שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התנתקתי
25-May-2016, 0:42
הודעה: #61
RE: התנתקתי
בהצלחה ליוזמים, לילה טוב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-May-2016, 0:42
הודעה: #62
התנתקתי
שיהיה לו בהצלחה. זה לא המכבי נתניה שאני רוצה לראות. אני לא אצא נגדו ולא נגד אף אחד שמרים יוזמה כזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-May-2016, 0:56
הודעה: #63
גם אני לא. ריבונו של עולם נבהלים פה מכלום. כולה שלב ביניים ותמיכה בקבוצה בזמנים קשים( ולא רק במילים). אף אוהד לא ינהל ולא יהיה בעלים. המטרה בסוף ( שלי לפחות )כן למצוא בסוף את האדם שייקח אותנו קדימה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
25-May-2016, 0:58
הודעה: #64
התנתקתי
(25-May-2016 0:42)טל.מ כתב:  שיהיה לו בהצלחה. זה לא המכבי נתניה שאני רוצה לראות. אני לא אצא נגדו ולא נגד אף אחד שמרים יוזמה כזו.

גם אני רוצה כאן אוליגרך.
אם הייתי יודע איך להביא(והשקעתי קצת זמן גם בזה) זו היתה האופציה המועדפת. הסיבה שעדיין לא יזמתי שום מפגש ולא דחפתי קדימה כי זה לא ראוי שתדחף אחרים ואתה מוגבל ולא יכול להשקיע כמו שצריך, לכן עושה חושבים עם עצמי וכשאהיה מגובש אשתף את מי שצריך.
תתפלא פיליפצ׳וק- יש לי מספיק על הראש בחיים האישיים שלי ויודע מצויין לקחת בפרופורציות. יותר ממה שאתה מתאר לעצמך.

25-May-2016, 9:09
הודעה: #65
אז אולי תסביר לכסיל כמוני למה מתכוונים המשוררים, איך אתה מביא אנשים לתת כסף למועדון מעבר לרכישת המנוי?
25-May-2016, 9:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 9:58 עידן444.)
הודעה: #66
התנתקתי
(25-May-2016 9:09)פיליפצוק כתב:  אז אולי תסביר לכסיל כמוני למה מתכוונים המשוררים, איך אתה מביא אנשים לתת כסף למועדון מעבר לרכישת המנוי?

יש הרבה דרכים.
השאלה היא מה הדרך האופטימלית.
וגם דברים גדולים מתחילים בצעד קטן.
הבעיה הכי גדולה היא שבארץ זה או סקנדל או פסטיבל.
אם תוך חודש אין לך 5,000 חברים אז נכשלתה.
זה לא עובד ככה.

אני לא מבין למה ההתעסקות הזו סביב הכסף כל הזמן כאשר ידוע שמכבי נתניה עד הגעת רוכש שיקפיץ אותה מדרגה יכול לגמרי להחזיק ולבנות את עצמו על בסיס הכנסות. לדעתי אין לקבוצת כדורגל יציבות בלי שהיא תעבוד באופן הזה.

ממליץ לקרוא את הראיון עם סתיו שחם שמדבר על זה במועדון קטן בהרבה, עם מתקנים שאפילו לא מתקרבים למה שיש למכבי נתניה, עם תמיכה עירונית שאפילו לא מתקרבת למכבי נתניה, עם קהל שביום טוב שווה 2,500 איש- ותראו לי מקום אחד שהוא טוען בו שכדי לדחוף את הפועל כ״ס קדימה הוא צריך להשקיע כסף מכיסו.
דברים שהוא מדבר עליהם בגדר חלום(חייב להגיד שחלקם מנותקים מהמציאות) בנתניה כבר קיימים. הבעיה היא הבור הכלכלי של היצורים ההזויים וההסטרים שניהלו את המועדון הזה בשנים האחרונות(שסתיו שחם באופיו הוא האנטי תזה שלהם) שבדרך זו או אחרת יפתר- בתקווה וכנראה שללא פירוק- גם אם זה יקח קצת זמן.

http://m.globes.co.il/news/m/article.asp...1001090766

25-May-2016, 10:09
הודעה: #67
התנתקתי
נתניה יכולה להחזיק את עצמה לבד ? פרט הכנסות.

25-May-2016, 10:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 10:22 עידן444.)
הודעה: #68
(25-May-2016 10:09)טל.מ כתב:  נתניה יכולה להחזיק את עצמה לבד ? פרט הכנסות.

אייל עשה את זה כאן לא מזמן.
בליגה לאומית זה קטן משמעותית אבל גם תקציב מינימום קטן פי 3.
וזה בהנחה שהקהל לא מכניס שקל מעבר למנויים(וגם זה עלול לקטון פי 3 אלא אם אנשים טובים עם יוזמות מבורכות יצליחו לרתום את הקהל- ושוב- מי שחושב שמחר יהיו 5,000 חי על כוכב אחר- לדעתי 1,500 מנויים יהיו בכל מקרה, אם המחירים שנכתבו אתמול נכונים יהיו אפילו יותר- לליגה השניה יש כמה יתרונות כמו למשל מחירי המנויים שנוחים וזמינים יותר כלכלית- הבעיה שאותי הכי מטרידה זה לא שנהיה עם תקציב של 6 מיליון ש"ח כי זה עדיין יותר מלפחות חצי ליגה- אלא הקוף הזה של ה- 9-)

אם אתה חושב שלהפועל כ"ס יש היקף הכנסות ופוטנציאל כמו של מכבי נתניה אז נראה לי שמישהו כאן חי בעולם משל עצמו וזה לא אני.
25-May-2016, 10:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 10:30 פיליפצ'וק.)
הודעה: #69
אתה רושם יש הרבה דרכים ולא מציין אחת?!
אני שוב שואל, במודל הגרמני, קווקזי, תוניסאי, אוהדים צריכים לממן מכיסם ולבחור מישהו/ועד שינהל את המועדון ויקבל את ההחלטות בשבילם.
בתור אחד שמתיימר להכיר את הקהל של נתניה, בוא תסביר לי איך אתה מגייס אנשים.
ואל תביא לי את הפייסבוק כדוגמא, בפייסבוק אנחנו אימפריה.

(25-May-2016 10:20)עידן444 כתב:  
(25-May-2016 10:09)טל.מ כתב:  נתניה יכולה להחזיק את עצמה לבד ? פרט הכנסות.

אייל עשה את זה כאן לא מזמן.
בליגה לאומית זה קטן משמעותית אבל גם תקציב מינימום קטן פי 3.
וזה בהנחה שהקהל לא מכניס שקל מעבר למנויים(וגם זה עלול לקטון פי 3 אלא אם אנשים טובים עם יוזמות מבורכות יצליחו לרתום את הקהל- ושוב- מי שחושב שמחר יהיו 5,000 חי על כוכב אחר- לדעתי 1,500 מנויים יהיו בכל מקרה, אם המחירים שנכתבו אתמול נכונים יהיו אפילו יותר- לליגה השניה יש כמה יתרונות כמו למשל מחירי המנויים שנוחים וזמינים יותר כלכלית- הבעיה שאותי הכי מטרידה זה לא שנהיה עם תקציב של 6 מיליון ש"ח כי זה עדיין יותר מלפחות חצי ליגה- אלא הקוף הזה של ה- 9-)

אם אתה חושב שלהפועל כ"ס יש היקף הכנסות ופוטנציאל כמו של מכבי נתניה אז נראה לי שמישהו כאן חי בעולם משל עצמו וזה לא אני.

להפועל כפ"ס יש בעלים, לך יש?
25-May-2016, 10:39
הודעה: #70
התנתקתי
פוטנציאל זו מילה מאוסה טובה לפורומים.אני שומע אותה כבר שנים. בחיי היום יום של המועדון הפוטנציאל לא מתורגם לכסף. בארועי פיק כמו גמר גביע אנחנו נביא יותר קהל מהרבה קבוצות , בשאר ימות החול עם ממוצע של 2000 מנויים אנחנו לא שונים מכפר סבא. הייתי באמת מציע להחלים ממכבי נתניה הגדולה , היום אנחנו סתם אחת מיני רבות, שניהול זחוח של אדם הזוי הכניס אותה לסחרור כלכלי

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים