שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התנתקתי
25-May-2016, 0:14
הודעה: #51
RE: התנתקתי
אז תתפלא, הסיפור שלי מאוד שונה משלך.
לא גדלתי על ההצגה הכי טובה בארץ(בקושי בעיר). אני בן 35 מה שאומר שבחשבון פשוט באליפות האחרונה הייתי בן שנתיים ובפעם האחרונה שנתניה סיימה מעל מקום 4(לפני תקופת יאמר) עוד לא ניחשפתי למשחק הכדורגל.
אז בוא תלמד ותחכים כי אתה רק מתיימר להכיר וכנראה שאתה רק חושב שאתה מכיר את החשיבות של הקבוצה לעיר הזו- בתכלס אין לך מושג!
הילדות שלי היתה במרחק 10 דקות הליכה מהקופסא. הנערות שלי היתה מרחק של 3 דקות הליכה מהקופסא. לא באתי מרקע קשה ולא מרקע עשיר. מעמד ביניים טפוסי שגדל בתוך חממה.
בגלל שלמדתי באורט נתניה שהיה ביה״ס די אזורי בו למדו מגוון מאוד רחב של נערים התחלתי להתערבב גם עם אנשים מהשכונות שבתור ילד סיפרו לי שאני אכנס לשם בחתיכה אחת ואצא בכמה חתיכות. הנערות שלי היתה הרבה בתוך השכונות האלה- בעיקר סלע וגן ברכה. המכנה המשותף הכי גדול של כל חלקי ומעמדות העיר הזו זו מכבי נתניה. מכבי נתניה הפכה אותי, ילד חננה, וערסים שלא סיימו 12 שנות לימוד לאחים.
למה אני אוהד מכבי נתניה? ממש לא כי היא היתה ההצגה הכי טובה בארץ- היא היתה קבוצה רחוקה מלהיות זוהרת עם כמה ותיקים ענקים לפני פרישה כמו פודי חלפון, פיזנטי, ומוטי איווניר, כמה כשרונות כמו אבישי ז׳אנו, אלעד קורן ושי הולצמן שגם זכו אחר כך באליפויות עם מכבי חיפה והדמויות להערצה שלי היו קובי בלדב ויגאל מנחם. כיף ונחמד לנוסטלגיה אבל זו היתה בסופו של דבר קבוצה בינונית שבעונות טובות סיימה מקום 4-6.
למה אני אוהד מכבי נתניה? ככה! כי לא היתה אופציה אחרת! כשלכל הילדים יש אבא שמספר על אליפויות, וכל המשפחה אוהדת נתניה(וההורים שלי בכלל לא נתנייתים במקור אלא מהמושבים בסביבה שהיו בטירוף סביב מכבי נתניה וממה ששמעתי היציע הדרומי היה יציע המושבניקים)- אין אופציה אחרת! אם תרצה או לא תרצה אתה מכבי נתניה. כי זו נתניה. בתור ילד אבא שלי גם היה לוקח אותי לראות את בית״ר נתניה בליגה השניה. למה? כי זו נתניה. וראיתי שם את יהודה בוארון, ומיכה סרוסי, וחיים מסיקה אם אני לא טועה ומשה גלאם כמובן.
עיר שלמה ודור שלם שגדל על סיפורים ותקווה שזה עוד יחזור. ביום שהתקווה הזו תמות הקבוצה הזו לדעתי תאבד הרבה מהחוסן שלה- ויש לה חוסן! מועדונים אחרים לא מתאוששים מהטלטלות שמכבי נתניה חווה בשנים האחרונות- ומכבי נתניה תתאושש! אין לי בכלל ספק בזה!
היום הדור הצעיר הוא אחר ופה הבעיה שלנו. וזו גם הבעיה של כל עיר שהקבוצה שלה מדשדשת ונכשלת- גם בב״ש אפילו שבלומפילד יותר רחוק!
לגבי הדור הצעיר אני בהחלט מודאג אבל הדור של בני ה 20 פלוס- זהו! הלך עליו... רוב מוחץ בתקופה טובה יגיעו עם החולצה הצהובה למגרש. רק תן להם סיבה. ברגע שתהיה כאן קבוצה גדולה גם כל הדור הצעיר של הילדים ישאב פנימה- בדיוק כפי שקורה היום בב״ש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

בוא אני אחסוך לך את החפירה.
סיפורים מהעבר אני יכול ללמד אותך, אבל בשורה התחתונה, מה שהיה נכון לשנות ה- 70- 80 לא נכון לשנת 2016.
יש לנו כסף? אין לנו כסף אז נשב בשקט בליגה השניה, נזדיין שם בסבלנות כמה שנים וכאשר יגיע במהרה בימינו משקיע עם חזון, נתחיל ונפתח ציפיות מחודשות.
עד אז, חליק חפירות, חליק מודלים מאירופה, חליק כסף ציבורי, תעשה לי טובה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-May-2016, 0:21
הודעה: #52
חליק לקבוע לאנשים מה לכתוב פה, מתי ואיך.
לא רוצה לעזור לפחות אל תפריע

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
25-May-2016, 0:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 0:24 עידן444.)
הודעה: #53
התנתקתי
(25-May-2016 0:14)פיליפצוק כתב:  אז תתפלא, הסיפור שלי מאוד שונה משלך.
לא גדלתי על ההצגה הכי טובה בארץ(בקושי בעיר). אני בן 35 מה שאומר שבחשבון פשוט באליפות האחרונה הייתי בן שנתיים ובפעם האחרונה שנתניה סיימה מעל מקום 4(לפני תקופת יאמר) עוד לא ניחשפתי למשחק הכדורגל.
אז בוא תלמד ותחכים כי אתה רק מתיימר להכיר וכנראה שאתה רק חושב שאתה מכיר את החשיבות של הקבוצה לעיר הזו- בתכלס אין לך מושג!
הילדות שלי היתה במרחק 10 דקות הליכה מהקופסא. הנערות שלי היתה מרחק של 3 דקות הליכה מהקופסא. לא באתי מרקע קשה ולא מרקע עשיר. מעמד ביניים טפוסי שגדל בתוך חממה.
בגלל שלמדתי באורט נתניה שהיה ביה״ס די אזורי בו למדו מגוון מאוד רחב של נערים התחלתי להתערבב גם עם אנשים מהשכונות שבתור ילד סיפרו לי שאני אכנס לשם בחתיכה אחת ואצא בכמה חתיכות. הנערות שלי היתה הרבה בתוך השכונות האלה- בעיקר סלע וגן ברכה. המכנה המשותף הכי גדול של כל חלקי ומעמדות העיר הזו זו מכבי נתניה. מכבי נתניה הפכה אותי, ילד חננה, וערסים שלא סיימו 12 שנות לימוד לאחים.
למה אני אוהד מכבי נתניה? ממש לא כי היא היתה ההצגה הכי טובה בארץ- היא היתה קבוצה רחוקה מלהיות זוהרת עם כמה ותיקים ענקים לפני פרישה כמו פודי חלפון, פיזנטי, ומוטי איווניר, כמה כשרונות כמו אבישי ז׳אנו, אלעד קורן ושי הולצמן שגם זכו אחר כך באליפויות עם מכבי חיפה והדמויות להערצה שלי היו קובי בלדב ויגאל מנחם. כיף ונחמד לנוסטלגיה אבל זו היתה בסופו של דבר קבוצה בינונית שבעונות טובות סיימה מקום 4-6.
למה אני אוהד מכבי נתניה? ככה! כי לא היתה אופציה אחרת! כשלכל הילדים יש אבא שמספר על אליפויות, וכל המשפחה אוהדת נתניה(וההורים שלי בכלל לא נתנייתים במקור אלא מהמושבים בסביבה שהיו בטירוף סביב מכבי נתניה וממה ששמעתי היציע הדרומי היה יציע המושבניקים)- אין אופציה אחרת! אם תרצה או לא תרצה אתה מכבי נתניה. כי זו נתניה. בתור ילד אבא שלי גם היה לוקח אותי לראות את בית״ר נתניה בליגה השניה. למה? כי זו נתניה. וראיתי שם את יהודה בוארון, ומיכה סרוסי, וחיים מסיקה אם אני לא טועה ומשה גלאם כמובן.
עיר שלמה ודור שלם שגדל על סיפורים ותקווה שזה עוד יחזור. ביום שהתקווה הזו תמות הקבוצה הזו לדעתי תאבד הרבה מהחוסן שלה- ויש לה חוסן! מועדונים אחרים לא מתאוששים מהטלטלות שמכבי נתניה חווה בשנים האחרונות- ומכבי נתניה תתאושש! אין לי בכלל ספק בזה!
היום הדור הצעיר הוא אחר ופה הבעיה שלנו. וזו גם הבעיה של כל עיר שהקבוצה שלה מדשדשת ונכשלת- גם בב״ש אפילו שבלומפילד יותר רחוק!
לגבי הדור הצעיר אני בהחלט מודאג אבל הדור של בני ה 20 פלוס- זהו! הלך עליו... רוב מוחץ בתקופה טובה יגיעו עם החולצה הצהובה למגרש. רק תן להם סיבה. ברגע שתהיה כאן קבוצה גדולה גם כל הדור הצעיר של הילדים ישאב פנימה- בדיוק כפי שקורה היום בב״ש.

בוא אני אחסוך לך את החפירה.
סיפורים מהעבר אני יכול ללמד אותך, אבל בשורה התחתונה, מה שהיה נכון לשנות ה- 70- 80 לא נכון לשנת 2016.
יש לנו כסף? אין לנו כסף אז נשב בשקט בליגה השניה, נזדיין שם בסבלנות כמה שנים וכאשר יגיע במהרה בימינו משקיע עם חזון, נתחיל ונפתח ציפיות מחודשות.
עד אז, חליק חפירות, חליק מודלים מאירופה, חליק כסף ציבורי, תעשה לי טובה.
[/quote]

תהיה אופטימי, מקווה שתמשיך לקנות מנוי כפי שאני מניח שאתה עושה כבר שנים, בזה עשית את שלך, ויהיה טוב.
אף אחד לא משלה אף אחד.
תהיה רגוע.
בינתיים עדיין לא יצרתי קשר עם האנשים שלקחו יוזמה. אתמול רק קיבלתי את המידע מי הם. במה שאוכל אעזור להם.
אין לי ניסיון ובחיים אפילו לא הייתי עצמאי. אבל אני כן יודע ללמוד וליישם.
לא מסוגל יותר לשבת מהצד.
חושב שעכשיו כשאף אחד לא רוצה לגעת זה הזמן האידיאלי עבורנו כי בקצת שחקרתי, את היוזמות המבורכות הקודמות דכאו אנשים מבפנים שכנראה נורא פחדו שזה יצליח...

25-May-2016, 0:27
הודעה: #54
(25-May-2016 0:10)טל.מ כתב:  אני מקווה שתחלק ציפרלקסים ברשיון...
עובדתית הקבוצה בפני פירוק בליגה השניה מינוס תשע נקודות עם חובות של עד 18 מ שקל. עכשיו תצעק כמה שאתה רוצה.

נו ו...??
אתה מחדש לי פה משהו? משהו שלא ידעתי? מישהו טען שאני רץ לאליפות מחר? מישהו טען שהכל ורוד פה? מישהו אמר שכל הבעיות יפתרו פה תיק תק?

את הציפרלקס חילקתי למישהו ספציפי שאני חושש שילך בדרכך. מנסה לעצור את זה כל עוד זה אפשרי...
ולך הציפרלקס לא יעזור. במקרה שלך חייבים התערבות כירורגית....

25-May-2016, 0:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 0:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #55
(25-May-2016 0:21)אופיר34 כתב:  חליק לקבוע לאנשים מה לכתוב פה, מתי ואיך.
לא רוצה לעזור לפחות אל תפריע

להפריע במה?
אמירת האמת שלי מונעת הגעת רוכש?
לא הבנתי מה אתה רוצה, אתה מתבטא כמו ילד שגנבו לו את הצעצוע.
רק אל תתחיל לבכות לי פתאום...
25-May-2016, 0:33
הודעה: #56
התנתקתי
אתה צודק. אני לא מחדש לך כלום אבל נמאס כבר לקרא חפירות אופטימיות קוסמית שמתבססת על כדור שאתה נוטל.. אני לפחות בקושי כותב כאן כבר. המציאות לא תשתנה אם אחפור או לא אחפור. אני ממליץ גם לך לכתוב קצת פחות שטויות . זה כבר מאוס ולעוס.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-May-2016, 0:35
הודעה: #57
התנתקתי
(25-May-2016 0:33)טל.מ כתב:  אתה צודק. אני לא מחדש לך כלום אבל נמאס כבר לקרא חפירות אופטימיות קוסמית שמתבססת על כדור שאתה נוטל.. אני לפחות בקושי כותב כאן כבר. המציאות לא תשתנה אם אחפור או לא אחפור. אני ממליץ גם לך לכתוב קצת פחות שטויות . זה כבר מאוס ולעוס.

נמאס לקרוא אופטימיות?
כל הפורום מלא בטל ממים.
קצת אופטימיות זה דווקא משב רוח מרענן בתוך כל הדכאון.

25-May-2016, 0:37
הודעה: #58
התנתקתי
הכי טוב אופטימיות! באמת ! אבל כזו שיש לה על מה להתבסס ולא גיבוב שטויות חסר קשר למציאות ? יום אחד נקום בבוקר ונגלה שאברמוביץ רכש את נתניה !! זה יקרה בטוח . אם לא עכשיו תוך 10 שנים מקסימום .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-May-2016, 0:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 0:39 פיליפצ'וק.)
הודעה: #59
תסלחו לי דיכאונים ודיכאוניות, אבל חלק מתהליך ההתבגרות שלי הביאה לכך שאף אחד מחבורת העילגים הזו שרצה על הדשא לא תגרום לי להיכנס לדיכאון.
יש דברים יותר גדולים וחשובים בחיים ממכבי נתניה.
תתחילו לקחת דברים בפרופורציות.
25-May-2016, 0:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-May-2016 על ידי 0:40 אופיר34.)
הודעה: #60
מי מדבר על רוכש?? אז בוא אני אסביר לך אם לא הבנת.
החבר עידן מנסה להריץ איזשהי יוזמה או להצטרף לאחת קיימת. אתה במקום לתת גב ולפרגן ישר תוקף ומנסה להשבית את הבן אדם עם כל התיאוריות והקביעות שלך.
לא מסכים סבבה. אי אפשר להגיד, לא נראה שזה יצליח אבל וואלה אחי מפרגן לך הלוואי שתצליחו, ההצלחה שלכם זה ההצלחה שלי. וואלה אולי גם אני אתן כתף אם צריך...( חלילה וחס)
מה כל כך קשה?? למה ישר לפוצץ את הבלון עוד לפני שהתחילו לנפח אותו??

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים