שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הבדיחה החדשה
07-Apr-2016, 22:55
הודעה: #11
RE: הבדיחה החדשה
(07-Apr-2016 21:48)אופיר34 כתב:  
(07-Apr-2016 21:30)פיליפצוק כתב:  
(07-Apr-2016 21:26)אלון כתב:  מצד אחד רוצה שמהלך כזה יצליח ונצליח לעשות כאן דבר שלא קיים בכדורגל הישראל, אך מצד שני די ריאלי וחושש מכישלון של מהלך כזה. הלוואי ואני טועה ואכן מהלך כזה יצליח. אשמח להשתתף באם מיזם כזה אכן יצליח.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

להמציא את הגלגל מחדש כל אחד רוצה, אבל מי שהוא אדם ריאליסטי עם שתי רגליים על הקרקע מבין שאין לזה סיכוי, אנחנו עוד לא שם וכשאני אומר אנחנו זה ציבור אוהדי הכדורגל ולאו דווקא של מכבי נתניה.
אבל לפנטז תמיד אפשר...

אני לא מבין מה כל כך מבהיל אותך ??
אתה מדבר פה כאילו שעומדות בפני קבוצה אינספור אפשרויות ואנחנו רק צריכים לבחור את זאת שהכי מתאימה לנו. נו באמת. אתה לא רוצה להרתם למאמץ ? אתה לא להיות פעיל בעשייה ? אתה לא רוצה לתרום את חלקך ?? סבבה. לא צריך. תשאר עם הסקפטיות שלך אבל אל תוציא את הרוח מהמפרשים לאלה שכן מנסים לעשות מעשה . אם אתה לא רוצה לפרגן אל תפרגן אבל לפחות אל תפריע.

לא מצליח להבין לפעמים את הצורך הזה של אנשים להיות אנטי כל דבר.

אם יש תרופה לבנאדם שסובל "מאובר נאיביות", אני ממליץ לך לקחת אותה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Apr-2016, 8:14
הודעה: #12
בשנים האחרונות היו מספר יוזמות של מעורבות אוהדים פעילה באחזקות מכבי נתניה.
זה התחיל ברעיון ניפלא כשלעצמו בהקמת עמותת אוהדים,רעיון שכשל כישלון מוחלט(בכל פרמטר נבחן) בעיקר בגלל מובילי הרעיון שאחד מהם(הדומיננטי בשלב הראשון) תפר לעצמו (בעיקר) כיסים וחלק מהאחרים(מהמובילים) לא היו בעלי "שיעור קומה" ואחרים היו נאיביים ובסופו של הליך,זה נגמר(כמעט) לפני שהתחיל,למרות שלפני מספר חודשיים רבעיית דורון אוסידון ניסתה להשתמש בפלטפורמה כאתר הבית שלהם ועדיין עושה שימוש בדף הפייסבוק כמוציא לאור של דברי החוכמה פרי עטם.
זה המשיך בקייץ האחרון,תוך רצון להיות חלק מ"בעלי המועדון" אחרי שגב,אך לא התרומם מסיבות שונות ואולי טוב שכך(בשלב ההוא)
ובחודשיים האחרונים(כך נודע לי לאחרונה)ישנה קבוצת אוהדים(ומהמעט שמות ששמעתי,מגוונת גם ביכולות הביצוע וגם ביכולות הכספיות)שרוקמת עור וגידים והולכת לקראת מהלך.
אז נכון שאנחנו שבעי אכזבות מיכולות ההתארגנות של הקהל הנתנייתי(וגמר גביע זה לא דוגמא לכלום)ונכון שבארץ יש כמה דוגמאות,אך בעיקר בקטנה ונכון שקל להוציא להם את האוויר מהמפרשים,אך דווקא מהמקום שאני נימצא בו(אין לי קשר לחלוטין לפעילות ואפילו לא ממש מכיר חלק גדול מהאנשים),אני חושב שבשלב הזה כולנו חייבים לתמוך ולמלא את חלקנו(כל אחד את החלק שלו) כדי לתת סיכוי למהלך שכזה.
The following 4 users Like אייל ס's post:
shraga (0909-0404-2016201620162016), איציק כהן (0909-0404-2016201620162016), זיו פלם (0808-0404-2016201620162016), עידן444 (0808-0404-2016201620162016)
08-Apr-2016, 10:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2016 על ידי 10:08 עידן444.)
הודעה: #13
הבדיחה החדשה
לדעתי יש דרך ארוכה ורצופת מכשולים ובאמת קל מאוד להתייאש ולהגיד- אין סיכוי, הקהל קשה, מגוון דעות, אין אחדות, אין שת״פ, גיוס הכספים לא מתרומם- אבל לדעתי אלה דברים שצריכים להילקח בחשבון ולראות אותם כצפויים וכאלה שמתמודדים איתם ולא מרימים ידיים ונשברים. גם אם בשלב הראשון יהיו רק 1,000 חברים ותצא הנשמה להשיג את ה 1001- לא נורא. יש לי את תאורית הגלים של גמר הגביע כפי שתיאר אותה בני לם ביום הגמר כשכבר היה ברור שכמות הקהל הולכת לשבור את כל הציפיות. לאחר חצי הגמר בדרך לרכבת ראיתי אנשים מדברים על גג 15,000 בגמר. מה שקרה בפועל זה גל שהביא עוד גל ועוד גל ועוד גל ועוד ועוד אנשים רצו להיות חלק. 24,000 זה מספר פסיכי לקבוצה עם הישגים אפסיים לאורך שנים שמעטים האמינו שאפשר להביא. אז בגמר גביע זה תהליך מואץ. בבנייה של משהו רציני יותר זה כנראה יהיה תהליך איטי- אבל לדעתי ניתן לייצר אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Apr-2016, 10:32
הודעה: #14
(07-Apr-2016 22:55)פיליפצוק כתב:  
(07-Apr-2016 21:26)אלון כתב:  מצד אחד רוצה שמהלך כזה יצליח ונצליח לעשות כאן דבר שלא קיים בכדורגל הישראל, אך מצד שני די ריאלי וחושש מכישלון של מהלך כזה. הלוואי ואני טועה ואכן מהלך כזה יצליח. אשמח להשתתף באם מיזם כזה אכן יצליח.

להמציא את הגלגל מחדש כל אחד רוצה, אבל מי שהוא אדם ריאליסטי עם שתי רגליים על הקרקע מבין שאין לזה סיכוי, אנחנו עוד לא שם וכשאני אומר אנחנו זה ציבור אוהדי הכדורגל ולאו דווקא של מכבי נתניה.
אבל לפנטז תמיד אפשר...

אתה מדבר פה כאילו שעומדות בפני קבוצה אינספור אפשרויות ואנחנו רק צריכים לבחור את זאת שהכי מתאימה לנו. נו באמת. אתה לא רוצה להרתם למאמץ ? אתה לא להיות פעיל בעשייה ? אתה לא רוצה לתרום את חלקך ?? סבבה. לא צריך. תשאר עם הסקפטיות שלך אבל אל תוציא את הרוח מהמפרשים לאלה שכן מנסים לעשות מעשה . אם אתה לא רוצה לפרגן אל תפרגן אבל לפחות אל תפריע.

ואני ממליץ לך על תרופה נגד "ישראליות". הרבה יותר קל להשיג אותה.
ועוד מי אומר לי את זה... זה שמחזיק מראובן עטר מאמן ואת דראפיץ זרק מכל המדרגות....

לאוהדים מהסוג הזה כנראה שבאמת מגיע קבוצה מפורקת וזניחה.
08-Apr-2016, 10:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2016 על ידי 10:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
חלומות באספמיה ועכשיו למציאות:
1.לשאוף קודם בדרך לא דרך לסגור את העונה הזו איכשהוא.
2.שנה הבאה תקציב מינימום של המינימום ולקוות שהפעם מרים פיירברג תשכיל למצוא מישהו שיחזיק את המועדון הזה בצורה נכונה ושפויה.
3.להתחיל תהליך הבראה של יותר משנה אחת אפילו, וכל עוד אין מימון להישאר בליגה השניה (אין מה לחפש בליגת העל בלי בעלים).
4.להמשיך לקוות ולהתפלל שיגיע משקיע שיקח את המועדון הזה קדימה למקום שהוא ראוי.

*** כל שאר הרעיונות זה בלבולי ביצים וגניבות דעת של שרלטנים שנוטעים תקוות שווא באוהדים, בעיקר בילדים.
08-Apr-2016, 10:58
הודעה: #16
הבדיחה החדשה
(08-Apr-2016 10:32)אופיר34 כתב:  
(07-Apr-2016 22:55)פיליפצוק כתב:  

אבל לפנטז תמיד אפשר...

ואני ממליץ לך על תרופה נגד "ישראליות". הרבה יותר קל להשיג אותה.
ועוד מי אומר לי את זה... זה שמחזיק מראובן עטר מאמן ואת דראפיץ זרק מכל המדרגות....

לאוהדים מהסוג הזה כנראה שבאמת מגיע קבוצה מפורקת וזניחה.

לדעתי יש בעיה להשיג את שתי התרופות האלה Wink

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Apr-2016, 11:35
הודעה: #17
תומך בהם
לא מכיר אותם ולא יודע מה התכנית
אבל כל יוזמה של אוהדים אני תומך ומקווה מעומק ליבי שנצליח
העתיד שייך לנו , רק צריך ללכת ולקחת אותו .
לקוות ולהתפלל לא עזרו אז ולא יעזרו היום
כדי לעזור לעצמך אתה צריך לעשות ולנסות

מפגר ולא אופטימי.
08-Apr-2016, 11:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2016 על ידי 11:41 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
"אנחנו נקבע את הדרך ונתווה מדיניות" אמר לי אתמול אחד המארגנים של זה.
כאילו מה מסתלבטים פה על מישהו? כל אחד שישים 1000 ש"ח ירצה לקבוע משהו?!
לא סתם אומרים שאהבה דופקת לפעמים לאנשים את הקופסא.

(08-Apr-2016 11:35)אני gad כתב:  תומך בהם
לא מכיר אותם ולא יודע מה התכנית
אבל כל יוזמה של אוהדים אני תומך ומקווה מעומק ליבי שנצליח
העתיד שייך לנו , רק צריך ללכת ולקחת אותו .
לקוות ולהתפלל לא עזרו אז ולא יעזרו היום
כדי לעזור לעצמך אתה צריך לעשות ולנסות

אני גם תומך בשלום עולמי.
שכל איש בעולם יגיש לרעהו עלה של זית ולא חרב.
בוא נתקדם....
08-Apr-2016, 11:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2016 על ידי 11:50 עידן444.)
הודעה: #19
הבדיחה החדשה
(08-Apr-2016 10:34)פיליפצוק כתב:  חלומות באספמיה ועכשיו למציאות:
1.לשאוף קודם בדרך לא דרך לסגור את העונה הזו איכשהוא.
2.שנה הבאה תקציב מינימום של המינימום ולקוות שהפעם מרים פיירברג תשכיל למצוא מישהו שיחזיק את המועדון הזה בצורה נכונה ושפויה.
3.להתחיל תהליך הבראה של יותר משנה אחת אפילו, וכל עוד אין מימון להישאר בליגה השניה (אין מה לחפש בליגת העל בלי בעלים).
4.להמשיך לקוות ולהתפלל שיגיע משקיע שיקח את המועדון הזה קדימה למקום שהוא ראוי.

*** כל שאר הרעיונות זה בלבולי ביצים וגניבות דעת של שרלטנים שנוטעים תקוות שווא באוהדים, בעיקר בילדים.

העולם היה מקום מאוד עצוב אם כולם היו אנשים ״ריאלים״. כדי להגיע להישגים יוצאי דופן צריך להיות קצת ״משוגע״. רוב פורצי הדרך הם לא לגמרי ״שפויים״, אפילו מעט משוגעים...
לקחת סיכונים. להמר בגדול. לחשוב בגדול. לא להתייאש שקצת קשה.
רודף אותי המשפט שברוך טיאר האגדי אמר לאחד מקטני האמונה שכבר בינואר לא האמין שנישאר בליגה ואפשר להרים ידיים ולעלות עד סוף העונה עם הנוער. ברוך ענה לו- ״אם אתה היית הרמטכ״ל במלחמת יום כיפור כנראה לא היתה לנו היום מדינה״. אז אכן ירדנו ליגה והסיכויים להישאר כבר בינואר היו רעים- אבל גם היו מקרים אחרים. תמיד צריך להאמין. אסור לוותר עד לרגע האחרון.
הרי אם הייתי אומר לך בתחילת העונה שלסטר תיקח את האליפות באנגליה היית שולח אותי להסתכלות פסיכיאטרית... ו... כנראה שזה מה שהולך לקרות...
אז מי שחשב ככה הוא משוגע או אולי גאון? ברור לך שביניהם עובר קו דק, כן?

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
אליהו (1010-0404-2016201620162016)
08-Apr-2016, 11:54
הודעה: #20

אבל לפנטז תמיד אפשר...

יש הרבה קולות ברחוב שחושבים שזה מהלך נכון יש גם הרבה שאלות קל זה לא הולך להיות אנחנו צריכים כולם כגוף אחד לא משנה מאיפה מאיזה ארגון פעם ולתמיד לעשות משהו שבעיקר שקוף לכולם...
אני מאד מאמין שזה אפשרי יש באמת שילוב של חברה צעירים ומבוגרים כולל גיוסים במעגלים נוספים יש לי הרגשה טובה ....אם מכבי נתניה תיפול בלי שניסינו אישית הייתי מרגיש גרוע יותר...
אם ניפול אחרי שניסינו ולא הצלחנו אולי מגיע לנו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים