מכבי נתניה

גירסה מלאה: התנתקתי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
לא מספיק אני סובל את ממוצש כשכול מה שאני רואה זה רק אדום מגעיל מול העיניים? עיתון לא פתחתי כבר יומיים לא שומע רדיו וכל הזמן מזפזפ להתחמק מערוצים איך שהיא רק רוצה לרקוד לי בכל ערוץ ופתאום כל העם נהייה באר שבע אבל השיא היה עכשיו אני פותח 53 ספורט 2 ומה משודר שם? חגיגות האליפות של הגמלים בשידור חי תעשו לי טובה באמת זה לא ספורט זה סבל,
התקשרתי להוט ניתקתי את כל חבילות הספורט, נתראה ביורו בנתיים לא רוצה כדורגל יותר בטח לא מהדרום.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
כל מילה בסלע!
אכן ימים קשים לאוהדי נתניה והמפיק ללא ספק סידר לנו גם אקורד סיום כמו בספרים...
ואף על פי ולמרות הכל אני דבק במשפט- "החיים הם גלגל"!

לא נרים ידיים, לא נבכה ולא נקטר. בסוף גם תורנו יגיע. ואם לא אנחנו אז ילדנו...(או נכדינו או ניננו... ). מישהו חייב לראות פה תואר בסוף....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(23-May-2016 23:06)אופיר34 כתב: [ -> ]כל מילה בסלע!
אכן ימים קשים לאוהדי נתניה והמפיק ללא ספק סידר לנו גם אקורד סיום כמו בספרים...
ואף על פי ולמרות הכל אני דבק במשפט- "החיים הם גלגל"!

לא נרים ידיים, לא נבכה ולא נקטר. בסוף גם תורנו יגיע. ואם לא אנחנו אז ילדנו...(או נכדינו או ניננו... ). מישהו חייב לראות פה תואר בסוף....

ברגע שתשלים עם המציאות פחות תתאכזב וכך ייטב לך. אם בימים שאנחנו נמצאים בהם היום ולאחר שב״ש, (שהיא מועדון בדיוק כמונו ואף קטן יותר), לקחה אליפות, ואף אחד רציני לא ייקח אותנו, למרות שרואה שכן אפשרי לעשות דברים יפים בכדורגל, אני ארים ידיים ואפסיק להאמין שישנו עוד סיכוי שנהפוך למועדון רציני שמכוון גבוה.
לא חייבים ולא כלום
יש לא מעט קבוצות שנעלמו מהמפה
מתנצל,אני מאלו שמעולם לא קראו לאוהדי ב"ש "גמלים" ולא זילזל בכמות ובאיכות וביכולת וכן,שמחתי שהם אלו שזכו ולא מכבי ת"א.
סתם שאלה שמסקרנת אותי
אם בעוד 132 שנה (לסטר) נזכה באליפות , האם יש צורך בשיר אליפות חדש ? או שיש אחד והוא היחידי?
(23-May-2016 23:18)אייל ס כתב: [ -> ]מתנצל,אני מאלו שמעולם לא קראו לאוהדי ב"ש "גמלים" ולא זילזל בכמות ובאיכות וביכולת וכן,שמחתי שהם אלו שזכו ולא מכבי ת"א.
אשריך צדיק, נ. ב. אף אחד לא מזלזל אבל איפה היו כל המיליונים האלה שבש שיחקה בליגה השניה וביציע היו 369 צופים? אז יותר נהניתי.

(23-May-2016 23:18)אייל ס כתב: [ -> ]מתנצל,אני מאלו שמעולם לא קראו לאוהדי ב"ש "גמלים" ולא זילזל בכמות ובאיכות וביכולת וכן,שמחתי שהם אלו שזכו ולא מכבי ת"א.

אין על מה להתנצל. אצל חלק מהאוהדים ( ואני בתוכם ולא מתנצל) ישנה יריבות ספורטיבית לגיטימית, דבר שקיים לא רק אצלנו. ב״ש זכו כי מגיע להם ועל כך מגיע כל הכבוד לאלונה.
הלוואי וישנו עוד צדיק בסדום שרואה מה שקורה בב״ש ויעשה מעשה וינסה לעשות זאת גם אצלנו.
אלון, היות ואני מכיר אותך קצת יותר מהאחרים ברור לי שכל "הפרגון" המאולץ הזה מגיע ממקום לא אמיתי ולא כנה. זה בסדר להראות סוג של סולידריות לקבוצה האהובה מהדרום אבל לפחות אל תעשה את זה שאתה יודע שאני פה כל הזמן בהאזנה...

הם לקחו את האליפות גם כי היו טובים אבל לא פחות כי היריבה שלהם היתה שבעה ומדושנת עונג וכמובן שמבחינתם זה ממש לא משנה.
וכן, אני לא מפרגן לקבוצה שאני לא אוהב. בדיוק כמו שאוהדי ריאל לא יפרגנו לאתלטיקו, הפועל למכבי, בית"ר להפועל וכו'...
לא שונא, לא מאחל סרטן לאף אחד, לא ירים יד על אוהד... פשוט לא אוהב אותם וזה לא ישתנה פתאום בזכות ההישג הגדול שעשו העונה

(24-May-2016 0:12)אופיר34 כתב: [ -> ]אלון, היות ואני מכיר אותך קצת יותר מהאחרים ברור לי שכל "הפרגון" המאולץ הזה מגיע ממקום לא אמיתי ולא כנה. זה בסדר להראות סוג של סולידריות לקבוצה האהובה מהדרום אבל לפחות אל תעשה את זה שאתה יודע שאני פה כל הזמן בהאזנה...

הם לקחו את האליפות גם כי היו טובים אבל לא פחות כי היריבה שלהם היתה שבעה ומדושנת עונג וכמובן שמבחינתם זה ממש לא משנה.
וכן, אני לא מפרגן לקבוצה שאני לא אוהב. בדיוק כמו שאוהדי ריאל לא יפרגנו לאתלטיקו, הפועל למכבי, בית"ר להפועל וכו'...
לא שונא, לא מאחל סרטן לאף אחד, לא ירים יד על אוהד... פשוט לא אוהב אותם וזה לא ישתנה פתאום בזכות ההישג הגדול שעשו העונה

מדויק אין מה להוסיף.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reference URL's