצא שם די הרבה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
17-Jun-2016, 22:13
הודעה: #114
מה צופן לנו העתיד.
(17-Jun-2016 20:05)פיליפצוק כתב:  
משה אתה מתבלבל ובגדול.
ישראל זביטי אדם מדהים משכמו ומעלה,שחקן שקיבל החלטות לא נכונות ופיספס קריירה.
נפגשתי איתו,הרשים אותי מאוד...פגשו אותו אמא ושחקן ששיחקו בעבר במועדון ועזבו בגלל ההתנהלות ואחרי הפגישה איתו אמר לי השחקן(וגם האם) שהם פגשו את כל המאמנים מהמחזור גיל של השחקן,איש לא הרשים כמוהו.

יכול להיות שהוא אדם מדהים זה לא סותר את העובדה שהייתי רוצה לראות אנשי מקצוע בתחומם, כדורגלנים מצליחים בעברם שיש להם מה לתרום ולהנחיל לדור צעיר מבחינת אופי ואישיות, שיצאו כדורגלנים ולא סמרטוטים עם אופי בתחתונים כמו שהמחלקה הזו הוציאה. עד כה.
ציקי, שמיקי, סבח, בני לם, בוא נתקדם...

נ.ב: עידן444 תתקדם אתה לא מעניין.
[/quote]

גם אני אוהב אותך

17-Jun-2016, 23:50
הודעה: #115
(17-Jun-2016 20:40)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה נסיון האימון של זויטי אם בכלל. לא ראיתי שכדורגלן מצליח הוא ערובה למאמן טוב. או שיש לך או שאין לך . לגבי האישיות זה ממש לא סותר. לא זכור לי שלזויטי היה אופי בתחתונים כהגדרתך.

היה מאמן כושר בנוער של טוברוק בשנים האחרונות ובעונה האחרונה אימן את 2001 בטוברוק.
עומד לשלב בין אימון קבוצת נערים ואימון כושר מילדים ב' ועד נערים ב'.

נ.ב

משה גם במכבי חיפה/מכבי ת"א מאמנים במחלקת הנוער קיצי פיצי ציקי ומיקי...
וציקי עבר בהעברה חופשית לטוברוק.
18-Jun-2016, 0:18
הודעה: #116
מה צופן לנו העתיד.
(17-Jun-2016 23:50)אייל ס כתב:  

היה מאמן כושר בנוער של טוברוק בשנים האחרונות ובעונה האחרונה אימן את 2001 בטוברוק.
עומד לשלב בין אימון קבוצת נערים ואימון כושר מילדים ב' ועד נערים ב'.

נ.ב

משה גם במכבי חיפה/מכבי ת"א מאמנים במחלקת הנוער קיצי פיצי ציקי ומיקי...
וציקי עבר בהעברה חופשית לטוברוק.

ואיך כל המינויים הללו משתלבים באם ליזה לא ממשיכה איתנו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
18-Jun-2016, 6:37
הודעה: #117
בימים אלו מכינים תוכנית עבודה לעונת 16/17,התוכנית כוללת דגש על אימוני יסוד וקורדינציה לשמיניות(מעבר מ3 ל4 אימונים),אימוני כושר ע"י מאמנים ייעודיים לכל קבוצות ה11,מינוי עוזר מאמן לכל קבוצה,הקניית הרגלים חדשים מהבסיס למאמנים שחקנים והורים ועוד..
התוכנית הכוללת תמומן ע"י תשלום הילדים/גיוס תרומות/השלמות..
במידה וליזה תשאר עד סוף העונה(מרבית העונה),בית המשפט אמור לאשר את התוכנית ומחלקת הנוער תנוהל בנפרד מהקבוצה הבוגרת.
כשיהיה רוכש והוא יראה עין בעין את התוכנית,הוא יוכל להמשיך מאותה נקודה כשיכנס לתפקידו,מימון הפערים(בין תשלומי הילדים לעלויות בפועל),ימומן על ידו.
במידה ומדובר ברוכש רציני שעומד להשקיע סכומים נכבדים מכספו הפרטי ודרכו היא דרכי ועדיין ירצה שאהיה "המבוגר האחראי",לא פוסל שום אופציה מראש(אך כמו שכתבתי כאן היום,ממש לא בכל מחיר).

נ.ב

לשם הדוגמא,במידה ויהיה בעלים "לארג'",שסעיף הנהלה וכלליות יהיה בלי פרופורציה לצרכים(כמו בימי שגב/מאור) ויחולקו רכבים לכל "פועל" ושכר השחקנים יהיה בלי קשר ליכולות ועיתונאים וסוכנים יסתובבו במועדון כבביתם,סביר להניח שלא יזדקקו לי משום בחינה.
וזה נכון גם למצב ההפוך...בעלים שהגיע כדי לעשות סיבוב בלי להשקיע(כמעט מכספו).
The following 3 users Like אייל ס's post:
אלון (1818-0606-2016201620162016), חזום חזום (1818-0606-2016201620162016), עידן444 (1818-0606-2016201620162016)
18-Jun-2016, 10:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jun-2016 על ידי 10:22 עידן444.)
הודעה: #118
מה צופן לנו העתיד.
(18-Jun-2016 6:37)אייל ס כתב:  בימים אלו מכינים תוכנית עבודה לעונת 16/17,התוכנית כוללת דגש על אימוני יסוד וקורדינציה לשמיניות(מעבר מ3 ל4 אימונים),אימוני כושר ע"י מאמנים ייעודיים לכל קבוצות ה11,מינוי עוזר מאמן לכל קבוצה,הקניית הרגלים חדשים מהבסיס למאמנים שחקנים והורים ועוד..
התוכנית הכוללת תמומן ע"י תשלום הילדים/גיוס תרומות/השלמות..
במידה וליזה תשאר עד סוף העונה(מרבית העונה),בית המשפט אמור לאשר את התוכנית ומחלקת הנוער תנוהל בנפרד מהקבוצה הבוגרת.
כשיהיה רוכש והוא יראה עין בעין את התוכנית,הוא יוכל להמשיך מאותה נקודה כשיכנס לתפקידו,מימון הפערים(בין תשלומי הילדים לעלויות בפועל),ימומן על ידו.
במידה ומדובר ברוכש רציני שעומד להשקיע סכומים נכבדים מכספו הפרטי ודרכו היא דרכי ועדיין ירצה שאהיה "המבוגר האחראי",לא פוסל שום אופציה מראש(אך כמו שכתבתי כאן היום,ממש לא בכל מחיר).

נ.ב

לשם הדוגמא,במידה ויהיה בעלים "לארג'",שסעיף הנהלה וכלליות יהיה בלי פרופורציה לצרכים(כמו בימי שגב/מאור) ויחולקו רכבים לכל "פועל" ושכר השחקנים יהיה בלי קשר ליכולות ועיתונאים וסוכנים יסתובבו במועדון כבביתם,סביר להניח שלא יזדקקו לי משום בחינה.
וזה נכון גם למצב ההפוך...בעלים שהגיע כדי לעשות סיבוב בלי להשקיע(כמעט מכספו).

כל יפי הנפש שנורא ״כואב״ להם על כסף עירוני שזורם למכבי נתניה(למרות שלא שמעתי אף אחד מלין על 3.5 מיליון השקעה עפי אחד הפרסומים לכדורגל חופים שלא יודע כמה הוא משרת ומעניין את הציבור- מודה שלא מצאתי את הסעיף הזה בתקציב)- אין סיבה שהכסף הזה ילך בראש ובראשונה לטובת הדברים האלה שהם אלמנטרים בכל מועדון כדורגל מכובד היום באירופה ולצערי קיים במעט מאוד מועדונים בארץ שמתייחסים לכדורגל כאל חוג.
אז מה קורה בפועל? הכסף העירוני זורם- לא ברור לאן ולדברים הכל כך חשובים שאייל מדבר עליהם הוא מדבר במושגים של תרומות והשלמות.
לזה רבותיי קוראים התנהלות עקומה!
כסף ציבורי לא מועט זורם למועדונים הכדורגל בישראל וכשמישהו באמת ירצה לשפר את הכדורגלן הישראלי ולהפוך אותו מקצוען עם בסיס איתן של כדורגלן רציני ידאגו שהכסף הציבורי שזורם לקבוצות ינותב למחלקות הנוער במקום להתעסק בגודל הליגה ובהגדלת מכסת הזרים שלמעשה תשיג בדיוק את ההפך.

אגב אייל,
מאיפה הידע שלך מה צריך כדי לשפר ולמקצע את המחלקה?
קריאה? סיורים במחלקות באירופה? שיחות עם אנשי מקצוע כמו איציק בן מלך? ניסיון?
בכמה מחלקות בארץ בעיניך עובדים באופן רציני עם אנשי מקצוע רציניים ולא כמו חלטורה?
ומאוד מעניין אותי איך במחלקות כמו כ״ס ורעננה מדברים במושגים של מעל 1000 ילדים ובנתניה על סדרי גודל של מאות?

18-Jun-2016, 10:42
הודעה: #119
לא בכ"ס ולא ברעננה יש 1000 בני נוער(אולי ביחד...וגם לא בטוח).
בנתניה היו העונה 400+בבית ספר לכדורגל ו300+בקבוצות=700++.
הפוטנציאל במכבי נתניה,כל עוד יש מתקן אימונים אחד בלבד(שפירא) ושימוש מוגבל במתקן האימונים של הבוגרים והשלמות בלבד בווינגייט(בגלל טיב המגרשים והאי נוחות)הוא 800 בני נוער(גג) וגם כך זה צפוף מאוד.
הדרך היחידה שבא ניתן יהיה להגדיל את הפוטנציאל(בעלות נטו),היא הקמת ליגה עירונית בהשתתפות ילדי השכונות,ליגה שתכיל קבוצות אינטגרליות שיתאמנו פעמיים בשבוע וישחקו פעם שלישית.
ושוב לפני שמתחילים למדוד זמנים,הכל זה תהליך שלוקח זמן ויכול להתחיל רק שתיהיה "יציבות שלטונית"...ואין(כרגע).
18-Jun-2016, 11:30
הודעה: #120
מה צופן לנו העתיד.
שמעתי את סתיו שחם אומר שיש להם במחלקה 1200 או 1400 ילדים אבל באמת אין לי מושג איך הוא סופר ואני לא פוסל את זה שזה פחות או יותר שקול לטענה שלו שעם אצטדיון טוב הוא מוכר 5000 מנויים.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים